• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@ivet1987 no teď už ne, jen občas, teď jsem 5 dnů neměřila a dneska mě tak napadlo, že zkusím. Ale jde to nahoru, před 5 dny jsem měla 36,7 nebo 36,8.
28. kvě 2014 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf já měřím v puse a takové krásné teploty jsem ještě neměla, ukázkovy graf, se mi líbí :grinning:
28. kvě 2014 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Tak já měřím přímo "tam" :grinning: Tak vysoko jsem to měla snad jen jednou, tak uvidíme, kam to doletí. :slight_smile:
28. kvě 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf tak kdybych měřila tam tak mám přes 37 :grinning: prosím prosím ať jsou teploty pořád nahoře krásně :slight_smile: bych ráda otěhotněla skoro na den přesně dva roky po svatbě a ještě po návratu z Londýna :grinning:
28. kvě 2014 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 Fakt ?? Tak by jsi měla krásný dárek k výročí !!! Budu ti moc držet palce, ať to vyjde! :slight_smile:
28. kvě 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny držte dnes palec, odpolko jedu k dr na kontrolu. je to celé nějaké divné, od chvíle kdy mi skončila ms mám něco jako výtok, včera se dokonce objevilo drobné špinění... fakt nevím co to je, tak snad dr zkontroluje a poradí. navíc mě furt bolí a píchá v podbřišku... a mám citlivější i prsa. bojím se nějakého zánětu nebo nějaké falešné březosti, no tak odpolko už budu mít jasno... dám vám vědět výsledek až se pak dostanu k netu.
28. kvě 2014 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 Tak to já měla minulý cyklus, po MS jsem ještě více jak týden špinila, už jsem se i objednala k Dr., ale pak to přešla, tak jsem tam nešla. Nevím co to bylo, nikdy dříve jsem to neměla. Tak ti budu držet palce, ať je vše v pořádku !!!! Potom se ozvi.
28. kvě 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf ahoj tak jak testovala jsi?
28. kvě 2014 v 10:51  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska dorazili vitaminy, kotvicnik a gel... Takze výbava na 5.kolo :slight_smile:
28. kvě 2014 v 10:53  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa ahoj, testovala jsem včera a nic, sněhobílý test. Ale @ivet1987 mi psala, že jsem teprve 11 DPO, takže je to možná ještě brzo, tak uvidím, počkám a v pátek nebo sobotu udělám ještě ten jeden test co tam mám.
28. kvě 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf tak 11dpo to je vázne ještě brzy :slight_smile:)
28. kvě 2014 ve 13:46  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa Fakt ? No já si myslela, jak některé holky testují už 9 DPO a test jim ukáže ducha, tak jsem si včera myslela, že teda ni nehrozí, ale jakmi to napsala a ateď ještě ty ... no asi budu teda stále doufat. Ale to zklamání potom bude větší. :frowning2:
28. kvě 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice jj,mě to taky ani až tak nevadilo...protože jsem byla tak unavená, že se mi ani nic nechtělo :grinning:. To víš bojí se aby miminečkům nic neprovedli a i to chápu. Neboj začně si užívat až uvidí pěkné pořádného pupíka a ucítí pohyby přes bříško.
28. kvě 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf já jsem v lednu našla 11DPO ducha,ale byli to dvojčata a tam jsem měla vysoké HCG. Kamarádka našla třeba ducha teprve týden po zpoždění...tam záleží spíš ještě na tom kdy došlok uhnizdění, protože až potom se začne tvořit hcg v takové míře,aby ti to ukázalo pozitivní test. Takže naděje určitě ještě je :wink:
28. kvě 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Děkuji holky za povzbuzení. Mám zpoždění teprve 3 dny, takže testovat budu znovu až o víkendu, pokud mrcha nepřijde.
28. kvě 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf a nezkoušela si zkoumat čípek?
28. kvě 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Tak to já vůbec nevím, jak má být, ten jsem nezkoumala nikdy. Jen jsem dneska ráno náhodně měřila teplotu a je 36,9, takže je pořád nahoře. Uvidíme.
28. kvě 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf jo a teplotu zase nevím já :slight_smile: tu jsem nikdy neměřila já :slight_smile:
Čípek by měl být zavřený...já ho měla jakoby otočený nahoru a uzavíral to tam celé...
28. kvě 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin aha, no tak zkusím dneska když tak nahmatat :slight_smile: Jestli si vzpomenu.
28. kvě 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf jo a já jsem ho měla hooodně vzadu, že jsem na něj nemohla pořádně dosáhnout...
Jééé kéž by se zadařilo tento měsíc aspoň tobě...byla bys další vlaštovka :wink:
28. kvě 2014 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Děkuji, no kéž by. :slight_smile:
28. kvě 2014 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf držím palce!
28. kvě 2014 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin já čípek zkoušela zkoumat několikrát, ale nevyznám se v tom vůbec :grinning:
28. kvě 2014 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 No j právě taky ne, nevím, jak má nebo nemá být, takže to asi zkoumat nebudu, stejně to z toho nepoznám a akorát budu nervózní.
28. kvě 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 já až tak nepoznám tvrdost čípku a otevřenost je to u mě už taky jiné, protože po těhu je už stále mírně pootevřeny a nikdy se už tak nestáhne co jsem četla... Ale spíš ten tvar a kam je nakloněny... po ovulce se uzavře, jde jakoby nahoru, jak kdyby to tam chtěl celé uzavřít a buď mi tak zůstane a jsem těhu a nebo mi klesne a jakoby se povolí a MS dorazí... Když ho mám zavřenej, tak na něj strašně špatně dosáhnu...bych musela být saxana :grinning:
28. kvě 2014 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 teda Ivet teplotka krásná !!! ;) jen tak dále .... držím pěsti
28. kvě 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova
@maice
holky, tak me ted napadlo, vite uz vubec co to bude? a pokud ne, nechate si to rict?
28. kvě 2014 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
A uz víte tehulky jména???
28. kvě 2014 v 19:36  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia
@cokoladaaa zatím nevíme ale chtěli bychom vědět :wink: jmén :wink: a už máme. bude to buď Pa :wink: trik nebo Adélka
28. kvě 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nějak mi tam naskakují smailici
28. kvě 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek