Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
donia
16. kvě 2014
@lenkasaf no vidis, tak pokud je to ovu, tak super, ze je, protoze carka je to fakt pekna 😃
lefik02
16. kvě 2014
@verik2 no, tak to já kdybych byla o 4 kg mínus, tak bych měla kolem 46-48 kg 😃 😃 😃 protože moje momentální váha je kolem 50 - 52 kg.. takže to bych asi nepochodila 😃 😃 při mém štěstí přiberu tak 150 kg 😃 😃
maice
16. kvě 2014
@lenkasaf No at tak nebo tak, je to super zpráva...urco na to vlítněte, popr. vyzkoušej i těhu test...já se taky rozhodně necítila těhu...
maice
16. kvě 2014
@lefik02 Jsem na tom dost podobně, normálně cca 52 kg a vrcholový sport...a ted mam cca 2-3 kg nahoře a připadám si jak obezita 😞
lefik02
16. kvě 2014
@maice vidím to dost podobně... a jak se znám, tak budu zavodněná, že ve mě bude víc vody jak v naší přehradě 😃 😃
maice
16. kvě 2014
@lefik02 Navíc jak je to bříško zatím jen malé, tak vypadá spíš jak špek 🙂)))
lefik02
16. kvě 2014
@maice prej jak špek. nepočítám s tím, že když si vrcholově sportovala, že by si měla nějaký špek... to si jen ty myslíš 🙂 🙂 určo máš pěkné bříško 🙂 🙂
ivet1987
16. kvě 2014
@donia Díííík 😃 Jako jo, byla jsem ráda že dorazila konečně normálně, minule 40, předtím 55 dní po vyvolávačce, snad už to bude ok a kéž by se zadařilo 🙂 Máj mám nejraději 🙂
verik2
16. kvě 2014
@lefik02 ty jsi hubenour. Já mám z čeho brát. Normální váha u mě musí být kolem 70 kg.teď mám 80 na to,že čekám 3 mimco, tak to jde.takže já.hubnout můžu. Se ani nezlobím. Třeba po porodu mě bude chybět par kilo a budu na své váze 😃 jen abych nenabrala kojením. U Pati to byli čokolády a hned 16 kilo nahoře!naštěstí teď.hubnu a hubnu, tak to není taková.hrůza
lefik02
16. kvě 2014
@verik2 no já mám ve svém okolí holky, které právě během těhulkování, tak nějak přibraly na pohodu a po porodu to bylo za chvilec fuč... jen doufám, že to štěstí budu mít taky 🙂 no sice hubeňour jsem, ale za to jsem prcek, všech prcků 😃 😃 😃 😃
donia
16. kvě 2014
@lefik02 no tak mensi nez ja urcite nejsi, uz me prerostl i muj 13-ti lety syn 😃
maice
16. kvě 2014
@lefik02 No tak schválně...kolik měříš?
lenkasaf
16. kvě 2014
@lefik02 ano, Blíženec 🙂
lenkasaf
16. kvě 2014
@lefik02 no jo,jenže Aleš je na grilovačce, takže si to necháme na zítra, snad nebude pozdě. 🙂
lenkasaf
16. kvě 2014
@donia No právě, že je teda pořádná a i bez Gynexu jako minulý czklus, takže ovulka je, to jsem ráda. Teď ještě aby se zadařilo.
lenkasaf
16. kvě 2014
@maice To se právě bojím vyzkoušet, nechci být zklamaná, je to ještě podle mě brzy. Ale láká mě to a fest !!! 😃
maice
16. kvě 2014
@lenkasaf No ztratit nic nemůžeš....mě teda naběhl ten ovu test takto asi 38 den cyklu a to ještě po vyvolávačce, která by měla ovu brzdit....takže tam to bylo úplně podezřelé 🙂)))
donia
16. kvě 2014
@maice no ale ty jsi nemela menzes, tak proto, kdezto
@lenkasaf ty jsi ji mela normalne, nebo?
maice
16. kvě 2014
@donia No, já ji právě čekala...to jo 🙂
lenkasaf
16. kvě 2014
@donia jo právě že jo, sice jen 4 dny a pak asi 10 dnů špinění, takže to bylo takové divné .. uvidím, zítra to ještě pojistíme a pak uvidím, jestli zkusím test...
donia
16. kvě 2014
@lenkasaf no ciste teoreticky, pokud bys byla uz ted, tak bys mela pravdepodobne i ty predchozi ovu testy silnejsi ne? Ne jen ted ten posledni si myslim.
monikaklosova
16. kvě 2014
@lenkasaf já měla ovu test pozitivní až 21 DC taky takhle krásně skočili jsme na to a za 14 dní jsem byla jasná 😉 tak držím palce 🙂
lupinpupin
16. kvě 2014
@lenkasaf tyyy jo co to tady vidim. Jsem zvedava co se z toho vyklube. A nedavno si psala ze si spinila ne? Nepletu se? To by mohlo byt hnizdeni?
lenkasaf
16. kvě 2014
@donia No to si taky říkám, takže je to pozitivní ovu test a zítra na to skočíme a uvidíme. Děkuji !!! 🙂
lenkasaf
16. kvě 2014
@lupinpupin No špinila, ale myslím si, že to je ovu, sice pozdě, už jsem nepočítala, ale bude to tak.
lenkasaf
16. kvě 2014
@monikaklosova Já právě min.cyklus měla pozitivní 17-18 DC, tak jsem teď z toho překvapená, ale díky bohu za ni. 🙂 Taky na to zítra skočíme a uvidíme. 🙂
monikaklosova
16. kvě 2014
@lenkasaf Já tak předtím měla dokonce pozitvní 14 nebo 15 Dc .... ale pak se mi opozdila MS a další měsíc se mi i posunula ovu a už to tam bylo 😉 tak držím všechny palce co mám 😉
lenkasaf
16. kvě 2014
@monikaklosova Děkuji !!! Hlavně že jsem říkala, že už to kašlu a nebudu to hrotit !!!! 😃
donia
16. kvě 2014
@lenkasaf no ale vidis, tak sis ho udelala jen a tak a on je zrovna pozitivni. Tak super, aspon vis, ze ovu mas. Tak to "oslavte" 😃 a za 14 dni dej vedet 😉
donia
16. kvě 2014
@teok tak dnesni ovu test take nic, tak predpokladam take tak v nedeli, ze bude pozitivni, to by odpovidalo

Začni psát odpověď...

Odešli