• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@mikracek Kočko, pravděpodobnost tím určitě nesnížíš, darováním krve si dočasně snížíš maximálně tak imunitu, než se Ti krev obnoví, myslím, že na početí to vliv mít nebude :slight_smile: Hlavně si to hlídej, kdybys otěhotněla, nevěděla o tom a šla darovat krev, aby to nezpůsobilo nějaké potíže, navíc těhulky mívají nízký tlak (a víš, jak je to po darování) :slight_smile:
20. kvě 2014 v 06:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@andrusinka to máš jako já :wink:, chlap sice byl doma, ale měl noční, tak na sexík nebyl čas :frowning2:, ale naštěstí skončil v pátek ráno, tak jsmě to stilhli :wink:, ovu byla asi včera, podle toho jak mi bylo zle :frowning2:, trochu mi to připomnělo porod .-D, chodily v intervalech a vždy křeče v břiše a bolesti zad :grinning:, tak já nevím, ale snad to bude v pořádku :wink:... já budu za měsíc na wellness víkendu s maminou, tak také se tolik neupínám na mimčo, mám trochu jiné myšlenka teď :wink:...
20. kvě 2014 v 07:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia den sem, den tam, furt jsme spolu :slight_smile:... a jak dnes test? až počůrám dnešní, tak sem hodím moje, ale večer byla čárka ještě silnější jako včera, také jsem si to pěkně vyžrala :frowning2:, to byla bolest :frowning2:
20. kvě 2014 v 07:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin a na tebe jsem zvědavá, kočko :slight_smile:... myslím na tebe každý den :slight_smile:
20. kvě 2014 v 07:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia presne tak...neovlivnim to...tak uvidime. Jakmile budu vedet vic, dam vedet.
20. kvě 2014 v 07:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok jeee to si hodna :slight_smile:. Porad cekam co z toho bude...zda se rozjede MS a nebo spineni zkonci a je to hnizdeni...nevim. Kazdopadne dam pak info jak jsem dopadla.
20. kvě 2014 v 07:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin já také každý měsíc zkoumala čípek, stejně jsem z toho prd zjistila,tak už nezkoumám a mám klid :stuck_out_tongue_closed_eyes:... buď to vyjde nebo ne, stejně to zase tak neovlivníme teď :frowning2:
20. kvě 2014 v 07:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@senoritapetra Děkuji, tak jsem ráda, že můžu darovat i přes snažení. S tím nízkým tlakem to znám, mám stabilně dost nízký tlak, vždycky po odběru tam ještě hodinu ležím, a pak šup domů půl dne prospat :slight_smile: a druhý den už jsem ok..
20. kvě 2014 v 07:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok ja jsem ho zacala zkoumat jakmile jsem zacala spinit a to ze zvedavosti, zda jeste spinim ci ne...ale to taky clovek neovlivni a musi si pockat na vysledek. Je to proste bud a nebo. Jen si rikam, aby se pripadne mrcha netoulala :slight_smile:
20. kvě 2014 v 07:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin mě naštěstí chodila na čas a dokonce poslední cykly i dřív, což bylo fajné, nemusela jsem čekat :wink:
20. kvě 2014 v 07:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mikracek Noo vidíš, takže s tím to souviset určo nebude (se snažením), navíc ono není občas špatné pustit žilou a zbavit se bordelu v krvi, ona se tím i pročistí :slight_smile: Tak hlavně na sebe dávej pozor, kdyby náhodou, víš jak :slight_smile: :sunglasses:
20. kvě 2014 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky moje, za chvíli vyrážím na kontrolu, držte mi, prosím, pěsti, ať už je bublinka vidět a vše je v pořádku, začínám být mírně nervózní :dizzy_face: :grinning: :confused:
20. kvě 2014 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
@senoritapetra ihned se nám potom pochlub, myslíme na Tebe :slight_smile:
20. kvě 2014 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@lefik02 Tož těhu potvrzeno ultrazvukem, byla tam bublinka :slight_smile: Akorát to prý nemám do 11. týdne nikomu říkat (pozdě), ani fotku mi pomalu nechtěl udělat, že člověk nikdy neví.. tak jako pokazit se může cokoliv i v pokročilém těhu, že.. nejen ze začátku, jako super povzbuzení, za to bych někdy svého Dr trefila :grinning:, ale chápu to. Příští týden kontrola srdíčka, tak doufám, že už bude krásně bít a něco se fakt nepotentí, jak mě furt straší, tak pak člověk fakt začíná mít strach, místo, aby byl v klidu :rolling_eyes:
20. kvě 2014 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@senoritapetra super, ale reakce dr. je teda fakt síla .-(, může se stát cokoliv, to by jsi musela tajit celé těhu :frowning2:...
20. kvě 2014 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok Tak jako oni to asi musí říct, páč stát se fakt může cokoliv, ale teď budu akorát v nervech do příštího úterý, jestli už bude (bít) srdíčko ..
20. kvě 2014 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@senoritapetra tak to je super zpráva :slight_smile: :slight_smile: nenechej se stresovat doktorem a buď v klidu. užívej si to... jako já si myslím, že se může podělat i něco v polovině těhu, ke konci těhu, nebo také až během porodu. To nikdo dopředu neví a nedokáže posoudit a určit... takže buď v klidu a zkus si nepřipoštět, že by se něco špatného mělo stát zrovna tobě :wink: :wink: a příští týden, bude srdíčko bušet jak o závod :-* uvidíš :slight_smile:
20. kvě 2014 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@senoritapetra bud v klidu. Já jsem po 3 těhotná a vždy vše v pořádku. Srdíčko naskocilo, nikdy jsem nepoteatila nic.tak si nic nepripoustej. Kamarádka po spontalnim potratu měla takový nervy, že potratila zase.todle si nepripoustej. Nesmíš,všechno bude v pořádku.kdyby nebylo dá ti to tělo vědět. Pokud máš těhotenský příznaky je vše ok.stejně se kolem 10 tt zmírňují a pak je klid.a najednou cítíš kopance a to už o sobe prte dává vědět.... Já mám v sobě hokejovou faninku, ta co u hokeje dělá... Teda myslím si,že je to holčička.Snad se na ultrazvuku ukáže. :grinning:
20. kvě 2014 v 10:30  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@senoritapetra nenervuj, je to zbytečné, a akorát si něco přivoláš!!!
20. kvě 2014 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@senoritapetra Tak krása, potvrzeno, gratuluji !! :slight_smile: No z toho doktora by mě asi taky piclo, ale nenechej se tím zvyklat, bude to v pořádku. Asi máš pravdu, musí to říkat. Užívej !!! :slight_smile:
20. kvě 2014 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@lefik02 @verik2 Já v to teda doufám, že v 7. týdnu už srdíčko normálně bude :slight_smile: Jako zatím mi není nic, akorát dneska ráno se mi trošku točilo v hlavě a udělalo se mi blivno :grinning:, ale pak to díky bohu přešlo. A nechápu, proč mě doktor objednává zase za týden, proč nepočká, ale to bude asi jeho standartní postup, každý Dr to má jinak. Jsem zvědavá, už ať je úterý :grinning: :slight_smile: @teok @lenkasaf
Jinak díky za uklidnění, děvčata :slight_smile:
20. kvě 2014 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
ahoj holky,tak jsem byla včera na kontrole¨s mimískem oba jsme v pořádku ale já trpim jako malý dítě za to rozpíchali mi obě ruce všude samá boule a modřina :frowning2: Lidi na me koukájí jako bych byla nějaký feťák šilený.¨Přeji krásný zbytek dne
20. kvě 2014 v 11:51  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin ahoj ja jsem 10dpo dneska :slight_smile: a zádný příznaky ničeho :slight_smile: akorát čekám kdy me zacnou bolet prsa - vždy začínají tak 5-4 dny před MS a dnes zatím nic - třeba mi na to pomohl Gynex, to bych byla rada, je to dost otravny
20. kvě 2014 v 11:52  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (30. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Karty jsou vrzny :sunglasses:
20. kvě 2014 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@senoritapetra Věřím, že doktorovo prohlášení na pohodě nepřidá. I mě při prvním těhotenství doktorka u jeho potvrzení řekla, že mi ještě nebude gratulovat, protože se může stát tolik věcí... ano, může. Ale mám pocit, že by doktoři mohli být v těchto chvílích citlivější ke stavu čerstvě těhotných. JInak je má doktorka velmi lidská a příjemná. Tak každopádně přeju, ať je vše v pohodě. Věřím, že bude.
20. kvě 2014 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@senoritapetra to je superrrr gratuluji. Z dr.si nic nedelej. Nekteri uz jsou otupeli a nedochazi jim, ze nejaka blba fraze nas muze rozhodit...
A s tim objednanim je to z toho duvodu, aby videl srdicko...pokud ti priste nabehne srdicko, tak uz te objedna do poradny a kontrola bude tak za mesic...
20. kvě 2014 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@cokoladaaa ja jsem dnes 11dpo a ja vcera spinika, dnes taky...ale na slipovce nic...vcera vecer i kolem cipku trosku cerstve krve, ale dnes uz jen zas trosku spineni...rano me dnes bolel podbrisek, ze jsem myslela ze se MS snad uz rozjede a pak zas uz klid a nic...tak cekam co se z toho vyklube. MS by mela byt ve ctvrtek. Kdy c3kas ty?
20. kvě 2014 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@helenah82 Jako můj doktor je super, hodný, empatický, příjemný, pečlivý, a jako asi mi to říct musel, ale jak píšeš, čerstvě těhotné by strašit nemuseli no .-)
@lupinpupin No a myslíš, že příští týden už srdíčko bude? Budu začínat 7. týden teprve :slight_smile:
20. kvě 2014 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@senoritapetra v tom sedmém týdnu už by bejt mělo. Někdy se stane že je třeba až 8tt,ale je lepší když tě bude raději kontrolovat častěji do té doby,aby se něco nezanedbalo...
20. kvě 2014 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok nerika se kostky jsou vrzeny ? :grinning:
no ale testik krasny. ja dnes jeste ne uplne, ale je fakt, ze nedodrzuju ty 2 hod. pred. na zachod chodim dost casto a kor ted v praci, tak dlouho bez wc nevydrzim. tak je to asi trosku zkreslene. ty to dodrzujes?
20. kvě 2014 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek