• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@lenkasaf jo tak ja nafoukle břicho měla taky včera, dnesk ale uz nic... Tehu test naštěstí nemám, aby me to nesvadelo. Koupit si ho půjdu připadne až v pondělí. Celou dobu jsem si myslela ze 100% neklaplo a ted je v mne malá naděje... Ty dny před MS jsou nejhorší
23. kvě 2014 v 10:31  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslíte ze by připadne vadilo kdybych si dnes dala redbull ?
23. kvě 2014 v 10:32  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa No to jsou, to čekání je na tom nejhorší. Ale tak já jsem si na 100% jistá, že to nevyšlo, takže jsem si včera v tom horku dala na zahrádce klidně pivko. :slight_smile:
23. kvě 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vlezu vám do diskuze ... :grinning: já si byla tak jistá tím, že to nevyšlo až z toho mám fotku na utz v 5tt :grinning: třeba budete překvapené ... :sunglasses: :sunglasses:
23. kvě 2014 v 10:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkasaf a tak to ja jsem si dala včera i predevcirem 2 deci vina a myslím ze si decku dam jednou za čas i připadne v těhotenství... Ale z redbullu mám větší respekt i když připadne takhle na zacatku je to asi v pohode
23. kvě 2014 v 10:41  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 Tak to ti gratuluji !!! :slight_smile: V pondělí napíšu, kdy dorazila :grinning:
23. kvě 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa Jj, red bull taky moc nepiju, nemůžu po něm usnout a buší mi srdce. :slight_smile:
23. kvě 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf tak jo :grinning: to jsem zvědavá ... mě měla přijít minulé pondělí ... no a týden na to krásné // :slight_smile: tobě držím palce :slight_smile:
23. kvě 2014 v 10:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 děkuji, jedou se snad taky dočkám :slight_smile:
23. kvě 2014 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf určitě ... :slight_smile:
23. kvě 2014 v 10:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkasaf no tak to je jasné,ze se dočkáme, je to jen otazkou času :slight_smile:
23. kvě 2014 v 10:51  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@makuka88 taky gratuluju!! Na kolika ty pokus, jestli se muzu zeptat?
23. kvě 2014 v 10:52  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa Děkuju .. :slight_smile: Jinak v lednu jsem vysadila HA v půlce plata, dostala MS no a od tě doby ... v dubnu jsem prodělala biochemické těhu tj. že se vajíčko oplodnilo, ale neuhnízdilo, takže s týdenním zpožděním jsem dostala MS :frowning2: pak jsem byla smutná a další cyklus už MS nedorazila ...takže tusím 5.cyklus to vyšlo ...
23. kvě 2014 v 10:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@makuka88 a jak si poznala to biochemické tehu?? Kdy si tedy pak ten poslední cyklus dělala tehu test ?
23. kvě 2014 v 11:44  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa Poznala protože jsem si den vynechané MS dělala test a měla jsem tam dušíka ... no pak jsem si dělala každý den test a všude dušík, pak jsem začala špinit a 2dny na to MS ... z krve jsem měla HCG pozitivní ale nízkou hodnotu ... no a teď jsem počítala s MS a až když už týden nedorazila tak jsem si udělala testík a okamžitě byly krásné //
23. kvě 2014 v 11:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak ja jedu další kolo :frowning2: prave jsem to dostala, ale takhle super bez bolestny příchod MS jsem ještě nezažila:slight_smile:no tak snad mi to vydrží at do konce MS a příště už žádná nedorazí... :slight_smile:
23. kvě 2014 ve 14:11  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 je termín v lednu ti závidím.... Já taky v prosinci říkala, že nic a je z toho 26 tt...takže rodit budu v srpnu v tech největších vedrech
23. kvě 2014 ve 20:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jo chápu!!! Bude to asi nepříjemné... ale určitě to má svije výhody :slight_smile: a ja se zase budu placat s pupkem když bude namraza... :grinning:
23. kvě 2014 ve 20:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa to je škoda...jsem si myslela, že najdeš // když si neměla žádné říznaky...Tak hurá za mnou do dalšího kola pro březňáčka :slight_smile:
23. kvě 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 porod v tomvedru ti teda vůbec nezávidím. Uplně si vzpomínám na druhý den po CS kdy se začali bouřit hormony a já měla neskutečné návaly a bylo mi neskutečně blbě z tepla, protože mi svítilo na postel a moc nefoukalo,tak se ani větrat nedalo... :confounded:
23. kvě 2014 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin taky jsem trochu začala doufat, ale podvědomě jsem si říkala, že se fakt těhu necítím... No já bych březňáčka nejradši z celého roku, protože jsem sama březnová :slight_smile:)) Tak doufám, že to tím chtěním nezazdím...
23. kvě 2014 ve 21:08  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa to bys mela fajn...az ted jak si to napsala mi doslo, ze je manzel v breznu...tak treba bude mit darek k narozkam a nebo pak ja v dubnu :slight_smile: a nebo pak babi s dedou v kvetnu :slight_smile:. Nekdo bude mit pekne narozeniny :slight_smile:
24. kvě 2014 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cokoladaaa Tak já jsem na řadě zítra :slight_smile: A budu s vámi v dalším kole.
24. kvě 2014 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 no právě, já si přes tričko s krátkým rukávem hodina bundu, rozeplou. A bylo mé fajn. Ani vedro ani zima.Tynku jsem rodila v únoru a super, hlavně mimco se dobře adaptuje, dejcha studenej vzduch, krásné se roztáhnou průdušky a je mu dobře. Takhle mim mimco, když jsou 30 a člověk se nikde nechová.... No uvidíme,snad už bude chladnější počasí až budu rodit
24. kvě 2014 v 10:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no právě a navíc mě císařem vyhrožují, uvidíme,jak ten myom vyrostl, ale pokud dost, tak mě asi nemine. Já chci ale rodit spontánně, zda to půjde.po normálním se porodu se úžasně hojm a po 3 tt ani nevím,že jsem rodila... Ségra byla na císaři před rokem a ještě teď s tou jízdou má problémy...
24. kvě 2014 v 10:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf ty nas tento mesic zachranis a najdes //.
24. kvě 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verik2 tak jak uz jsem nekolikrat psala, me cisar vyhovoval...hormonalni navaly bych mela tak i tak. Ja jsem po tydnu normalne fungovala a jizva se mi zhojila tak, ze ani neni pomalu videt. Kdyz jsem prechazela k doktorce, tqk se me ptala jqk jsem rodila a kdyz jsem rekla cisarwm, tak jizvu hledala, ze si pry myslela, ze tam mam jen otlacene kalhotky :slight_smile:
24. kvě 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 to chápu tak snad bude pocasko akorát.. a v lednu snad bude tepleji :grinning:
24. kvě 2014 ve 14:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no já mám z císaře hrůzu. Jsi jediná komu nevadil. Jinak co mám kamarádky, tak by udělali vše aby rodily spontánně....
24. kvě 2014 v 15:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 jaká byla letos zima?Žádná... Byla to bída.jinak já chodila s dětmi ven i v -10 a to by se přej nemělo. A jak mám zdravé děti. Na kašel netrpí. Já bych nejradši rodila na podzim nebo v zimě... Je to skvělý. Holt si to vyzkouším v lete.... Podzim,zima jsem rodila a jaro už zkoušet nebudu :grinning:
24. kvě 2014 v 15:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek