• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@lefik02 a kolik měřis?já mám cca 170 cm.taky jsem malá. Skoromanzel má 190. Vždy jsem měla velký přítele,bejvalej o kterým se mi do tedka zdajiberoticke sny mel 204 cm...prcek co?Nevím, proste ho nemuzubdostat z hlavy, ale rozuměli jsme si jen v 1 proto erotický sny
16. kvě 2014 ve 23:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčátka sny prý nejsou pravdivý.... Mě se ve čtvrtek zdálo, že Nikitka porodila a pár hodin na to byli malý na světě. Nikitka Fury kojí, mladatka jsem si pochovala a ponuchnala, jedno má 60 a druhy 80 gramů
16. kvě 2014 ve 23:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia já si myslím min.neděle, max.pondělí, ale už se snažíme :wink:, co kdyby si tam nějaká počkala :grinning:
17. kvě 2014 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak já jsem dneska 2 dc, včera mrcha dorazila... sice hodně slaboučká ale je tu... dneska bych řekla že se trošku rozjíždí. no takže deváté kolo :( včera jsem to málem obrečela zase, ale dnes už je to dobrý. piju kontryhelový čajík a až skončí naklušu k dr. dám mu ještě šanci a uvidíme co mi poví no... stejně to vidím tak že bez pomoci nám to asi nepůjde :( jinak senoritapetra gratuluju k potvrzení těhu a Lupinpupin a cokoladaa držím palce na příští týden ať alespoň vám to výjde. mějte se hezky holky občas sem zase mrknu jak jste na tom.
17. kvě 2014 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jezura777 Urcite je dobre, ze s tim chces neco delat, ale neboj, neves hlavu, jsi jeste mlada, tak mas spoustu casu :wink: Drzim palce, at nebojujete moc dlouho.
17. kvě 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no tak to my taky samozrejme necekame jen na den D, ale pilne trenujeme :grinning:
Jen to takto praktikujeme uz od toho rijna a nic, tak si rikam kde je sakra problem. :angry:
17. kvě 2014 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia my to praktikujeme od listopadu, ale efekt stejný :-/, my to musíme zlomit :wink:... tento měsíc to dáme :grinning:
17. kvě 2014 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok jj, urcite dame :grinning: Ja tomu verim kazdy mesic, to ja nehazim flintu do zita. Tak snad se uz taky dockame. :wink:
17. kvě 2014 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia díky za podporu, já vím ještě jsme mladí, ještě máme čas, ale znáš to sama dlouho se nedaří a beznaděj začíná převažovat nad nadějí.... no půjdu k tomu dr. ale nenechám na sebe dělat žádné hormonální pokusy jako minule. jakmile budu mít pocit že je na mě zase chce zkoušet bez pořádného vyšetření tak si najdu taky někoho jiného jako lefik02 ať se to někam hejbe. stejně jestli se nám nezadaří do podzima tak skončíme v CARU. no tenhle měsíc jsem se snažila na to nemyslet a zabavovat se něčím jiným... fungovalo to až do termínu těsně před ms.... tak to zkusím tenhle měsíc líp... ať pak zase nejsem tak zklamaná. Jinak tobě a @teok přeju hodně štěstí ať se u vás ta smůla už zlomí.
17. kvě 2014 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se snažíme par měsíců takze se a vami
Nemůžu srovnávat, ale ja vždycky když to dostanu tak si dam napr.tatarak a pivo nebo proste něco co miluji a jako těhotná bych si to už nedala... Taky je dobrý se třebat zapsat na nejaky kurz cvičeni, který trva aspon 3 mesice a tehulim se nedoporučuje:slight_smile:
17. kvě 2014 ve 12:35  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 dekujeme, dekujeme :wink:
Ja myslim, ze to tak mame vsechny, statecne jsme cely mesic a jak se blizi termin MS, uz to na nas leze :grinning: Ja verim, ze to drive ci pozdeji vyjde nam vsem.
17. kvě 2014 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cokoladaaa tak pockej na me, schvalne jestli tuhle teorii potvrdim. Pristi tyden mam narozky a kdyz se manzel ptal co chci, rikala jsem prave navstevu posilovny, proste nejake cviceni s trenerem / trenerkou, ktera mi poradi co cvicit. Potrebuji to jak sul a ted po te operaci kolene uz pro me neni vse, takze potrebuji nejakou radu co je a neni pro me vhodne. No a kdyby se pak zadarilo, tak si zase necham poradit co jako tehule bez problemu mohu. Zadne poskakovani uz pro me stejne neni, tak to ostatni cviceni by nevadilo ani mimi. Teda krome nejakych narocnych cviceni na bricho asi.
17. kvě 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa jo máš pravdu tak to dělám taky... vždycky si dám něco co bych jako těhulka nemohla a říkám si že alespoň si u ségry na svatbě budu moct dát pivo a všechno co mám ráda.... ale jakmile pak nemám co dělat a mám moc času přemýšlet tak je to zlý.... a nejhorší je to před ms ale to je asi opravdu u všech stejný.
S tím cvičením to už mám na mysli dlouho tak asi taky začnu od tohodle měsíce a dám si pěkně do těla...:slight_smile: myslím že jakmile na to člověk nebude myslet a případně si bude přát něco jiného tak to příjde samo. Já si taky myslím že nám to nakonec výjde všem co jsme tady, některým dřív a některým později a některým třeba s pomocí ale výjde to.
17. kvě 2014 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky...tak dneska 8dpo a zatim nejak nic nepocituju...tak uvidime co nam nadeli pristi tyden. Teoreticky ve stredu budu 31dc tak bych tak nejak mohla testnout pokud nedorazi mrcha....
Jinak my mame od rana vzruso...soused nam vyskocil z okna, tak tu mame rusno....
17. kvě 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no tak to mas za par :grinning: jeste par dni a budes vedet na cem jsi, tak drzim palce.
A co ten soused prosim te, z jakeho patra?
17. kvě 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky teď se tu tak nudím a přemýšlím.... a to je zlé :slight_smile: myslíte že když mám spíš problém s kratšími cykly bych mohla zkusit inofolic nebo Nosifol? si říkám že vitamíny neuškodí ničemu... ale v diskuzích píšou že je to spíš na problémy s dlouhými cykly.... tak nevím navíc to není nic levnýho.... máte s nějakými vitamínky dobré zkušenosti?
17. kvě 2014 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 bud ráda za krátký cykly. Já Id 1 dne menzes do 1 dne další měla přesně 28 dni. A to jsem to dostala ráno v 6 hodin. Jak mile do 4 odpoledne nic jak u 1 tehu, tak jsem věděla, že jsem těhotná. Lepší mít kratší cyklus než mít 40 dni třeba.... Důležitý je odchytit ovulaci, tu pokud za tu dobu stihnou vaječníky udělat, tak není problém
17. kvě 2014 ve 14:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se asi zápisu na létající yogu :slight_smile: teda až to dostanu. Tak uvidíme příští neděli
17. kvě 2014 v 15:14  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj uz se to blizi :grinning: jsem na to zvedava...
Skocil z 2patra na travnik...magor....prezil, mel neco s nohama podezreni na poraneni patere a otres mozku...
17. kvě 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa co to je letajici joga? Ja ted byla parkrat na piloxingu...taky zqjimave. Je to spojeni pilates, zumby a jogy...
17. kvě 2014 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jo to znám, ale nikdy jsem nebyla ... Létací yoga je super s yogou nemá nic moc společného ale je to fajn cvičeni v takových zavěšenych salach. Dej si to do vyhledáváce a jukni
17. kvě 2014 v 16:01  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa jooo tak to uz vim.....to vidim vzdy po cviceni co ma mala.
17. kvě 2014 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 Tak ja Nosifol brala, presne ten cyklus 5ti baleni, takze ca. ty 3 mesice a u me to melo za nasledek prodlouzeni cyklu. Mela jsem puvodne 28 dni a pri tom brani Nosifolu se mi to kazdy mesic o jeden den posunulo. Drahe to je, to je fakt, ale vzhledem k tomu, ze je tam kyselina listova vitaminy a hlavne v tech puvodnich slozenich je i horcik, tak ja byla rada. Chutnalo mi to, mela jsem pocit, ze pro to prirodne delam co mohu a jeste ten horcik potrebuji, casto me braly krece do lytek.
17. kvě 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak jak? tak jak? já nic :grinning:, snad zítra, ale dnes se mi ozývá pravý vaječník chvilkama, tak doufám, že zítra bude dálnice větší jak D1 :grinning:....
@jezura777 Moc děkuji a neztrácej naději, musíme bojovat, pokud chceme sviště :slight_smile:...
18. kvě 2014 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky Holky, tak dneska 9DPO (28DC) a kvečeru pociťuji lehké špinění...je to teda jen vevnitř, na papíru nic.... tak jsem zvědavá co se z toho vyklube...jestli to bude hnízdění a nebo jestli se rozjede MS. Cyklus minule byl 35dní a jinak většinou mívám tak 32..
18. kvě 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin No neke že otěhotníš hned zase :grinning:
18. kvě 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no nevím co to je...ale myslím, že se to brzy dozvíme...připadá mi to jako sen, že by se nám odařlo hned na poprvé..nějak jsem si myslela, že třeba spíš MS,ale teď podle kalkulačky zjištuji, že uhnizdění by vážně melo začínat včera...no uvidím co uvidím zítra... :sweat_smile:
18. kvě 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin nechápu to vnitrni spineni? Jako pocitově?
18. kvě 2014 ve 21:17  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa jako kdyz jsem se prohmatla...nebo jak bych to rekla...proste kdyz jsem zkoumala cipek...
18. kvě 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin chápu :slight_smile: to ja nezkoumam. Jinak ja na sobě zádný příznaky necítím, podbrisek úplne klidný..
18. kvě 2014 ve 22:04  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek