• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@ivet1987 já myslím,že to je na dobré cestě :wink:
30. kvě 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 a třeba další cysklus už ani nebude.
30. kvě 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no ono se rika, ze paradoxne, kdyz to vyjde, tak se clovek citi uplne jako ze nic. A pritom ono jo :grinning:
Me obcas poboliva bricho a pozoruji zhorseni pleti, tak si rikam, ze to prijde :frowning2: Ale u me taky uspech, zatim nespinim. Tak bud to jeste prijde a nebo proste rovnou prijde MS.
30. kvě 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak co, nemas nutkani zkusit testnout uz v sobotu? :wink:
Me zacina dost bolet bricho, tak se bojim, ze MS zase prijde :frowning2: No ale jak uz jsem psala, zatim nespinim a to uz jsem cekala od stredy (5 dni pred terminem, jako vzdy), tak aspon tak.
30. kvě 2014 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia
@teok já vám závidím, já chci být více dpo a mít možnost testovat :grinning: já uvidím dle teploty, pokud bude pořád nahoře krásně tak testovat budu tak za 6 dní, jinak čekat až mrcha přijde.
Kéž by, je mi prostě úplně nijak normálně :grinning:
30. kvě 2014 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 ja bych normalne take jeste asi netestovala, ale ze mam v pondeli termin v Praze, tak chci vedet s cim tam jedu. Tedy pokud bude neco videt.
30. kvě 2014 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tyyyy jo v pondeli uz mas termin...to to nejak rychle uteklo. Pak mjsis dat info jak si dopadla.
31. kvě 2014 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia @ivet1987 holky, zatím sem vydržela a nevím zda nepočkám do pondělí na ms :frowning2:, začínám mít také bolení břicha a když zkoumám čípet, je kolem krev :frowning2:... tak to asi opět nevyšlo :frowning2:, nu což, v pondělí začneme 8kolo snažení a po ovu jedu na welness, tak snad budu mít jinde myšlenky a uchytí se konečně vajíčko kde má :slight_smile:
31. kvě 2014 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok to neee, ja uz ti taky moc preji, aby to vyslo. No, znam to, sama pojedu 9 mesic, kdyz to ted nevyjde.
31. kvě 2014 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jj, to uteklo, cekali jsme na termin 2,5 mesice. Tak jsem sama zvedava. Nakonec to krasne vyslo, ze prisi tyden odjizdi Nicolka na skolku v prirode, tak ji v pondeli rano jdeme vyprovodit a v poledne mame termin v Gennetu. Tak si beru cely den volno a nikdo ani nic neresil. Tak jsem zvedava jak nas bude zvat dale. No pokud se dnes MS neohlasi, tak rano budu mit jasneji, to chci preventivne testnout.
31. kvě 2014 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia já uvidím tento měsíc a pak opět půjdu k dr., tak snad to budeme řešit dál :wink:, i když začínám i přemýšlet, zda se na to nevyprdnout, jestli to pro mě nejsou jen další nervy, což já si nemůžu dovolit :frowning2:
31. kvě 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pokud budu mít pořád krásnou teplotu tak testuju ve středu, do soboty nevydržím :grinning:
31. kvě 2014 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok no to je fakt. Ale zase tim spis, tak te dr. treba uklidni, ze je vse ok a ono to z cloveka z casti spadne. Ja si taky nekdy rikam, jestli uz to nehrotit a nevyprdnout se na snahy. Ale zase u me kazdy mesic je znat, tak tomu chci jeste dat sanci. No, uvidim v pondeli. Ted mam pocit, ze uz na papiru take neco je (mame zrovna s potiskem, tak se to hur pozna :grinning: ) tak to vypada, ze z toho i u me ted nic nebude :unamused:
31. kvě 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jeee to je skoda :unamused: uz si zaslouzis najit //. Jak ti to vlastne vychazi s materskou?
31. kvě 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia je cidet jak ten cas leti...a pritom to neustale cekani je nekonecne co.
31. kvě 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia nepovidej.... No teda holky zda se mi to a nebo tohle kolo bylo totalne neuspesne??? Neee vlastne jeste cekame na ivet. Ta nas zachrani :grinning:
31. kvě 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 teda na to ze meris v puse, tak ji máš vysokou :wink:
31. kvě 2014 ve 13:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin vychází to úplně na hovíno :frowning2:, mám ji do koce roku, takže to pracák jistí :frowning2:... Tak nějak se začínám smiřovat, že bude Teo jedináček :frowning2:
31. kvě 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok neves hlavu, jsi mladice, tak to jeste urcite prijde :wink:
31. kvě 2014 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 já jsem se taky cítila úplně normálně ;) jenom mi dva dny před testování nechutnalo kafe :grinning: držím palce ... už at je středa a testuješ !!!
31. kvě 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ano dobrovolně se hlásím k záchraně tohoto kola :grinning:
31. kvě 2014 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No holky, tak já hlásím špinění, takže zítra se asi MS rozjede. Nevím, jsem i ráda, že nemusím ve středu k Dr. na vyvolávačku. Ale je fakt, že už jsem se chívli těhotná cítila, ale spíše v hlavě - cítila jsem všechny vůně, pachy, bolely mě prsa, ale tak jinak nežn vždy před MS, ráno žaludek, točení hlavy... no vše asle bylo v hlavě. Teď jsem ráda, že je vše zase jak má být, mrcha na dovolenou nevyjde, takže další kolo. Teď to čeká na @ivet1987. Držím palce !!!
31. kvě 2014 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova tak tos me napul potesila :grinning: taky se citim uplne normalne, ale to kafe mi dnes cely den chutna, tak ti nevim :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale rano testuju,tak budu mit skoro jistotu
31. kvě 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf no nemysli, ono to nemuselo byt jen v hlave. Takove biochemicke (tzn. ze vajicko je oplodneno, ale neuchytne se) je taky pomerne caste. Jen o tom spousta zen nevi, pokud se vylozene nepozoruji. I proto je lepsi ten test pozdeji, aby to bylo po jistote, ze uz to tam je. No jo, jenze kdo to vydrzi, ze? :sweat_smile:
31. kvě 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Tak já mám 6 dnů zpoždění a testovala jsem dneska ráno a stejně nic, takže to asi bylo opravdu jen v té hlavě. :frowning2:
31. kvě 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf aha, tak to jo, to asi jo. No ja zase zacinam spinit, takze rano asi vyhodim test zbytecne.
Teoreticky by to mohlo byt i hnizdeni, kdyz jsem mela ovu o par dni pozdeji, tak bych mohla mit i delsi cyklus. Dnes jsem 9 DPO.
31. kvě 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ale...neházej flintu do žita....určitě se zadaří. A když by ti doktorka napsala neschopenku? To bys nemohla marodit na zaměstnavatele? To je asi blbost co?
31. kvě 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tak to držím palce naše zachránkyně :wink:
31. kvě 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia no to by klidně hnízdění mohlo být...to bývá tuším až do nějakého 12 DPO... 9DPO je strašně brzy na MS ne?
31. kvě 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no zitra je to 28DC, coz jsem mivala. Pak se mi to posouvalo kvuli tomu uzivani Nosifolu a ted uz ho druhy mesic neberu, tak se mi to zase vraci do normalu. Tak orientacne mam vzdy poznaceno 28DC kdy to mam ocekavat. Jenze tento mesic se mi zrovna posunula ovulace, pozitivni test byl minulou stredu. Takze kdyz beru, ze byla az druhy den, tj. ctvrtek a patek tim padem 1DPO, tak dnes je to ten 9DPO. No, sama jsem zvedava co z toho vyleze. Unavenejsi jsem, ale ze bych usinala ve stoje, to zase ne. Jen pozoruji, ze se rano stresne brzy budim a mam pocit, ze uz jsem vyspala. Tak od 5 - pul 6 rano furt pak koukam na budik a cekam kdy mam tedy vstat.
31. kvě 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek