• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@valentyna25 vetsina lidi ma zabavu starat se o druhe,bohuzel:-/
10. led 2014 ve 14:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 jj bohuzel, asi se ve svem zivote nudi a nemaji co na praci jineho :frowning2:
10. led 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no tak to jsem zvědavá na zítrější testík, myslím, že bude silnější a že už nezmizí, přeci už jsi nějaký 13den po ovulaci ne? A to už je pravděpodobně vajíčko uhnízděné.
S tím, že vše bude jiné, tak to doopravdy bude jiné, Bude jiné vše prostě od A do Z,ale krásné! Neboj. :wink:
10. led 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Ahojky, tak sem dneska pokrocila s Clostikem, poprve v zivote jsem videla na ultrazvuju dominantni folikul:slight_smile: Takze to zabralo, ale rikal doktor, ze by mohl byt jeste tak o 2 mm vetsi, uvidime, alespon nejaka nadeje ze nejsem vuci lekum immuni, v nedeli me ceka pregnyl a pak se trochu zasnazime. Preju hodne stesti tento vikend:slight_smile:
10. led 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviks No tak to já se asi nedozvim...testuju, ale zatím jen dušíky :(
10. led 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Jeste vydrz, vychazi nam to az nejak na nedeli, pondeli, jeste je cas:slight_smile: Tento vikend asi taky zkusim testy, jestli funguji. Zatim mi zadny nevysel:(
10. led 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviks Minulý měsíc mi prakticky yšla pravděpodobná ovu ( i když ten test nebyl uplne presvedcivý) na 17 den...dnes jsem 13, tak snad...ale zse když beru ty clostily dva, tak pry by měla prijit malinko dřív....19. den jdu do toho CARu, myslíš, že tam poznají co a jak? I kdyby už bylo po?
10. led 2014 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes mi kolegyně, která se taky snaží o mimi (obě samozřejmě na tajno), řekla, že vypadám nějak jinak, vyrovnaně a mám jiný výraz, že jsem určitě v tom :slight_smile: Joo, bylo by to fajn, ale zbývá 5 dnů do MS, nemá smysl předčasně testovat, možná že potenciální mimi ještě není ani uhnízděné.
Holky, snad nám to vyjde, i když by mě to asi i pěkně vyděsilo :grinning:
10. led 2014 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, moje dcerka přišla na svět 23.8. bylo to neplánované, ale menstruace 8.11. ovulace byla 25.11. spali jsme spolu dva dny před ovulací a žádné příznaky toho že bych byla těhotná nebyli :slight_smile: až tedy do chvíle kdy mi nepřišla menstruace :slight_smile: jenže ted jsem měla docela strach, že zas je to tu, i když jsme spolu spali zas dva dny před ovulací, test ukázal slabou čárku, ale menstruace přišla a i když je slabší než obvykle, ale dorazila, tak snad nebude další neplánované dětátko v bříšku... Doufám... :D
10. led 2014 ve 21:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n to si mi uplně připomněla, že jsme šli také se známejma na kafčo a ona mi hned u pozdravu řekla, že jsem těhotná...to jsem byla, už jsem to věděla,ale ona to nevěděla a uplně z fleku mi to řekla...já koukala jako blázen...prý jsem byla uplně jiná...
10. led 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Kamarádka, co pracuje na IVF mi říkala, že poznají na ultrazvuju folikul po prasknutí, takže myslím, že by měli vědět. Já přemýšlím o tom, že zkusim ten clostil 3x, pak si dám pauzičku a potom asi možná inseminace při clostíku další 3 měsíce. Dej pak vědět, co ti řekli v CAR, bude to dobré!
10. led 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviks Urco dm vedet....tak strasne se tam tesim.Bude zas nejaka vize,co dal delat!!!
10. led 2014 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ahoj,tak testik nevysel,bud to zamklo nebo testik,:frowning2:tak uz nedoufam,tak cekam na MS
11. led 2014 ve 12:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 kdyz jeste MS nedorazila, tak prece neni jeste nic ztaceno. Kamaradka cekala MS v utery, neprisla a rest taky neg. tak cekala do soboty a teprv tam nasla slabeho dusika. Treba se ti to taky dobarvi. A ty cekas MS dnes?
11. led 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 je ale zvlastni, ze si tam pred tim uz dusika mela a to zvraceni...no vrta mi to hlavou...
11. led 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to me taky,treba spatnej test,dalsi si koupim v utery az bude ten muj v praci,jinak seytnacteho mam MS,jinak je mozny ,ze dusik byl jen ze byl spatny test
11. led 2014 ve 13:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 no tak to je do MS jeste dost casu...to jsem na tebe zvedava :slight_smile:
11. led 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. led 2014 ve 13:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin takze kdy mam zkusit dalsi?
11. led 2014 ve 14:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak idealni v den nedostani MS. Ja jsem koukala,ze podle posledni MS bych .ela testovat na 17. Ale 16. Tak nevim zda vydrzim do ctvrka a nebo zkjsim v utery :slight_smile:
11. led 2014 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak zkusime ve stejny den:slight_smile:
11. led 2014 v 15:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Koukám, že čtvrtek je den plný očekávání...já se chystám do CARu :slight_smile:
11. led 2014 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin drzim palecky, ja mam 4 dny po a zatim nic. Dnes jdu pro test znovu. :slight_smile:
11. led 2014 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,chvlku sem tady nebyla a pekne jste to tady rozkecaly :slight_smile: já budu tetovat příští so teda jestli to vydžim a hlavně aby nepřisla mrcha :-/
11. led 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já testuju ve středu - pokud BT neklesne :slight_smile: Tento měsíc to nehrotím a omezila jsem autosugesci veškerých možných příznaků. Pravdou ale je, že tlak a pobolívání podbřišku mám posledních pár dní intenzivnějších a v prsou mě občas zaštípe a zabolí....vnitřně mám takovej pocit, že by to mohlo klapnout - protože nejen že jsem napnutá, ale dokonce jsem trochu vyděšená z toho, že jestli to klaplo, bude to teda velká životní změna :slight_smile:
11. led 2014 v 18:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n no já mívám chvílema z ničeho nic pocit jako když jdu k zubaři :slight_smile:
11. led 2014 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 To nechápu :slight_smile: Jako že se ti tam vůbec nechce ale musíš? :grinning:
Já se těším až to přijde, ale zároveň čím je to blíž, přesouvá se to z naivních krásných představ do tvrdé reality, kterou sice chci a těším se na ni, ale uvědomuju si, že je to asi největší změna v mém životě, teď a navždy :wink:
11. led 2014 v 18:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n no jako že se bojim že mi budou vrtat......tak bych to přirovnala :slight_smile: jinak ale pobolívání a to zaštípání v prsou mám taky občas ..
11. led 2014 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vím, že tu je na to debata, ale tam mě odkázali na odkaz, který nefunguje, tak prosím, jak mám měřit BT??? děkuji :wink:
11. led 2014 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 a mtery den budes testovat?
11. led 2014 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek