• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
asi jsem už blázen, ale já poslední 4dny cítím šimrání na pravém vaječku :slight_smile:... snad se z toho něco uhnízdí a vyklube se nám krásné miminko :wink:
27. kvě 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@teok tak držím pěstičky :slight_smile:
27. kvě 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enalga ahoj ja jsem taky dnes 1DC a začínáme 5.kolo :slight_smile:)
27. kvě 2014 v 11:16  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa Tak snad se na popáté podaří, my šesté... jak to snášíš, to každoměsíční zklamání??? Já blbě :frowning2:
27. kvě 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Krásný grafík .... to vypadá nadějně ;) že by Londýn zapůsobil... držím palec !!!!!
27. kvě 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Ahoooj, u mě taky žadné novinky.... teda jsem poslední týden v práci pak mám dovču a pak chci nastoupit na nemocenskou, to už se opravdu děsně těším !!! Jinak konečně mě přestalo být zle, unava je taky lepší jak psala @maice ... večer jsem sice ko ale už neusínám přes den. Na kontrolu jdu 9.6 tak se těším co bude nového. Jo a pořídila jsem si angelsounds takže posloucháme s manželem srdíčko a je to super slyšet prcka ;)
27. kvě 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@enalga No ja zatím celkem dobre. Máme ted s manželem hektické období, takze není moc čas to nějak extrémně řešit. My s tedy snažíme o první takze mám trochu strach, jestli nebude nikde nejaky problém .... Jinak se proste snažíme užívat bezdětného zivota a brát to tak, ze díte přijde pro nej v ti nejlepší možnou dobu. A kdybych věděla, ze jsme oba 100% plodný tak bych klidne vydržela i ten rok čekání. Ale tenhle mesic bych si fakt přála aby to vyšlo. Chtěla bych Březnové miminko. No ale jinak se tomu snažím dopomoci vitaminy atd. A co ty ? Mas nějakou taktiku?
27. kvě 2014 v 11:51  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Jééé, a prosím, kde a za kolik jste ho pořídili? Taky jsem o tom uvažovala...Nastupuješ na nemocenskou? Pročpak? A ještě se chci zeptat na něco...jak to prožívá celé manžel? Já mám furt pocit, že ten muj jen velmi decentně...sem tam dá pusinku na bříško, ale to je všechno. Na utz se mnou zatím nebyl a ani se netváří, o miminku nemluví, po mimi věcech nekouká, ani v bytové přestavbě se zrovna neangažuje...občas je mi z toho smutno....
27. kvě 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa Já zkouším co se naskytne... máme už 3 děti ( ne spolu), takže se věnujeme jim, chodíme oba do práce, plánujeme na příští měsíc svatbu a stěhování do vlastního ( bydlíme s partnerovými rodiči). Partner už 2 měsíce užívá Selzink na podporu tvorby spermatu, já jsem zobala Calibrum baby plan a Femibion 800, teď jsem to na měsíc vysadila, no a holky tady na MK mi doporučily 5 dní před OVU pít grepový džus a 5 dní po OVU ananasový džus, ještě budu kupovat Nosifol. A hlavně nad tím asi nebudu tolik dumat. Už nekupuju OVU testy, páč ovulaci i cyklus mám přesný jako hodinky, už jsem si přestala psát plodné dny a s partnerem jsme se dohodli na redukci sexu z každodenního na 2 - 3x týdně. Když nezabere ani to, pak už to vzdám a nechám to osudu.
27. kvě 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice z bazaru na internetu za 700 is poštovným ... no joo neodolala jsem :D Na nemocenskou, víc důvodů (naštěstí žadný zdravotní) ale bohužel tu není zrovna ideální atmosféra a odpolední do 22 mi už nedělají uplně dobře, navíc ten stres a přes léto nejvíc práce...
Manžel, víš že ani nevím na prcka se těší taky hladí bříško ale moc to neprožívá (neprožíval ani svatbu) o nějakých nákupech a podobně taky nemůžebýt řeč :D na UZT byl a byl dojatý ale taky mi někdy přijde že to zatím až tak neprožívá, možná proto, že to na mě není ještě skoro vidět... nevím uvidíme... Ale zas minule mi vykládal že když venčil psa potkal sousedku z vedlejšího vchodu a chlubil se že čekáme miminko, když jsem mu řekla že je drbna tak se málem urazil a řekl že se přece musí pochlubit že bude taťka ;) tak to mě zahřálo u srdíčka ;) Ono většina chlapů to neumí moc dávat najevo... ale určitě je rád a těší se !!!
27. kvě 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cokoladaaa ja mam dneska 8DC a ovulku cekam nekdy pristi tyden...pocitam tak ctvrtek patek...mivam ovulkuu dyl. Tak v pondeli zacnu testovat aby mi neutekla.
27. kvě 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice myslim, ze chlapi to tak neprozivaji...treba muj manzilek se v tehotenstvi nechce moc milovat...strasne se boji, ze ublizi miminku :grinning: . Takove to prozivani, ze je mimi v brisku zacal vic prozivat az kdyz bylo videt vic brisko, citil prvni pohyby a byl ve 20tt na velkem UTZ.
27. kvě 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin Tak to tenmuj taky nechce, hrozně se bojí, že miminku ublíží...já bych se toho až tak nebála, ale nutit ho nebudu, navíc jsem večer tak kantáre, že se to občs docela hodí :slight_smile: Já vím, že se chová jako asi každý chlap...jen jsem měla nějakou tesknou
27. kvě 2014 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova
@maice
no tak to je fajn, ze vas nevolnosti presly, ono casem bude lepsi i ta potreba neustaleho spanku.
A s tim prozivanim chlapu to je jak uz lupin psala, ono to bude cim dal tim lepsi, az bude videt brisko a citit pohyby.... i oni si na to musi zvyknout a naucit se jak s novou situaci nalozit.
No a s tim sexikem v tehu, pokud to vylozene dr. nezakaze, tak neni cemu ublizit, kdyz teda pak uz ke konci pri velkem brichu partner nezalehne partnerku :grinning: Kdyby vam to vylozene pak vadilo, ze proste nechce, tak bud ho nalakat jak je to super, ze kdy jindy to zase zazije a nebo ho pak vzit s sebou k dr. a ten mu to uz vysvetli.
Ono bude hur, pri sestinedeli se nema a pak se hned nechce, tak jen at si to uziji dokud to jde :grinning:
27. kvě 2014 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice tak Muj se teda nebojí :slight_smile: ale naštěstí respektuje moji únavu, případné nevolnosti takze sex je na minimu ...
27. kvě 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok to by me zajimalo jak takove simrani vypada :grinning: me bud vajecniky boli, nebo ne, ale simrani, to neznam :wink:
27. kvě 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no jinak ja nic, ale kdyby se posuzovalo podle apetitu, tak dle dneska jsem urcite :grinning: nejak jsem mela furt hlad :wink:
27. kvě 2014 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka00 super, jsem si říkala,či je s tebou a porod v říjnu je skvelej... A krasnej 18 tt...no já už mám 27 :grinning: mimco kope jak o závod. Jen mám furt nižší váhu než když jsem otěhotněla
27. kvě 2014 ve 22:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 to nahoru tlacis očima :grinning:
27. kvě 2014 ve 22:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice tak ten můj nedá pusu, ale chodí na ultrazvuky, veškerý vyšetření, teď jsme dodelali pokojík
@enalga nic. Svatba se blíží i nám. Uživam si posledních 9 dni svobody :grinning:
27. kvě 2014 ve 23:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Děvčátka musím se pochlubit. Už máme hotovy pokojík, děti tak hned spí, Pata nahoře na palande a Tynka pod ním. Věci už mají prebrane, vyřazené malé a naskladane pliny ve skříni. Zítra se budou přebírat hračky, musím opatrně a pak už začnu už prát pro toho prcka. Přece jen za 10 tt můžu rodit. A to uteče jako voda. Tak už začnu prát a zehlit hned po svatbě. A pak připravit tašku do porodnice, radci dřív než pozdě.koupit vložky pro sebe a do podprsenky a vyprat kočár a autosedačku a postýlku.ta je odedneska prázdná
27. kvě 2014 ve 23:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verik2 no krasny, moc hezky. A novy a cisty. Takovehle zarizovani mam nejradsi. To je vzdy kranse videt co se udelalo a aspon chvili je to uklizeny :grinning:
27. kvě 2014 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 jé, jak to nižší? Je Ti špatně? Já už mám necelé 4 kg nahoře. Docela se děsím toho, jak to bude dál :slight_smile:. Tak holčička nebo chlapeček to bude?
28. kvě 2014 v 05:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia já tohle cítila před pohyby malého, tak to znám jen tak, ale pochybuji, že budou brzo pohyby :grinning:
@verik2 krásné!!!
28. kvě 2014 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snazilka00 není mi špatně, jen jsem do 21 tt zhubla 5 kilo, všechny testy normální a nikdo neví proč... Ale já i dceru šla rodit o 3 kg lehčí, za celý tehu jsem přibrala 4 kila a dcera ve 38 tt měla 3120 a nikdo to nechápal.... Pohlaví se skrivala, ale podle váhy a jídla bych řekla, že je to holčička. Tak uvidíme na ultrazvuku. Jinak mimco pěkně kope, dává o sobě vědět, vín, že tam je...
28. kvě 2014 v 06:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj poctivá domácí výroba, tvrdé dřevo, žádná trevotriska, jak to mas občas v krámu. Takže pohoda. Nechám si od něj udělat i ložnici. Je rychlej, sikovnej a přiveze ti to klidně až domů. Fakt paráda..hlavně napíšeš si rozměr a on ti to podle toho vyrezat
28. kvě 2014 v 06:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no tak to je krásný a s váhou obdivuhodný. Já čekám na kopance každým dnem. Zatím jen bublaní, občas šubnuti/pichnutí. Když dá manžel ucho k brichu, tak slyší neskutečný šplouchání. My zatím taky 100% nevíme pohlaví, nechce se ukázat. Taky tipuju holčičku.
28. kvě 2014 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. kvě 2014 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 tak 36,9 jsem měla dneska ráno taky :slight_smile:
28. kvě 2014 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf no a měříš pravidelně? :slight_smile:
28. kvě 2014 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek