• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@verik2 Nikdy neříkej nikdy :slight_smile: a jak to zvládáš ? já se bojím, že nezvládnu jedno ... :sweat_smile:
24. kvě 2014 v 19:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 já si nestěžuji... Jsou doby, kdy děti zlobí a pak ty,kdy by jsi je snědla láskou... Ovšem když je 1 dítě, tak chce tvou pozornost. Jak jsou 2 a blíž u sebe...věkový rozdíl 2 roky a 3 měsíce...tak jsou jak dvojčátka. Nemůžou bez sebe být. Jsou nerozlucna dvojka.A 3 už taky moc nepoznám. Jsem zvyklá, že děti jsou živý, furt někde lezou, běhají, aLe já mám aspoň pohyb.jde o to jak si dítě naučíš odmala. Mě sami usinaji, v životě jsem je neuspavala, učila je samostatnosti abted pohoda.Tynka od roka a trictvrte bez plen,chodí na nočník sama,ji sama, tak budu mít čas na novorozeně. Navíc Pátá jde do školky. Takže budu mít doma 2 děti a na 3 už budeme 2 dospělí.... Mam to zařízený skvělé. Jirka malého ráno odveze do skolkyva odpoledne vyzvedne....
24. kvě 2014 ve 20:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no vidis a treba moje sestrenka prvni porod normalni a pak rekla, ze druhy jen cisarem...uhrala to na ocia rikala, ze nebe q dudy...ze cisar je milionovej. Spoluzacka mela prvni akutni cisar a druhy normalne a rikala, ze cisar je brnkacka... je pravda, ze jedna sousedka byla z cisare odrovnana, ale myslim si, ze je vse o tom jak to mas v hlave srovnane, jak si s tim vyrovnana a samozrejme jakej mas prah bolesti.... Ja zrovna nejsem na bolest nejaka cita. Proste, jsem si rekla, ze pri vstavani vstanu a dam sprchu a od te doby jsem fungovala. Nechtela byt na nikoho vazana a tak si nechylq vyndat cevku a fungovala a chodila za malou na Jipku.
24. kvě 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Podle mě císař není porod, to je prostě operace, kdy z tebe vyndají dítě. Já pod pojmem porod beru jen jedno :grinning:
24. kvě 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no vidíš a já to mám naopak. Po normálním porodu mě přivezli na pokoj a já si hned došla do sprchy a mohla fungovat a kojit...sice bolí ty kontrakce,neříkám, že ne,ale regenerace je lepší a já mám z císaře strach.u nás se rodí přirozeně, sice máme porody těžké,ale brzo se dáme do kupy. Kazdej má něco. A jsem ráda, že jsem rodila spontánně, porod s Patou jsem měla krasnej, sice mě roztrhal a 3 tt jsem seděla na pul zerdi :grinning:, s Tynkou porod dlouhej,budu lestivej Tima kapackama, ale nastrihli mě hráz, což jsem necítila a po porodu mohla ihned sedět a nic mě nebylo... Kazdej porod mel něco do sebe...a těch 13 hodin se vydržet dá...představa rozrezanyho břicha...stačila mě laparoskopicka operace žlučníku... Zlatej porod :grinning: opravdu každá to cítí jinak.já si jen pamatuji, že porod bolelo, ale jak :grinning: zato žlučník si pamatuji moc dobře. Hlavně mi nepadla narkóza, hned jsem hodila šavli, hen co mě probudili.... Tak možná proto se chci vyhnout císaři a navíc představa dne na JIP bez mimca...já byla takhle rada, ze po 2 hodinách jsem dostala děti k sobě,vykoupany a mohlo se kojit :grinning: ta noc bez nich hrůza,ráno jak jsem děti dostala,jsem byla šťastná a už jsem je nedala.... Mam po tátovi silnej materskej pud. To je možná tím.děti nepujcuji, strachy bych byla bez sebe....
24. kvě 2014 ve 22:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jo, tak to s tebou souhlasim, ze po laparoskopicke operaci zlucniku, kterou jsem mela pred 4 lety, jsem si rikala, ze zlate porody. A byla se mnou na pokoji postarsi pani, co rodila 3x a take rikala, ze to je horsi jak porod. I kdyz ono to neni asi tim, ze by to byl zlucnik, ale proste operace pod celkovou narkozou. Jak to po probuzeni prijde k sobe, tak proste des.
Me by cisar nevadil, kdyby byl dopredu znam, ale predstava x hodin v tech bolestech a kontrakcich a pak narychlo na sal, tak to ne. Kdyz uz, tak bez kontrakci :grinning: pekne naplanovane.
Ale ted po te operaci kolene mam spis strach z epiduralu, vubec me nemohli napichnout, tak na to mam spatne vzpominky.
24. kvě 2014 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jj přesně tak :grinning: já když viděla video císaře, tak děs...sice přirozený porod je taky garda, ale....ovšem kdyby šlo o zdraví mě a dítěte, holt bych na něj šla... Ale jinak. U dcery jsme čekali až se otočí, aby šla přirozeně. Byla sejdeme a to říkali, že je na císaře... To samy neuznávám potraty... Jen ze zdravotních důvodů. Mě zarazilo,že u porodu bolí jen kontrakce,jinak nic a když mimco rodit, tak cítíš jen tlak,ne bolest :grinning: můžeš hned kojit a po 2 hodinách můžeš i vstát z postele a nic ti není.... Teda podle toho jak tě sijou... Ale pohoda...já na porod vzpomínám jako na emočně nabyté chvíle, kdy mě tekly slzy štěstí, když se na tebe mimco divalo pohledem jako todle.mělo znamenat co? :grinning: :grinning: jako ty oči a ten pohled... No paráda. A ještě jednou mě to čeká... Ty jo už mě nadskakujou špeky z tech kopancu :grinning:
24. kvě 2014 ve 22:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf nejak ted mas narozky vid? Snad si dobre pamatuji, ze jsi par dni po me. Tak preji vsechno nejlepsi a ted hlavne, at se zadari jak si to prejes. :wink:
24. kvě 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia a jaj... Já epidural měla u kluka,do hodiny na světě, šití jsem necítila...u dcery bez epiduralu, šití děs, ale zase hned po porodu jsem byla hák rybka....ale jinak mám stejný názor jak ty.proto budu čekat na ultrazvuk před porodem ať rovnou řeknou, ano půjde to přirozené... Nebo máte myom velký,přirozeně neporodite a půjdete rovnou na sekci. Pak se holt budu psychicky připravovat na císaře a i kdybych musela,tak lokal, celkovou narkozu už nechci v životě zažít.... I když uvidíme co udělá myom,ten se pak operativně řeší, nebo vezmou pak celou dělohu, když je jich moc a jsou velký. A to už mě bude jedno. 3 děti a dost
24. kvě 2014 ve 22:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no holky, vy nas matete - dalsi co si vymenila fotku :grinning: ale nasla jsem te :grinning:
Tak jak je holka? U me nic, zacinam si uvedomovat, ze tyden po ovu je pro me nejlepsi obdobi.
Predtim, kdyz je MS, tak je clovek smutny, ze prisla, pak nervy kdy prijde ovu, pak snazeni na ty dny D a pak tyden pred MS nervy jestli prijde nebo ne. Ale tohle obdobi tydne po ovu zjistuji, ze je prakticky. Zadny nervy, uz je odchytla ovu, snaeini hotovo, tak jen si uzivat tydne kdy je klid :grinning:
24. kvě 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky no nemám já smůlu?Ovu včera-patek pozitivní a můj chlap je od čtvrtka do úterý na sluzebce! Jsem mu malém brecela do telefonu:slight_smile: tak nic budu čekat mrchu a mimo s nama přijede z Italie :grinning: třeba ho tatka dostane 6.3 k narozeninám
24. kvě 2014 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jo a k TEM cisarum-chtela bych ho znovu me bylo dobre nic me nebolelo jen jsem si držela břicho když jsem v stávala tod vše:slight_smile: jizvu taky nemám vidět
24. kvě 2014 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrusinka Já mám prostě názor, že císař, pokud si ho někdo vynutí, jen aby ho to nebolelo, je kravina. Ze zdravotních důvodů samozřejmě nejde jinak. Já se modlím abych císař neměla, pod kudlu prostě nejdu :grinning:
24. kvě 2014 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@andrusinka vis jak to mate s tou dovolenou - more a na mimo je zadelano :grinning:
24. kvě 2014 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jo, to urcite, to souhlas. Pokud k tomu neni indikace, ale jen prani kvuli bolesti, resp. nebolesti, tak to take neberu. Od prirody je to dano jinak, tak by to tak melo byt, pokud to neni ze zdrav. duvodu potreba jinak samozrejme.
24. kvě 2014 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Zeny co vy a lubrikacni gely na podporu početí? S manželem jsme si dosud pomáhali slinama, ale ty pry nejsou zrovna přátelské ke spermiim, tak asi koupím nejaky takový
24. kvě 2014 ve 23:41  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Jj, dobře si to pamatuješ, v úterý. Děkuji moc a Tobě taky dodatečně vše nej a ať už brzo najdeš // !!!!! :slight_smile:
25. kvě 2014 v 05:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ahojda, sem se vás snažila trochu zmást :-P, já jsem dnes 6DPO, beru, že ovu byla v to pondělí už :wink: a od včera cítím šimrání na pravém vaječníku, jako malé motýlky tam mám :wink:, tak sem zvědavá co z toho bude a nebo nebude :slight_smile:... a který den jsi nakonec měla ovu ty?
25. kvě 2014 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 já ho mela planovany kvůli tehu cukrovce:slight_smile: -ale taky to odsuzuji když si o něj řekne:slight_smile:
25. kvě 2014 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia když múzu mit Egypťana tak proč ne Itala :grinning: :grinning:
25. kvě 2014 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa to ani nevím, že něco takového existuje :grinning: mě jen záviděla kolegyně z práce.. Ta na kazdybtehotenstvi čekala 5 let,stojky,injekční stříkačkou sperma strikala k deliznimu hrdlu a já nevím co všechno...když se dozvěděla, že Patrik přes prášky a druhá holka hned po vysazení, tak ji slehlo a kdyby se dozvěděla, jak jsem těhotná po 3 i sbtim co jsem měla, tak by jí odvezli. Nechápu to,že jsou některé těhotné jen projdou.kolem výlohy slipu a některé ne a ne
....bohužel obxas bepomuzou ani doktoři :frowning2:a ty co děti nechtějí, tak rodí furt a dítě pakvskonci špatně! Je mi z toho ouzko. Bych na početí mohla půjčovat svou dělohu, to by bylo těhotných....
25. kvě 2014 v 09:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka jj jednu takovou znám. Má mámu zdravotní sestru, tak ji císaře zařídila o něco dřív,aby rodila den po manzelovo narozkach, chtěla o den dřív to si nevydupala a já říkám císař bolí, rod přirozeně, budeš to mít lepší... Ne císař neboli a já budu rodit tak a přej Malej je hlavou nahoru... No udělali ji císaře u toho řežou břicho dole a 1 šla ven hlavička a ty přej pohlaví nepozná.... Takže kec,jen aby nemusela roditvprirozene.... Nikdy se nerozkojila, 6 dni se jí v porodnici o dítě starali,přišla domů a má tam furt babičky a fury rve,jak ji ta jizva bolí.. Po porodu nadopovana práškem a řvala údajnou. Bolesti.... No tak todle neuznávám... Ale pokud není jiná možnost a jde o zdraví,tak bych na něj holtvsla, ale nikdy jsem o něm nepremyslela :wink:
25. kvě 2014 v 09:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 jj kazda to mame jinak. Ja jsem se take cele tehotenstvi pripravovala na klaeicky porod, ale kdyz mi rekli, ze neni mimi otocene a ma nohy sprajcle dole, tak nebylo co rozmyslet. Nez ohrozit sebe a mimi, tak volba byla jasna. Jen jsem przmyslela jestli spinal a nebo celou a nakonec touha videt hned mimi byla vetsi, takze malou vindali, dali manzelovi, ten ji osetril a donesl na sal a mela jsem ji celou dobu siti u sebe. Pred salem taky u sebe a pak si ji odnesli na detske umejt a sup mela jsem ji uz zase u sebe na kojeni a nosili mi ji kazdou chvilku k sobe bud na kojeni a nebo na nunani. Jina je to, ze ji pak museli dat na jipku do inkubatoru a nemohla byt sni...ale to bych nemohla ani po normqlnim porodu...jen se tam dochazi a to jsem dochazela i ja. A po tom kdyz ji vratili na normalni detske, tak uz jsem ji mela u sebe a nedala :grinning:
25. kvě 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak vypadá že už se mi to hezky spravuje :slight_smile: Cykly od začátku roku: 55dní vvolávačka, 40dn + ovu 27DC; 32 dní, ovu 17DC, a nyní ovu 15DC, bude 30 dní max :grinning:

http://www.fertilityfriend.com/home/ivet1987
25. kvě 2014 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 někdy mi je z toho taky smutno, ale věřím ze díte přijde v ten nejlepší mozny čas. Ja jsem takový ten plánovací typ a myslela jsem si, ze si tohle taky proste naplanuji. Ale díte je proste dar a neda se vynutit. Tak snad jen trochu pomoci...
25. kvě 2014 v 16:19  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 já bych řekla,že byla už 16 den.teplota pěkně vyletěl... Hlavně, že naskakuje dřív. A zkracuje se menstruační cyklus
25. kvě 2014 v 17:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa jj přesně...i když já s dcerou chtěla otěhotnět v květnu a 24. Května jsem fakt otěhotněla.... Jediné todle mě vyšlo, alevtaky jsem taková, že bych chtěla mít všechno naskatulkovany a pak mě to štve když ne...a mimi v prosinci jsem říkala, že teď otěhotnět nechci, že to nechám až na květen a buď už jsem byla těhotná ani nevím jak.a když jsem otěhotnět chtěla, tak nic
25. kvě 2014 v 18:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no tak to gratuluji k uprave cyklu, tak to je pozitivni zprava :dizzy_face:
25. kvě 2014 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ja mela pozitivni ovu test 21.5. takze ovu druhy den, tudiz ve ctvrtek. Tak jsem ted tedy 3DPO, kdyz nepocitam den ovu. Ale boleni vajecniku jsme take mela i v den pozitivniho testu a to fest, tak tezko rict, kdy presne vlastne byla. Ted me take boli vajecniky a zhorsuje se mi plet, tak nevim jestli je to kvuli blizici se MS ci by to mohlo neco znamenat. No uvidim. Jednak zda opet budu pred spinit, coz by me potkalo v pristim tydnu a nejdele v nedeli testnu. At tak ci onak.
25. kvě 2014 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia já bych chtěla TESTIT 1.6., tak uvidím zda vydržím :grinning:, jiank jsem se vbrátila z odpoledne od tchyně, vyzunkla jsem tam 2xpivčo a je mi fajně :grinning:... já tajně doufám, že špinění nebu a bude //, ale aspoň to špinění ať se mi už srovná :wink:, zbytek bude bonus :wink:...
25. kvě 2014 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek