• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@cokoladaaa teda to já měla v prosinci.... Sex mi stejně zakazali kvůli špinění a navíc jsem na něj neměla ani chuť. Teď jednou za čas. Todle těhotenství mam divný
2. čer 2014 v 00:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no takhle vysokou jsi ji dlouho neměla a aby se držela... Navíc ten náhléj pokles a zase vzestup.... Mohlo by to být uhnízdění u toho na 1 den teplota klesne...jestli se bude držet nebo stoupat, je to na dobré cestě
2. čer 2014 v 00:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 ja vím, teorii mám nastudovanou :grinning: tak už za pár dní budu vědět :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/ivet1987
2. čer 2014 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@ivet1987 :grinning: furt stejná :grinning: jak to děláš?
2. čer 2014 v 09:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 to samo :grinning: každé ráno se vzbudím a mrznu a teplota taková :grinning:
2. čer 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak ja testla pro jistotu i dnes a nic - snehobilo. Takze je to jasne, cekam MS, ono to vypada, ze uz se blizi :unamused: Jsem 29DC, tak by to bylo akorat a hlavne by to bylo poprve bez spineni. Tak to taky neni na skodu.

Jinak za hodinku vyrazime smer Praha, tak mi drzte palce. Uz mam s sebou vic papiru nez je asi potreba, tak snad tam z toho dr. neco vycte.
2. čer 2014 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no tak to vypada nadejne, tak moc drzim palce, at aspon ty nas ted "zachranis" :grinning:
2. čer 2014 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia myslím na tebe kočko:slight_smile:
2. čer 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Držím palce !!!!
2. čer 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa tak to lovime ovulku priblizne stejne :slight_smile: prima. Tak pekne odpocivej at na tuleni najdes silu. :slight_smile:
2. čer 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. čer 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia drzim palce!!!
2. čer 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jeee kez by, tenhle týden bude bohužel ještě mazec, pak se to trochu uklidní ... A pak hned balení a stěhování... Ja se tak těším na dovolenou...
2. čer 2014 ve 12:39  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prdím na vše, začala jsem cvičit, pojedu na dovolenku a jestli se zadaří, tak se zadaří, užijeme si prázdniny a od září nastoupím na brigádu a bude to :wink:...
2. čer 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa zas aspoň nebudeš mít tolik času přemýšlet nad mimi a třeba se zrovna zadaří :wink:
2. čer 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no tak to budeš těhu raz dva :wink:
2. čer 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin právě se bojím, že nebudu, proto na to prdím a budu se snažit využít čas jinak než čekáním na něco :wink:
2. čer 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok myslím, že když takhle právě "vypneš" tak že se mimi zadaří aninebudeš vědět jak :wink:
2. čer 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mely jste nektera pozitivni ovu test dva dny po sobe? ja driv po pozit.testu uz dalsi dny netestovala, a ted jsem to zkusila a uz druhy den dve stejne silne carky :confused:
2. čer 2014 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek jo ja mela :slight_smile: pry se pak za pozitivni bere ten druhy
2. čer 2014 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak mě po pár dnes začalo zase bolet břicho. Na mrchu brzo a vlastně to je taková jiná bolest. Kéž by...
2. čer 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 to na ten teploměr už zle kouká, že se bojí a roste z toho i teplota :grinning:
2. čer 2014 v 19:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no sem na sebe zvědavá, dnes jsem to měla dostat, ale zatím jen špinění hnědé, ale nevěřím už ničemu :frowning2:
2. čer 2014 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek to jsem teda nikdy nemela, ale asi bych taky brala jako pozitivni ten druhy...
2. čer 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok nezoufej!!! Hlavu vzhuru a urcite se brzy zadari!!! A nebo co to zkusit resit s doktorem?
2. čer 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin s ním už to řeším, teď budu mít posledníměsíc s duphastonem a pak se uvidí, asi nás někam pošle :frowning2:
2. čer 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia čekám na info :wink:...
2. čer 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda svoboda pomalu končí, v patek bude svatba a skoro manželovi lehla svědkyně. Snad se z toho vyléčí a bude moc přijet... Když se to s... Tak pořádně, nevýhoda dlouhodobě plánovaných akcí, což moc dobře u svatby nejde.Ta se bohužel dopředu plánovat musí....
2. čer 2014 ve 22:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok
@lenkasaf
@lupinpupin
holky, tak jsem na tom tak, ze vim, ze zase nic nevim :grinning: U dr. v poho, popovidali jsme si, navrhla co dal. Takze mi rovnou prohledla, udelala utz a ster. 2-4 DC mam prijit na hormon.profil +4D utz a manzel na spermiogram, proste rutina, ze ale nikde nic nepredpoklada, bylo by to pry u nas velke prekvapko. No a ted to hlavni, MS stale nedorazila, dokonce ani spineni. Na utz videla prokrvenou sliznici, takze bud priprava na ms nebo tehu. Nekolikrat zduraznovala, ze to takhle brzy stejne videt nemuze.
2. čer 2014 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a divila se sama, ze ani okolo cipku nebyl naznak krve. ptala se na to spineni a od rijna fakt pred kazdou ms tech ca.5 dni a ted poprve nic. mam zkusit test v patek, kdyz nedorazi. no ale kdo to ma vydrzet :grinning: ale zbyl mi ted jeden posledni, takze zitra to vydrzim, ale zkusila bych ve st. to mam prvni hodinu s tim osobnim trenerem co jsem si prala k narozeninam, tak abych vedela co mu rict.
tak mi drzte palce, do tech vysetreni se mi moc nechce, bylo by fajn, kdyby to vyslo samo.
2. čer 2014 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek