• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@lenkasaf mě vyšel pozitivní test až po týdnu zpoždění a to už jsem byla ve 4 tt,ve 3 ttbspineni 1 den. Na uhnízdění už bylo asi pozdě....
28. kvě 2014 ve 20:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No dneska gynda,16.6 půjdu na ultrazvuk, tak jsem zvědavá. Jinak jsem 27 tt trosku vyšší tlak, ale dneska jsem ukluzela a pribirala jsem věci, zitea kouknu na ty nejmenší. Ale ta váha, už teda nehubnu, ale stále jsem 4 kila v mínusu :grinning: a mě to fakt nevadí....
28. kvě 2014 ve 20:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verik2 tak super, hlavně, že je vše o.k.
Přebírání věciček závidím :slight_smile: taky bych se klidně pohrabala :slight_smile:
28. kvě 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia My taky ještě nevíme...i když ted uz by to vidět bylo a říct si necháme...jmén by bylo víc, ale favorité jsou Emma a Anna nebo Honzík a Jakub :slight_smile:
28. kvě 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkasaf co je u tebe noveho?
29. kvě 2014 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ahoj, stále nic, mrcha nikde. Dnes mě ale v noci vzbudilo bolení břicha, spíš podbříšek než vaječníky, tak jsem myslela, že už, šla jsem si pro jistotu vzít tampon,ale ráno nic, čistý. Takže stále čekám, zítra budu zase testovat. Ach jo, to čekání a nejistota mě ubíjí. :frowning2:
29. kvě 2014 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak v tom případě si myslím, že bych se musela sledovat delší dobu, abych to vůbec poznala :slight_smile: uvidíme no, zatím to raději řešit nebudu, abych z toho nebyla ještě víc zmatená :slight_smile:
29. kvě 2014 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám teda takovou smůlu... podle " hlenu " - průhledný atd.. bych řekla, že jsme včera na to měli skočit.. jenže při mém štěstí má přítel již druhý den 38.5 horečku, takže mám se sexem útrum.. a to jsem mu říkala, že nejlepší lék je vypotit to na druhém těle.. :grinning: :grinning: chudák byl tak vyřízenej, že nic samože nebylo.. no a já z toho všechno byla taky vyřízená... :grinning: :grinning: :grinning: :frowning2:
29. kvě 2014 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Tak to je smůla :frowning2:
29. kvě 2014 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf teda tak drzim palce a budu netrpelive zitra koukat jak dopadlo testovani. Moc drzim palecky!
29. kvě 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Děkuji moc !!! :slight_smile:
29. kvě 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 jj chce to trosku delsi pozorovani jak se to meni.
s tou horeckou me to mrzi....ze si ty nemoci vyberou vzdy takovou blbou dobu.
29. kvě 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin njn, co nadělám.. každopádně teď jsem navštívila wc a vypadá, že ten hlen pokračuje, je to možné? pokud ano, tak bych mohla zkusit přítelíčka znásilnit ještě dnes, že? zatraceně, musím mu nějak tu horečku srazit :angry: :grinning:
29. kvě 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem včera byla u dr... no ani na mě nekoukl... jak je to s tím špiněním nebo výtokem nebo co to je ach jo... napsal mi nějaké vitamíny... nevím jak se jmenují až bude vidící očko nechám si přečíst... no a až skončí další ms mažu na hormonální profil... prý 7 nebo 8 den po začátku ms. navíc dnes jsem 14 DC krásný plodný hlen ale zalitý krví, pěkně se to krvácení rozjelo... doktor říká že je to ovulační krvácení a že jsem v té době nejplodnější... no tak dneska musím přemluvit mužíčka na tuleníčko i přes to. zkusíme to. no už se docela začínám těšit na další ms a jak mi pak dopadnou ty hormony... divný co? :slight_smile: jinak @lenkasaf budu držet palce ať to tobě výjde.
29. kvě 2014 ve 14:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 Děkuji ti. :slight_smile: Jinak s tím horm.profilem, mi doktorka řekla, že mám přijít 2-3 den cyklu, 7-8 den už se mi zdá pozdě ne ? A je to i zvláštní, že se na tebe ani nepodíval a hned ti jen něco předepsal. Tak uvidíš, třeba to pomůže a držím palce při tulení !! :slight_smile:
29. kvě 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf ahoj, na ten hormonální profil můžeš přijít klidně i 5-6DC, ale prý nejideálnější je 3DC...tak mi to aspoň řekl doktor :slight_smile:
29. kvě 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak často sexujete v době ovulace? Kdy se začínáte snažit? Kolik dní před ovulací a s jakou četností? Já bych nejradši každý den, protože mám sex ráda, ale zase prý to není dobré, že nestihnou dozrát spermie....už se ptám na takové kraviny, protože mi nejde do hlavy, že to těch 8 měsíců nevyšlo... :unamused:
29. kvě 2014 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 no nevím jaký přímo teď máš hlen,ale já mvám cca 2dny hlen řídký (pořád mokré kalhotky) pak tak 2dny hustý bílkový a pak zase řídký... a tak 2-3dny po hustém hlenu mám ovulaci. Ten hustý hlen značí, že ovulace dorazí a ne že zrovna je...spermie se líp pohybujou pak v tom řídkém...ten hustej je nepustí :wink:
29. kvě 2014 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek Aha, tak já myslela, že ten 3-4 DC a pak už ne. Zase jsem chytřejší. :slight_smile:
29. kvě 2014 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 je zvláštní, že se na tebe ani nepodíval :unamused: ... o tom ovulačním krvácení jsem teď nedavno četla...ani jsem nevěděla, že je i takovékrvácení... Tak držím palce,aby si brzy byla ok.
29. kvě 2014 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek ono je to těžké takhle říct jak často...vem si, že někdo se tulí třeba 3x denně a otěhotní a někdo ne, někdo má zase ideální jednou za 2-3dny...
Tenhle měsíc plánuju tulení v den skoro pozitivního testu, v den pozitivního testu a den po pozitivním testu...snad se zadaří :wink: . Ovulku totiže mívám v den pozitivního testu...usuzuju dle bolestí.
29. kvě 2014 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek mě v době ovulace vzdyvsyacilo jednou a chytlo se to.....měli jsme štěstí a nebo si holky na vajíčko počkali :wink:
29. kvě 2014 ve 14:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf no to jsme 2 taky jsem myslela, že se dělá jen z menstruační krve....ségra říkala, že vždy chodí 2-3 den cyklu, podle toho,zda to dostane ráno či večer :grinning:
29. kvě 2014 ve 14:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 No já to taky právě takto slyšela, takže je to pro mě novinka. :slight_smile:
29. kvě 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin já mám přímo teď takovej průhledný, řídký, tak jsem myslela, že to je správné období... a podle té bolesti co jsem dneska zase zažila, tak bych řekla, že bych to možná mohla vychytat, ale to jsou jen moje spekulace a vsugerování asi... protože tak mě bolí záda a břicho, až to není normální... přítelíček mi naznačil, že by se teda i tulil, protože se mu teplota snížila, takže vyhlídka docela dobrá, ale to je tak vše :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2014 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin já už fakt nevím :( taky mě pěkně naštval že ani nezkontroloval co je to za špinění nebo co... fakt přemýšlím o nějakém jiném dr... no já jsem to na různých diskuzích četla taky no... ale opravdu mi říkal 7 nebo 8den po začátku ms a ještě říkal že uvidíme jak to vypadá v první části cyklu. taky když mi předepisoval Proveru měla jsem jí brát už od 12 DC a normálně se bere až po ovulce aby ti nezastavila ovulku... fakt nevím. @verik2 nevíš o nějakém dobrém dr třeba v Benešově? tady ve Vlašimi jsem o žádném dobrém neslyšela. jinak krvácení zase slábne tak znásilním mužíčka :slight_smile:
29. kvě 2014 v 16:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 no tak to by mohlo byt ono :slight_smile: ridky pruhledny hlen a v tom se mrskam dobre plave...jestli dolesti dneska, tak sup na tuleni :wink:
29. kvě 2014 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 no to je divne...zkus se poohlednout po jinem dr... napsat neco a ani nekouknout jak to krvaceni vypada je hrozne. I s tou Proverou je to divne....teda co pises...ja jinak stim zkusenost nemam...
29. kvě 2014 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, "konstalace hvezd je dobra" vcera pozitivni ovulacni test a dnes ma manzel narozeniy... Tak snad se nam konecne povede darecek :wink:
29. kvě 2014 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin jo divný to rozhodně je a nějak se mi nelíbí ani to že to krvácení nebo špinění nebo co to vlastně je je občas slabší a občas silnější... to se mi předtím opravdu nestávalo.... no jsem z toho jelen :( s tou proverou to byl úžasný tah a když jsem mu říkala co to u mě způsobovalo tak jen řekl že se to někdy stává... prostě potřebuju lepšího doktora no musím po nějakém mrknout.
29. kvě 2014 v 17:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek