• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@lenkasaf no právě :grinning: holt nemůžeme vědět všechno, by jsme byly moc chytrý :wink:
29. kvě 2014 v 17:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jezura777 kocko já mám gyndarku v Sedlci, co vím pomohla k otěhotnění par ženským, co nemohli otěhotnět. Teď tam teda ordinuje primář Benesovske porodnice.A co jsem slyšela, tak v Benešově lidi nepřijímají. Mají plno. Ale gyndare to chce změnit. Já když byla u doktorky, že jsem krvacela mimo cyklus, tak dělala ultrazvuk a vysetrila mě musela, aby věděla co a jak.
29. kvě 2014 v 18:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak ja abych nemela jako ze malo starosti, tak jeste musim resit odstraneni cehosi tam dole zvenku, co tam byt nema. Uz delsi dobu tam citim nejaky mini vyrustek, ale posledni dobou me to zacalo uz bolet a vadi mi to pri holeni. Tak jsem zasla za dr. a napsal mi zadanku do nemocnice na zakrok. Musi se to pry odebrat do hloubky, tak pri lokalnim znecitliveni a vidi to na 1 steh. Tak to uz se fakt tesim jak mi tam budou pichat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2014 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Tak co, holka, stale cekam s cim se ohlasis :wink: Preci jen jsi mela ovu par dni prede mnou.
Ja jsem ted 7DPO a nic. Obcas me poboli bricho, ale to muze i byt k MS, takze to neresim. Jinak zatim nespinim, jako obvykle, to uz od vcerejska jsem nervozni zda zase 5 dni pred bude nebo nebude spineni. No, nechci to zakriknout. Kazdopadne jsem tak nejak v klidu. Stejne to nevymyslim, bud to vyslo nebo ne a v nedeli tak jako tak testnu. Tak to se tesim :slight_smile:
29. kvě 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ahojda, no u mě nového nic, já mám stále šimrání na vaječníkách, pobolívají prsa, ale to nevím zda není tím duphastonem :frowning2:, tak se necháme překvapit, já jsem 10DPO a mám mírně špinavý toaleťák po utření, ale jinak dobrý :wink:, taky snad vydržím do neděle a budu testovat :wink:...tak ti držím palčáky :slight_smile:
29. kvě 2014 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 a ze by ti dal jinou alternativu a nebo neco jineho navrhnul....no mazec. Myslim, ze zmena doktora bude na spravnem miste.
29. kvě 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jeeee ze by hnizdeni? Drzim palecky!
29. kvě 2014 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin děkuji moc, ale nevím, nevím, mám normálka špinění před ms, je pravda, že se to lepší, ale i tak furt je :wink:, počkáme si do neděle, to zkusíme test a v pondělí by měla mrška dorazit :wink:
30. kvě 2014 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak já jsem uhnizdena a basta :grinning: jako včerejší teplota buď 36.6 nebo 36.8 to je tak když se hodinu před budikem vzbudite,změřite a spite dal :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/ivet1987
30. kvě 2014 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 no paráda ;) tak to vypadá moc hezky !!!!
30. kvě 2014 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova už to musí vyjít :grinning: takový krásný graf a zbytečně? To ne jako. :grinning:
30. kvě 2014 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no právě je úplně ukázkový !!! seš jasná ;)
30. kvě 2014 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 juuu moc grafum nerozumim, ale vypada dobre :wink:
30. kvě 2014 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf tak coooo? Jsem nedockava :wink:
30. kvě 2014 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no to je krasnej a včera teplota.nižší, že by uhnízdění? To klesá na 1 den a pak se drží
30. kvě 2014 v 08:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no nic, sněhobílo. Na středu jsem objednaná k MUDr asi na vyvolávačku. :frowning2:
30. kvě 2014 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf fakt jo :-/ ja myslela, ze najdes dalnici....to me mrzi.
30. kvě 2014 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin No mě trochu taky, ale už jsem smířená s tím, že to je zpoždění nebo nějaká hormonální porucha. Tak ve středu dostanu včeličku a bude. Jen mi teď vyjde mrcha na dovolenou, což jsem vůbec nechtěla. Budu se muset ještě domluvit s Dr. ať mi to pak nějak zastaví, nechci jet k moři s MS :frowning2: :unamused:
30. kvě 2014 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf těhotná být ještě můžeš. Mě to testy ukazují dyl a poslední s týdenním zpožděním a lovila jsem duchy
30. kvě 2014 v 10:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin hmm, tak včera byl celej den... přítel nahodil, že by se mohlo večer přihodit tulení, že je mu zdravotně lépe, ale k tulení nedošlo... takže tento měsíc zase 100% nic :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. kvě 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no tak já budu mít v neděli týden zpoždění a ve středu Dr. Takže zkusím ještě v úterý poslední test.
30. kvě 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf uvidis, budu ti držet palečky.... Tedato je strašný co ten můj prcek v břiše dělá. Až mi z toho nadskakujou špeky :grinning: to jsou vlnky
30. kvě 2014 v 11:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 díky ještě po něčem juknu a optám se zdejších dam na zkušenosti.... no tenhle cyklus je celej divnej takže buď nic a nebo něco... no a jestli nějak dorazí mrcha nebo jestli nepřestanu špinit tak pak na to hormonální vyšetření, nebo jestli do té doby najdu nějakého lepšího lékaře fakt nevím... jsem ze sebe jelen... kéž by se mi alespoň srovnal ten cyklus :(
30. kvě 2014 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf budu držet palečky aby to nebyla jen tak nějaká hormonální porucha, ale ta devítiměsíční... nevzdávej to třeba je ještě brzo.
30. kvě 2014 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkasaf držím palce,aby vše dopadlo dobře!
30. kvě 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 tak zkuš tulit dneska...třeba vajíčko čeká :wink:
30. kvě 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no já se k tomu nebudu raději ani vyjadřovat, protože kdyby bylo na mě, tak se tulím skoro furt.. jenže já teď vybouchla nervama a díky tomu si myslím, žádné tulení nebude jen tak... :frowning2: :frowning2:
30. kvě 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf taky držím palecky, jinak pokud to tenhle mesic neklapne tak taky pojedu k moři s MS, ale ja ma. Cyklus pravidelný tak to nějak nechci pokoušet
30. kvě 2014 v 18:48  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 tak usmirovaci tuleni....tonbejva vzdy nejlepsi :wink:
30. kvě 2014 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin
@lefik02 jo jo usmiřovací jsou super :grinning:

Holky já se cítím nějak uplně normálně, ten týden asi neuteče, já se nedočkám pravdy :grinning: Už mi nic není, nic mě nebolí, všechno ok, jen mě chytají nálady. Vysmátá a pak ubrečená. To asi zase nevyšlo. Ale hurá, aspoň mám spravený cyklus, ovulka 15 den a snad to normálně dostanu.
30. kvě 2014 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek