• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@mikracek Já jsem taky ráda že je tu taky někdo kdo jede už deváté kolo , navíc ještě zase budeme čekat v podobném termínu, mě má mrška dorazit 13.6. nakonec jsem koupila ten inofolic... je levnější a kyselina listová a inositol jsou v něm taky akorát tam nejsou ty zbývající vitamíny a minerály... ale to mi nevadí. chci to hlavně zkusit jestli to bude mít alespoň nějaký účinek protože kontryhel má střídavé úspěchy, cyklus mi moc nesrovnal, někdy mám cykly moc krátké a někdy zase dlouhé... no tak uvidíme. jinak cvičení je fajn, chci mít taky hezčí tělo do plavek tak se budu snažit. :slight_smile: ne já jsem nebrala Depoproveru ale jen Proveru, předepsal mi jí doktor na krátké cykly, je to čistí progesteron, ale neudělal mi předtím žádné hormonální vyšetření takže jsem byla předávkovaná progesteronem a měla jsem příšerné deprese, dokonce jsem chtěla i skočit pod metro jak to bylo zlé.... no takže proveru jsem po měsíci vzdala... teď tam jen skočím na kontrolu a uvidím co mi poví.... ale hormonální pokusy na sebe zkoušet nenechám. jestli to na mě+ zase zkusí změním doktora. jinak doufám že @teok a @donia už se zadařilo a rozšíří řady těhulek. a @lupinpupin neboj výjde ti to s námi v červnu :slight_smile: jinak ostatním co ještě čekají držím palečky ať se tam ty dvě čárky ukážou.
21. kvě 2014 v 18:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teok no dneska jsem uplne krasne pozitivni :grinning: Taky jsem si dala zalezet, vydrzela jsem nejit delsi dobu na WC a vyplatilo se :wink: Ono to nebylo moc tezke, jak je ted krasne, tak mala chce byt stale venku, takze prijela z celodenniho vyletu se skolkou, sla na hriste s kamaradkou a pak jsme sly jeste na zmrzku a kaficko. Takze jsem ty 2 hodky v pohode vydrzela. No a jasne pozitivni. Tak uvidime zda z toho neco bude. Kazdopadne (pokud tedy MS neprijde pred terminem) budu testovat 1.6. abych vedela s cim jedu do Prahy.
21. kvě 2014 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 jsi hodna, ze nam tak fandis :wink:
No jinak neblazni, deprese je desna vec, ale snad neni nikdy tak zle, aby clovek pomyslel na nejhorsi :cry:
21. kvě 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 tyyy jo kolikaty den dnes jsi? Ja asi druhy a ovulku budu lovit kolem asi 8.6. Udelame si unorovo breznove miminko :grinning:
21. kvě 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no ja zacala vnimat bolest pri ovulce ze je to proste ono, ale jeste jsem nejak nepozorovala z ktere strany to jde...tak treba to poznam tenhle mesic...
21. kvě 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak ja si ted taky "uzivam" :unamused: odpoledne pozitivni ovu test a ted me cely vecer pekne boli vajecniky, tak je videt, ze to fakt funguje. Tak tuleni bylo vcera a bude snad zitra, tak uvidime co z toho bude. :wink:
21. kvě 2014 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia no juhůůů, to jsem ráda i za tebe :wink:, i já se chystám testit 1.6., ale měla bych to dostat 2.6., tak uvidíme zda vydržím nebo ho zase udělá brzo :grinning:... u nás bylo také tulení den před pozitivním a den po pozitivním si myslím, že už bylo pozdě :slight_smile:@lupinpupin , jak jsem si psali, že máme ovu v den pozitivního testu, tak po sexíku z úterka sem cítila celou noc vlhko dole, takže byli už katakomby zavřené a včera čípek už tvrdý, takže asi tak u mě :grinning:... omlouvám se za tak důvěrné věci :wink:
22. kvě 2014 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia no super, hlavne ze telo funguje! Drzim palce!
22. kvě 2014 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin taky jsem chtěla vydržet a rodit únor,březen...:grinning: no už to nestihnu. Bříško se pomalinku kulatim. Ale myslela jsem,že na svatbu bude větší... Ale včera jsme si koupili botky, dětem sandále a Patovivtricko a koupila jsem si epilátor... Sice to bolí, hák to jde i s korinkama, tak uvidíme, zda to vydrzi dyl než žiletky :wink: jinak jsi prosvihla ovu...prej na testech je psáno, že je do 24 hodin. Takže může být i hodinu po pozitivním testu... Ale já na sobě ovulaci nikdy nepoznala... I když jsem ji převážně měla hned po skončení menstruace, tak hlen zadnej,bolesti žádný....jen jsme se dobře a hned trefili... A bazální teplota? Mě teda ovulaci ukázala tak s týdenním zpožděním, možná víc....jelikož jsem otěhotněla 4.12 a bazalka stoupala až někdy kolem 16. 12 takže u mě ukazovala špatně... A tehu jsem poznala,Že mě šly teploty nad 37 a furt se drželi...vždy mě nad 37 vylitla až po vyvovalacce. A takhle skok nahoru a držela se. Jinak Ovulku z ni nepoznám no :wink: ale tobě další cyklus vyjde. Jen to chce tuleni, když byde pozitivní test a určitě se nějaká živá co dojde kam má najde....ať je manžel pěkně riztridi :grinning:
22. kvě 2014 v 09:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já hlásím, že to mám dostat pozítří a necítím se ani těhu ani nemám PMS - žádné nafouklé břicho a bolestivá prsa, tak doufám že to dostanu, tak to aspon nebude bolestivé, jako minulý měsíc :slight_smile:
22. kvě 2014 v 09:12  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak děvčátka. Koberec dětem do pokojíku přijede v pondělí. I ho položí oni,se s tím prát nebudeme,pak přivezou a složí nábytek dětem do pokojíku, tak se to do svatby stihne. Akorát ty teploty jsou na mě šílený, vcera. Se děti už venku i cachtaly a morčata pasli... Ale ti prckove jsou fakt boží... Furt skáčou a pisti.... Je to sranda.
22. kvě 2014 v 09:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ne že bych na tom už chtěla být tak špatně že bych chtěla spáchat sebevraždu to v žádném případě... to dělaly ty hormony to byly strašný výkyvy... nikomu bych to nepřála zažít. jakmile jsem vysadila Proveru tak najednou vše zmizelo..... takže to určo bylo tím. prostě jsem měla takový záchvaty pláče a bezradnosti... manžel už to se mnou nemohl vydržet. No jen díky tomu že to mám v hlavě v pořádku jsem tu momentální touhu neproměnila v čin a nepsalo se o mě jako o dalším cvokovi co zastavil provoz metra. Všem přeju jen pozitivní myšlenky a žádné hormonální pokusy od jejich doktorů.
22. kvě 2014 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jj asi z toho dne predem neprezili...tak lroste je vypustime v den pozitivniho testu a bude. Protoze to bude i ovulka...no planovat si to muzu jak chci, ale jak si to priroda udela, to uvidime.
Ja epilator pouzivam uz leta, ale mela jsem jen obyc a strasne byl hlasitej, tak co mame Vanesku jsem ho nepouzivala, protoze kdyz jsem mela cas, tak spala a vzbudil by ji. K narozkam jsem si prala novej sice byl drazsi, ale je bomba. Neni hlucnej, krasne trha a hlavne rychle. A na bolest si casem zvyknes...ono to i casem min boli jak jsou ty chloupky slabsi a slabsi. Me to vydrzi 3-4tydny a hlqvne kdyz rostou, tak neskrabou a to je bomba.
To ja si vcera koupila nove letni saty, tak mam radost.
22. kvě 2014 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa a nebo nakdes // :wink:
22. kvě 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin je tak to je fajn...tenhle je docela v pohodě, nijak nerve a má 24 tech blbincu na trhání, tak to jde docela rychle. No musím si zvyknout.. No jo holt jste to špatně vypočítal.... Hlavně, že ti tělo funguje jak má,to je dobrej začátek a zachvili se zadaří a budeš mít zimatko... Je jak já ti ho závidím a ty si budeš užívat 1 pohyby a já se budu parit na porodním sále...se taky budí muset optat co další ultrazvuk. Jednak bych chtěla říct pohlaví, zda se zase nepletu a jednak co ten myom.Jestli zase nevyrostl.... Uvidíme, stejně před porodem ultrazvuku dělají několik, tak si mě ohlidaji a rozhodnou se zdá to půjde spontánně či bohužel sekci.... No nechám se překvapit, zatím se na nic nepripravuju a ani to nejde....
22. kvě 2014 ve 12:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to by bylo fajn... Ale jestli ne, tak v pohode klidne si počkám na rybičku (moje nejmilejší znamení) takze v červnu už pak musí! Navíc jedeme v červenci na dovolenou a to už to dostat nechci, kvůli koupání :slight_smile:) takze tak jsem si to naplanovala a basta :slight_smile:)
22. kvě 2014 ve 13:05  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin a jakej pak sis koupila ten epilátor? jestli se můžu zeptat :slight_smile: :slight_smile:
22. kvě 2014 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin já jsem dnes 7 DC, mrška už pomalu končí takže může začít snaženíčko.... už se těším a myslím že ne jen já. No jasně budeme mít mimčo na jaro na hezké počasí. tenhle měsíc nám to už výjde všem a nebo to pak výjde na dovolených :slight_smile:
22. kvě 2014 v 15:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, co nového? Kdo co jak? :slight_smile:
22. kvě 2014 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no ty povidej, co noveho. Uz jste tedy zpet? :wink:
22. kvě 2014 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia
@teok jsem v těsném závěsu zacinam MIT pozitivní testik na ovu:slight_smile: musím toho mého chlapa přepadnout jinak to nevidím:slight_smile:
22. kvě 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrusinka no super, tak hlavne at se nepromeska a zadari se :grinning:
22. kvě 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no vypocitano spravne, ale pravdepodobne spatne tuleno...to je jedno...proste si dame dalsi kolo a je to. Ja mam vic tech pinzet...tusim 40?
ted sedim na balkone, uzivam tepla a popijim vino :grinning:
22. kvě 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 je od Brauna...poslu ti presnej model az budu na pocitaci.
22. kvě 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jezura777 tak to jsme kousek od sebe ja jsem cca 3DC... ja doufam, ze to vyjde driv...prece jen zari, nastup do prace se blizi....a pro me cim driv, tim lip skrz materskou...
22. kvě 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka no tak to je dobre, tak to jsem na nas zvedava
22. kvě 2014 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jo jsme zpět, nového vůbec nic, to mě zajímá co nového tady :grinning:
Pro pobavení :slight_smile: https://www.youtube.com/watch?v=vMZVDTygJ4A&feature=youtu.be
22. kvě 2014 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkasaf ahoj tak jak se citis? Ja tenhle mesic nemám vůbec PMS :slight_smile: to jsem fakt rada,ale tehu si nepřipouštím. I když jak se blíží termín MS tak začínám byt trochu nervózní...ještě ze mám dneska a v úterý zkoušky to mi zaměstnává mysl.
23. kvě 2014 v 09:32  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa Ahoj, no já mám od včera nafouklé břicho,náladu na bodu mrazu .. mrcha přijde. I když ještě včera dopoledne jsem nic nepociťovala a měla jsem tendence si kupovat těhu testy, dneska už mě to přešlo, budu čekat mrchu, neděle nebo max.pondělí je tu. :frowning2:
23. kvě 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tak ja hlasim, ze jsem cca 4DC. Prvni pokus nezdaren a hura do druheho kola :slight_smile:
23. kvě 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek