• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@senoritapetra u mých dětí srdíčko bylo vidět 7+0 byla jsem 6+3 a nic a a 5 dní bylo jak zvon. Nenervuj se občas je opravdu videtvaz v 8 tt,jde o ultrazvuk a u mě blbe ze začátku určili stáří plodu...
20. kvě 2014 v 17:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no, snažím se, ale je to dost pracné :grinning:, hlavně nepít :frowning2:, to mě pak bolí hlava akorát :frowning2:... ale ten večernbyl asi s věštší prodlevou, pač jak bylo teplo, tak mě to nenutilo čůrat :wink:
20. kvě 2014 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Ženy moje drahé....dorazila MS, je to tady a jdeme do druhého kola. Kdo se vrhne do toho semnou? Aspoň že se mrška nikde netoulala ba jsem jí čekala až ve čtvrtek. Jdu počítat cyklus, další plodné dny a taky musím do lékárny pro nové testíky...zbyly mi jen dva,tak ať ulovím ovulku a tento měsíc to vyjde....doufám :slight_smile: . Na druhý pokus se nám dvakrát zadařilo,tak snad i do třetice :grinning:
20. kvě 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@senoritapetra a v jakém týdnu a dnu jsi? neboj se bude to dobrý,ale doktoři to musí říkat. mě taky řekl že těhu jsem,ale že mi pogratuluje příští návštěvu - mě to řekl takhle hezky zaobleně:slight_smile: jinak my jsme okolí to začali říkat až teď po NT+.
20. kvě 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak příští měsíc to hezky vyjde :slight_smile: :wink:
20. kvě 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin teda a ja si myslila,ze u tebe to vyjde :frowning2:, tak cerven tonjisti :grinning:
20. kvě 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no vidíš a ono ne...tak příští měsíc si díme víc záležet :grinning: a ukážu místo MS // :wink:
20. kvě 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok si pak užijeme jarní miminko a nebudeme muset jezdit v zimě s kočárkem :slight_smile: i když mě by to bylo jedno,aby bylo s čím jezdit :grinning:
20. kvě 2014 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin ja to mám dostat v sobotu..... A ty už si to dostala , tak hodne štěstí v druhem kole. Za chvíli se v něm třeba sejdem:slight_smile:
20. kvě 2014 ve 21:17  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle Netuším, co je NT + :grinning: a začínám teď 6. týden.. jsem asiiii 5+0 5+1? nevím :slight_smile:)
20. kvě 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cokoladaaa tak držím palce,aby to tobě vyšlo. Teď jen nevím jestli počítat 1DC jako dnešek a nebo až zítřek...ale asi to nechám až na zítra...přeci jen se to začalo rozjíždět pořádně až v sedm večer....
20. kvě 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak skoda, ale aspon vidis, ze cely cyklus fungujes jak mas a ted to v klidu muzete zkouset. :wink:
20. kvě 2014 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@senoritapetra NT+ je screening v 1.trimestru. No tak to jsi hodně na začátku, to jsem taky srdíčko neměla měli jsme ho v 6+2, ale byla jsem objednaná o týden později ale v 6+2 jsem byla hospital v nemocnici, jinak bych šla na kontrolu dýl. takže opravdu bud v klidu :wink:
20. kvě 2014 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Tak já taky myslela, že ty to tento měsíc prolomíš a budeš další těhulka. Nevadí, tak příští kolo. Já čekám mrchu v neděli.
21. kvě 2014 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek přece já :slight_smile: taky už deváté kolo a myslím že Donia a Teok jsou v závěsu za námi... já taky piju kontryhel, teď tenhle měsíc vyzkouším asi Nosifol nebo Inofolic... tak uvidíme jestli to třeba nebude mít nějaký účinek, jinak máš pravdu je to v hlavě, hlavně v hlavě, takže od tohodle měsíce začínám cvičit, začnnu s tou němčinou a odbourám myšlenky na mrňouse... dám si cíl že si udělám výlet někam do ciziny a bude to. však ono se jednou zadaří. jo ještě až skončí mrška tak půjdu k dr. abych mu řekla že ta jeho Provera mi nepomohla... a uvidím co mi řekne.
21. kvě 2014 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf ty v neděli ja v sobotu(možna pátek) tak si pak dame vědet... Ja se cítím úplne normálně akorát me ještě porad nezačaly bolet prsa - ne ze by mi to vadilo :slight_smile:)
21. kvě 2014 v 09:35  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 jé ahoj, jsem ráda, že tu mám sparing partnera :wink: ten Nosifol, teď jsem si vzpomněla, že kamarádka, která otěhotněla (přirozeně) až po 4 letech snažení, mi ho doporučovala... Určitě ho zkus. Já beru kys.listovou, minulý týden jsem přešla z 400 na 800 mcg, tak už nic dalšího kupovat nebudu. Taky mám teďka mrchu, ovulace mi vychází na 2.6., tak si přeju, ať už se další mrcha 16.června nedostaví :slight_smile: já se na pro změnu rozhodla trošku zpevnit postavu, teď jsem se rozežrala, tak se mi trošku objevily faldy na břiše, tak ho musím zpevnit do plavek....přidám více zeleniny a zdvojnásobím pohyb a budu se věnovat teda hlavně tomu sportu....ať taky vyženu myšlenky na mimi :slight_smile: ty jsi měla depo proveru?
21. kvě 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa Tak já taky v poho, občas mě píchne v podbřišku nebo na vaječníkách, ale jinak nic. Tak uvidíme, kdy se zase ukáže, mrcha jedna. :slight_smile:
21. kvě 2014 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia
@lenkasaf
Holky, koukám, že jste domě vkládali velkou naději a já vás "zklamala" tak já se říští měsíc polepším :grinning:. No uvidíme. U nás před plodnejma dname nebyla zrovna nejlepší nálada...trošku jsme se doma štěkali...ale teď už je zase vše v pohodě a tak to snad klapne. Ovulku předpokládám na první týden v červenu cca 7.tak uvidíme kdy ulovím // na ovu testu. Jen zintenzivníme tulení...Myslím si, že mi ovulka podle bolesti nastupuje ten den co mám pozitivní test...tak budeme tulit v den pozitivního testu a ne až druhý den...to to pak pojistíme :slight_smile: tak snad to vyjde podle plánu. Manžel bude mít ranní,tak budeme mít na tulení klídek :grinning:
21. kvě 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin také si myslím, že mám ovu v den pozitivního testu :wink:, naštěstí my se tulili den před, protože při této ovu bych enbyla ničeho schopná :frowning2:, fakt bolela :frowning2:... no a pak jsme se tulili včera a to si už myslím, že bylo jen pro potěšení :grinning:, takové to vnitřní tušení a dnes sem měla šimrání na pravém vaječníku :grinning:... už jsem blázen :grinning: @donia a co ty? už jsi pozitivní :-P???
21. kvě 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no já si to myslím taky a přeci jen 2dny jsme se netulili a to byla asi velká mezera...ty nej už uplavali :grinning:. Ten test jsem mělaodpoledne totiž pořádně silnej a večer mě bolelo břicho jako blázen...a tulili se až 24hodin po tom...tak to asi už bylo po a pak mi teprv nějak došlo, že asi prostě ta ovulka mohla bejt už ten večer...no to je jedno teď nad tím špekulovat co a jak...tentokrát si potulíme v den skoro poztivního tesu, den pozitivního testu a den po pozitivním a uvidíme... A to by bylo aby se tam nějaká mrška nechytla.
Tak teď budeme netrpělivě čekat jak dopadnete vy. :wink:
21. kvě 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin já měla také pozitivní ovu test večer a pak sem měla takové křeče, takže asi nebyli náhodou, že :stuck_out_tongue_closed_eyes:... utěče ti to jako voda a bude zase ovu a my budeme buď lovit // nebo zavádět tampony :-/
21. kvě 2014 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok no právě a já si hvězda ještě říkám...no to by bylo nějak brzy...ovulka bejvá druhej den a nebo až ten další...tak asi prd...no nevadí.Jelikož cyklus byl poměrně krátký(30dni)...o proti minulému (35dní) tak doufám, že ovulka bude za chvilku...tenhle týden je skoro pryč, příští týden má mužík dovolenou,to taky uteče a pak půjdeme zase na věc :grinning:
21. kvě 2014 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin No jo, tak příště se musíš polepšit !! Je to docela s námi tady, máš první DC a už víš přibližně příští ovu i jak bude mít manžel směny, takže bude tulení. :slight_smile: Ach jo, co my pro ty mimi všechno neuděláme ? Já tento cyklus dělala svíčky :grinning:
21. kvě 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lupinpupin také jsem si myslela, že ji mívám až po pozitivním testu, ale díky měření bazálky sem zjistila, že ji mám ten den, tento měsíc teda neměřím, pač sem si rozbila teploměr, ale zase je mi líp, nekontroluju se toli a i na netu sem četla, že po prasknutí volikuli bo jak se tomu říká :grinning: vajíčko je schopné oplození nějakých 12-18hodin, takže to je blbost co všude píšou na testech :frowning2:... člověk musí naslouchat tělu a ne letákům :wink:... jsme chytřejší a snad nám to i k něčemu bude :grinning:
21. kvě 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, jsem moc ráda,že když to dopadlo takhle, tak že se aspoň mrcha nikde necourala a vím na čem jsem. Jen mě mátlo to špinění...takové nemívám...ale to může býttaky hlavou.
Jj, tulení bude...párkrát ho přepadnu a bude :grinning:. Jj uděláme pro mimi kde co. Já taky vždy jakou domu ležím aby ze mě nevyběhli:grinning:
21. kvě 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok řesně tak...každé tělo jejiné a jejich informace jsou všeobecné.... takže pozitivní test a šup na to co nejdřív. Já měle ten test tentokrát uplně až do černa.... jsem zvědavá jaký ulovím tento měsíc...jen musím dojít pro testy...mám tu poslední dva. Já neměřím...pro mě by to vylo zbytečné když ráno vstávám za malou že chce pití,tak by to zkreslovalo...
21. kvě 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jj, to je jasné, my naštěstí spali celou noc, ale teď je to stejně jedno :slight_smile:, já u levého vaječníku mám silnější čárku než u pravého :wink:, tento měsíc je z pravého, taK snad to bude dobré a zadaří se :wink:
21. kvě 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok aha...takto já nemám vypozorované který vaječník to je...bolí mě vždy celý podbřišek :slight_smile:....to nějak neřeším...
My spíme taky celou noc,ale cca kolem 6hod. chce pití a to už je přecejen přerušení a zkreslilo by to. Myslím, že by mě to ale nebavilo a uhánělo do stresu...tyst počůrám párkrát za cyklus a mám klid :slight_smile:
21. kvě 2014 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin já to poznám až teď, dřív jsem tomu také prd poznala :grinning:, ms ti jde také pokaždé jen z jednoho vaječníku, proto pokaždé bolí jinak :wink:...já měřila jen ze zvědavosti, poznala jsem zase trochu své tělo, ale jsem ráda, že se ten teploměr rozbil :stuck_out_tongue_closed_eyes:, je to takové klidnější teď :grinning:
21. kvě 2014 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek