• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@lefik02 No a to je hlavní, že jsi spokojená. A jsi určitě i klidnější, že se stará a je ochotna něco řešit.
16. kvě 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf přesně tak jak píšeš... teprve od této doktorky jsem slyšela nějaké řešení.. víš, jak vy se tady bavíte o tom hormonálním profilu atd... jako jen díky tomu, že vy si tady o tom píšete, tak jsem nekoukala jak puk...

a co ty??? vy? ty si dotestila, že? takže tomu necháváte volný průběh a už se jen nemůžete dočkat na dovku, no ne? :slight_smile:
16. kvě 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Jj, přesně tak, já už dotestila:slight_smile: a všemu nechám volný průběh a řešit budu až po dovči, na kterou se už těším :slight_smile:
16. kvě 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf tak to je fajn, dovčo si s klidem užijete, přijedete odpočnutí a vrhnete se na novou etapu snaženíčka, nebo varinata druhá, přijedete rovnou o 1 více :slight_smile: ty bereš nějaká ta kokyna " vitamíny " nebo ne? :slight_smile: :slight_smile:
16. kvě 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 Beru Femibion, jinak už nic. Jeden cyklus jsem užívala Gynex, ale teď už jen ten Femibion a až mi dojde, koupím si jen klasickou kyselinu listovou a jinak nic.
16. kvě 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf já právě jedla tu kyselinu listovou, koupila jsem si i další, ale jak jsem si dělala poslední test, který byl negativní, tak jsem řekla, že na to prdím a přestala jsem ji brát.. kamarádka mi říkala, že ji mám brát tak max tři měsíce, že se pak z ní rodí velké děti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže si koupím to FEM+ a uvidíme :slight_smile:
16. kvě 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 No tak když ti to poradila doktorka, tak si to kup a uvidíš, jaký to bude mít účinek.
16. kvě 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@enalga my jsme na to neskocili, když jsem ji měla. Ale den před tím než jsem ji dostala a za 2 dny otěhotněla. Taky se mu dělá blbe z krve....njn to chápu, že mu chceš ditko dat. Je tovsmutny, když to takhle zkonci. A 5 měsíců to jde.ségra se snaží rok a nic a já otehotnim hned.... Posledně jsem čekala 3 mesice.a druhá ségra se nechrání 5 let a taky nic.nechápu to.
16. kvě 2014 ve 14:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 teda,to je výborná doktorka,že to bere tak rychle.fakt klobouk dolů. Tak ať se zadaří a už kynes :grinning:
16. kvě 2014 ve 14:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 z listovky se nerodí velké děti, to spíš z jiných přípravků. listovka je důležitá kvůli rozštěpům a tak, je důležitější ji brát před otěhotněním a v prvním trimestru. já beru jen ji:o)
16. kvě 2014 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 já to myslela ze srandy :grinning: :grinning: a kamoška asi taky :grinning: :grinning:
16. kvě 2014 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok procvicovani mi taky dela dobre, ale bohuzel ne s hackem...tam pak dostavam krece :unamused: . Takze ja spis ty dortiky...
16. kvě 2014 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2: no já taky koukala, ale jako nestěžuju si :slight_smile: :slight_smile: prej ať kyneš... to Ti teda pěkně děkuju.. budu jak malej chodící tančík :grinning: :grinning:
16. kvě 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 super, ze si spokojena s novou doktorkou.
s temi vitaminy...kyselina listova je vyborna a nejsou zni velke deti jak psala verciki3... velke deti jsou z vitaminovych doplnku....toho jsem se strasne bala pri prvnim tehu, tak jsem to brala jen pred tehu a 1.trimestr. pak jsem stim sekla. Brala jsem Calibrum Babyplan a ted jsem ho poridila taky. V lednu jsem brala Femibion, aleten vychazi draho a stejne to dopadlo, tak jak to dopadlo...ted jsem vsadila na osvedcene vitaminky.
16. kvě 2014 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak zas po dlouhé době sem něco připíši :slight_smile: Byla jsem na kontrole u doktora a mezitim triple testy. Takže, vše je v pořádku a i výsledky testů. Za měsíc zas na kontrolu a to bude UZ, už se těším až mimi uvidím :slight_smile: Přeji všem hezký víkend a samozřejmě těm co se snaží, držím palce :slight_smile:
16. kvě 2014 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin přesně tak
16. kvě 2014 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flumfy no to jsou dobre zpravy, to je dobre, ty clovek potrebuje slyset. Tech spatnych je vsude vic nez dost :wink:
16. kvě 2014 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf No jo, mas pravdu, my mame ty narozky kousek od sebe, vid? Ty az po me :wink:
Jestli se nepletu, tak v kvetnu je i Ivet ne? Kdepak ji mame? :grinning:
16. kvě 2014 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 no super, to je fajn, ze jsi tak dobre pochodila. Hodis se vic do klidu a bude to v poho :dizzy_face:
16. kvě 2014 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok dnes jsem jeste nedelala, tak pisnu :grinning: ale plodny hlen se ted objevil, tak je to na dobre ceste.
Kabelky krasne, jsi sikulka. :sweat_smile:
16. kvě 2014 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 no já už kynu :grinning: ale nepribiram. 25 tt a jsem furt asi 4 kila v mínusu. :grinning: to budu po porodu zase o něco lehčí :grinning:
16. kvě 2014 v 18:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak holky, já dneska udělala poslední ovu test, bolelo mě podbřiško a byl tam poslední a jsem docela překvapená a nechápu. Jsem 24 DC.
16. kvě 2014 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lenkasaf hele a nemuzes byt tehu? holky to tak mely, ze mely ze zacatku pozitivni i ovu test
16. kvě 2014 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no mám 27.5. to je za chvíli a Ivet nevím, kdy má :slight_smile: Už tadu nějakou dobu nebyla.
16. kvě 2014 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no taky jsem si vzpomněla na @maice, ale nevím, nezdá se mi to. Necítím se jako těhu, ale ani na ovu, žádný výtok, hlen, teplota je takz jen 36.5.. uvidím, mrcha má přijít příští víkend, to je ještě brzo. Zítra to pro jistotu asi pojistíme a budu nerovózně čekat. :slight_smile:
16. kvě 2014 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia
@lenkasaf Holky já su tu každý den, ale vždy jen přelítnu co nového :grinning: Bývám každý den skoro do šesti v práci.
Já měla narozeniny 8.5., ten den jsem dělala test, bohužel negativní a večer mrcha. Takže konečně cyklus 32 dní, snad to teď bude lepší.
Dnes jsem 8 DC a v pondělí jedeme do Londýna, tak jsem natěšená :slight_smile: Ovu ale bude až se vrátíme :grinning:
16. kvě 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkasaf blíženec??? :slight_smile:
16. kvě 2014 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf no prosím pěkně, takhle při pátku :slight_smile: :slight_smile: tak šup na to a to musí vyjít :slight_smile: :slight_smile:
16. kvě 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no tak to jsi dostala pekny darek k narozeninam :grinning: Ja vim, radsi bys pozitivni tehu test, ale v tvem pripade je i vcasna MS darek, vid :wink:
Tak to pekne o vikendu pobal a v pondeli tradaaaa na vylet
16. kvě 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no jinak dodatecne samozrejme vsechno nej a doufam, ze se ti tento mesic zadari
16. kvě 2014 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek