• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@ivet1987 Uzij si hezky pobyt v Londyne at prijedete pekne odpocaty :wink:
18. kvě 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no ja taky nic, ale je fakt, ze dnes jsem testovala az hodne dlouho, v pul 8 vecer, tak treba uz bylo pozde. Je mi divne, ze me uz minuly tyden bolely ty vajecniky a ted furt pozitivni test nikde. No tak snad zitra, max. pozitri.
18. kvě 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dneska to bylo vtipny. Byli jsme v Praze na nakupech (no odpoledni maraton, klasika) a pak jsme sli taky na kafe. No ja si dala Latte a vubec mi nechutnalo, pripadalo mi nejaky nakysly, tak si rikam, ze by spatne mleko ci co, ale lidi okolo pili normalne a nic nerikali. Do toho me desne bolela hlava, ze jsem nemohla ani pohnout, tak jsem uz zacala premyslet kdy ze me bolely ty vajecniky a jestli nemohla byt ovulace uz drive a to tak brzy, ze bych snad uz mela nejake priznaky zadareni se. No fakt mi to bylo cely divny.
Kafe jsem sla nakonec vratit, ze je divny a oni ze mi ochotne udelaji nove Latte. Tak jo a kdyz ho prinesly, tak bylo dobry. Takze bud bylo fakt nejaky divny a nebo pak manzel rikal, ze jak mi objednaval to prvni, ptali se, zda chce nejakou prichut, ale jak byl hluk, tak si nerozumneli, takze nevi zda mi tak nejakou nakonec dali ci ne. :grinning:
18. kvě 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my se snažíme už od října.... zítra to mám dostat, tak si přeju, aby mi ta mrcha dala 9 měsíců pokoj.....nám všem! :wink: tak doufám, že ty ovulační testy a pití kontryhelového čaje tento cyklus k něčemu byly..
19. kvě 2014 v 06:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin No téééda, že by další těhulka ???? :wink:
19. kvě 2014 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkasaf no nevim...asi to spis vidim na MS.... ze se tak zitra rozjedeba dame si druhe kolo.
19. kvě 2014 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Tak uvidíš zítra, naděje ještě je. :wink:
19. kvě 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj brich ve 26 tt :grinning:
19. kvě 2014 v 10:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@donia hele, jestli jste sexovali a jen jsi nereagovana na testy, tak bude překvapení :wink:... já bych to nevzdávala :- D
19. kvě 2014 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf no uvidim zda spineni prestane a nebo se to rozjede...musim vydrzet cekat co bude.
19. kvě 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 takove pidi brisko :slight_smile:
19. kvě 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Tak tojsi otěhotněla někdy v půlce cyklu, když jsi si 2 dny po termínu, kdy měla dorazit MS dělala test a byl pozitivní :slight_smile:
19. kvě 2014 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enalga ne mě ukazuje test pozitivititu dyl.otěhotněla jsem někdy kolem 4.12 a to 31.11 zkoncilo menstruace a test až 28.12 a slabej duch.31.12 už trošku víc vidět. Nikdy jsem neotehotnela v polovině cyklu,bud přes menzes a nebo hned po ní :grinning:
19. kvě 2014 ve 14:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ze jo taky se divím. Hlavně mám furt -4 kila.ale u Tynky jsem měla větší. Teď hubnu já,prcek nabírá. Dělohu mám už přes celý břicho. Ale vidět to moc není no :grinning: na to,že za 3 měsíce mám rodit,tak nic moc....max do 3 a půl měsíce :wink:
19. kvě 2014 ve 14:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no a co ty? Ja dnes mam oproti predchozim dnum nepatrne silnejsi carku, tak si myslim, ze ten pozitivni ovu test teprve prijde. Davam tomu den, maximalne dva :grinning:
No a jinak sexujeme pravidelne, takze ty testy jsou jen pro me uklidneni, ze funguju, ale "proklouznout" by nic nemelo :grinning:
19. kvě 2014 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no, nevím zda ti to psát, ale já mám pozitivní, dělala jsem odpo a ten byl hezký, ale milimetřík chyběl a teď večer už je pozitivní... snažení bylo včera a zítra pojistka a pak uvidíme :wink:... zobu duphaston, tak snad už pomůže :wink:... a teď mě chytla zase křeč :frowning2:
19. kvě 2014 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka ahoj kocko.jak jsi na tom? Dlouho ses tu neukazala :frowning2:...
19. kvě 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no to jen mi to napis :wink: ja muzu mit pozdeji ovulaci, ale drive uhnizdeni, takze nakonec nam to muze vyjit zase uplne stejne, neboj - jedem v tom spolu :grinning:
19. kvě 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já asi čekám Sipkovou Růženku :slight_smile:)))
19. kvě 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@maice porad by si spala?
19. kvě 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Strašně...nic mě nebolí, zle mi neni, ale spala bych...asi si vybírám dluh za posledních 10 let...
19. kvě 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice jo, tak to znam. nebylo mi vubec nic, jen bych furt spala. z toho mam uz dopredu hruzu. ted me aspon trochu vzpruzi kafe, ale to mi vzdy z kraje tehu nechutnalo.
19. kvě 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 ahoj, taky mi dorazila mrcha a taky budem zacinat 9.kolo... snad se nam uz konecne zadari, taky piju ten kontryhelak, uz by to mohlo vyjit konecne, clovek se snazi jak blbec... mozna je to fakt v hlave..
19. kvě 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice to mi říká manžel, že když jsem byla těhotná,tak jsem pořád spala...já si to nějak ani nepamatuju....ale je pravda, že po obídku jsem si dávala siestu :slight_smile:
Ale zase malá mi od mala dobře spí,tak si říkám, že je to třeba tím, že jsem i já v těhu dobře spala :grinning:
19. kvě 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dnes je to holky 10DPO dneska to špinění bylo stále jen rádoby uvnitř ( na slipovce nic) a až teď večer kolem čípku červená krev...tak si myslím, že se MS zítra maximálně ve středu rozjede...a dáme si druhé kolo.
19. kvě 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ahojky můj chlap byl pryč tak zatím bez sexiku od zítra zacinam ovu testiky-musim je koupit :grinning: nepridávala jsem komentáře ale byla jsem tu:slight_smile: zacinam mit vlhko v kalhotkach tak na to ted musíme vlitnout gratulace k nové tehulce:slight_smile:
19. kvě 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak přesně za měsíc dovca huraaaa Itálie volá já se tak tesim,musím si koupit kabelku,tašku pres rameno peněženku,jo a taky tu jejich zmrzlinu-nejradsi mám jogurtovo merunkovoz a pustaciovou
19. kvě 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jo a už nepijí kontryhel jen bastim listovku,beta-karoten a Calibrum jo a je mi to tak nějak jedno,moc to už nehrotim klidné si mimouse dovezu z dovci:slight_smile:
19. kvě 2014 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no, asi nema cenu spekulovat, proste bud se rozjede a nebo ne. Stejne to neovlivnime. Tak dej vedet jak ze to je :wink:
19. kvě 2014 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky, prosím o radu. Chodím pravidelně darovat krev, ale teď se snažíme o mimi, tak nevím, jestli to nemůže nějak snížit pravděpodobnost otěhotnění....nemáte některá zkušenost? Děkuji předem :slight_smile:

A jste tu některá snažilka, co se taky snaží od října? Ať v tom nejsem sama :wink:
20. kvě 2014 v 06:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek