• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@lupinpupin tak kdyz mas holcicku, tak u druheho ti to je jedno, tak to pak vydrzis ne? Bud to bude zase holka, kterou uz mas a nebo kluk a tak bude o to vic nadseny manzel, nebo?
15. kvě 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa urcite tam nejakeho vytrvalce najde :wink:
15. kvě 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia no ja bych si prala znovu holcicku proto jsme tulili 2dny pred ovulkou a manzel chce kluka tak jsme tulili i v den ovulky...zalezi co bylo rychlejsi a zda se vubec zadarilo... ono je asi jedno jestli uz mimi mas a nebo ne...to pokuseni je i tak hodne velke. I kdyz kdyz jsem byla tehotna, tak mi to bylo uplne jedno co to bude. Prostejsem si uzivala tehotenstvi. :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to urcite nezalezi na poctu tehotenstvi, ale na chuti to vedet ci vydrzet. Me to treba u prvniho vubec nevadilo, preci jen uz to nejaky ten rok je a to se to az tak bezne nerikalo co to bude. Ale je fakt, ze tenkrat z plodovky bych to mela 100%, ale vylozene jsem rekla, ze to nechceme vedet a kdyz mi pak prisla zprava domu, byla tam kolonka pohlavi proskrtnuta a napsano, ze si to zadatelka neprala vedet. Tak to jsme byli statecni.
No, ted nevim, asi se budeme muset podporovat s manzelem, abychom to vydrzeli.
15. kvě 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poslední fotka, jak krásně kojí, zvládá to skvělé
15. kvě 2014 ve 22:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@donia jj je sem tam obdobi kdy si rikam, ze bych si to rict nechala a pak zase ze ne. Muz je rozhodnuty ze si to rict nenechame. Uvidime jak na tom budem az to bude aktualni.
16. kvě 2014 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ahojda, tak jak vypadají testy? já duchařím, ale ještě je čas :wink:, počítám nejdřív v neděli :slight_smile:
@lupinpupin jak jsi na tom kočko ty? kolikátý DPO?
a vůbec, co je nového? já jsem se snažila zaměstnávat, tak sem trochu prděla na pc, ukážu vám, co jsem za včerejší dej vytvořila :slight_smile:
16. kvě 2014 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem byla ráno na krvi. DOUFÁM, že budou mít do 12hod výsledky! Bo do pondělí nevydržím.. :grinning: Pořád se bojím, aby mi to Dr potvrdil.. :confused:

@donia Zlato, já jsem pořád stejná :grinning: jen jsem na fotce z jiného úhlu :grinning:
16. kvě 2014 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tohle pojede do Ženevy, tak snad nebudou delat ostudu :slight_smile:
16. kvě 2014 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@teok Jůůůů, krásné barvy!! Jsi šikovná! .-)
16. kvě 2014 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra děkuji, barvy nejsou tak syté jako na fotce, ale je to i tak moc hezké, jsem z toho nadšená :slight_smile:, ale těch puchýřů je, au au au :grinning:
16. kvě 2014 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok Jako puchýře z pletení, jo? :grinning:
16. kvě 2014 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra to je háčkované ze špagátů a je tost na prsty :frowning2:, asi blbě držím háček bo co :grinning:, ale musíse u toho hodně používat síla, takže pak trochu trpím :grinning:
16. kvě 2014 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ahojky, ja jsem dneska 7dpo.... pristi tyden bude testovani pokud se nedostavi MS. Takze drz palce!
pekne kabelky. Taky jsem hackovala a moc me to bavilo a odreagovala se u toho...pak prisel tezky zanet karpqlnich tunelu a od te doby jsem na ruce mrzacek :unamused: .
16. kvě 2014 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lupinpupin určitě držet budu :slight_smile:, já mám také ruce špatné, né kvůli kanálkům, ale kvůli nemoci a tak si je furt takhle procvičuji a musím zaťukat, že to je lepší :wink:... člověk se nesmí vzdávat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2014 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@senoritapetra Tak teď začínám pomalu nakupovat na dovolenou, už si p íšu seznam, co vše potřebuji dokoupit a taky mám za chvíli narozeniny, tak plánuji oslavy, takže pořád je něco. Ale na dovču se těším. :slight_smile:
16. kvě 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin Já vím, no plodnej hlen v tom případě asi nemám vůbec, protože mám jen ten bílej :slight_smile: ale jinak mně dnes ukrutně bolí na levé straně, a taky uprostřed břicha.... No mám dne 15 DC, takže to bude ovulace :slight_smile: ale neřeším :slight_smile: stejně je 20% šance na úspěch a to moc není :slight_smile:
16. kvě 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enalga 20% zase není málo. Kamarádka měla přítele, který byl podle spermiogramu neplodnej a za 2 měsíce byla těhotná.... Navíc 3x jsi otěhotněla. Tak v tom problém nebude. A plodnej hlen jsem v životě neměla :grinning: ale záhada vyřešena, když otehotnim při nebo po menzes, kdy hlen nikdy nemam :wink: třeba můžeš mít taky posunutou ovulaci
16. kvě 2014 v 10:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Ovulku mám jasnou, dneska mně od rána bolí v levém podbříšku, takže to nemůže být nic jiného. 3 děti mám, ale s jiným mužem, se současným ještě ne, a on taky děti nemá, ale plodný je, už 2x přivedl přítelkyni do jiného stavu, ale potratila. Uvidíme :slight_smile: nechám to osudu, už 5 měsíců se tím trápím, ale už nechci :slight_smile:
16. kvě 2014 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 A při menses určitě neotěhotním,partnerovi se z krve dělá špatně :grinning:
16. kvě 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf Paráda, já mám třeba (asi) úchylku, ale na dovolené musím mít co rok, dva nové plavky :grinning:
16. kvě 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, když jsem byla na krvi v 7 ráno, myslíte, že už budou mít výsledky? Je to hrůza, ale jsem nedočkavá :sweat_smile:
16. kvě 2014 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra No já už plavky koupené mám od února, tak snad se do nich do července vejdu. :slight_smile:
16. kvě 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak proběhla dnes moje první návštěva nové paní doktorky... tak jsem maximálně spokojená... od a - z mi říkala co právě dělá, ukazovala všechno ostatní :slight_smile: no a dává nám měsíc ještě, doporučila mi nějaké " prášky " FEM+ na upravení cyklu atd... no a pokud bude zase další problém s MS a těhotní nebudeme, tak to začne řešit, hormonální profil atd... a pokud budu já v pohodě, tak půjde na řadu polovička.. no dámy, jsem s mojí novou paní doktorkou moc spokojená :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak uvidíme, uvidíme :slight_smile:

jinak, máte některé zkušenost s tím FEM +??
16. kvě 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lefik02 Tak vidíš, ani to nebolelo ! :slight_smile: Nevím co je ten FEM + ??
16. kvě 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak Dr mi potvrdil těhotenství z krve, akorát hcg bylo teprve 462, takže je jasné, proč to nebylo ještě vidět na utz :slight_smile: Teď se zas nebudu moct dočkat úterka, jestli už tam něco bude :grinning: a ještě mi potvrdí, jestli je správně uhnízděno.. tak se modlím, ať je vše ok :slight_smile:
16. kvě 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@lenkasaf to mají být nějaké léky " vitamíny " které mi maj upravit cyklus atd... :slight_smile: a napomoct těhotenství, pokud jsem to pochopila správně :slight_smile:
16. kvě 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra no superrrr, to je fajn :slight_smile: mám radost za Tebe :slight_smile: a všechno bude v pořádku, uvidíššš :slight_smile:
16. kvě 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lefik02 Aha, tak uvidíš, držím palce ať pomůže. :slight_smile:
16. kvě 2014 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkasaf no jsem na to zvědavá.. pro mě bude úspěch aspoň v tom, že mi dá do pořádku cyklus :slight_smile: hlavní pro mě je, že mám i dobrý pocit z paní doktorky, takže super :slight_smile:
16. kvě 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek