• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@donia s jak dlouho se snažíte,jestli se muzu zeptat ?
2. čer 2014 ve 23:51  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa jasne :wink: od rijna...
2. čer 2014 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia takze teprve 7.mesicu a už je to ochotna lékařka řešit ?
3. čer 2014 v 00:06  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ahojda, tak to je super, aspoň se to začíná hýbat a třeba jsi fakt těhu :wink:
3. čer 2014 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ahoj, tak to je super. Určitě tě uklidnilo, když ti řekla, že žádný problém nevidí ne ? A ještě pokud by měla pravdu a MS opravdu nedorazila, no tak to bylo super !!!!Tak ti držím palce !!!!! :slight_smile:
3. čer 2014 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
3. čer 2014 v 07:30 • teok
@cokoladaaa tady nejde o to, že se snaží tak krátce, ale spíš o to, že mají už dvě děti a teď to nejde emoticon, kdyby byl jiný partner, tak je nechají déle zkoušet emoticon, já to mám stejně, po půl roce jsem byla u dr., že nám to nejde a protože máme syna, tak nám dla duphaston na podporu a když to nezabere, tak nás někam pošle a to bude 9.m. snažení :slight_smile:...
3. čer 2014 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia promiň, tak druhá zpráva byla čokoládě :wink:
3. čer 2014 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, právě jsem objednala milého na spermiogram. Žádanka už leží v šuplíku 2 měsíce a nic, tak jsem se hecla. Ležím doma s virozóu, tak se nudím:slight_smile: To bude mít radost. Jen mi řekla, že je nutná 5ti denní abstinence, to nebude moc rád. :slight_smile:
3. čer 2014 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkasaf a jak to přijal, že na něj půjde, já jsem to jednou nadhodila a neuspěla jsem a to byl teprve návrh, zda do něj nejít :frowning2:, to bude raději kupovat drahé vitamíny a doufat :frowning2:... chjoooo :frowning2:
3. čer 2014 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak držím palečky ať se zadaří. Ale mohlo by se zadarit, když stále nespinis. Když jsi to měla pokaždé a teď nic....v patek jsem zvědavá na tvůj testik.Se sem ráno ještě kouknu kvůli tobě :wink:
3. čer 2014 v 07:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok teda,ale pro todle by se mohl obětovat ne? Vždyť je to jen spermiogramu, ale co musí kolikrát podstoupit ženská, to je snad lepší?... Ty chlapy jsou fakt bábovky a to miminko taky chce sakra. No snad se ti zadari ho tam dokopat aby jsi vede
3. čer 2014 v 07:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 mě povídej, ke všemu je svolný a co by mohl mít za doarmo a hlavně jistota, tak se tomu brání, chjo :frowning2:, no snad ho něja ještě zpracuji :grinning:
3. čer 2014 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok On mi to už navrhnul sám, nehctěl hned, jak jsem přinesla tu žádanku, ale teď asi vidí, že se opravdu nedaří, tak už s tím chce asi i on sám něco dělat. Jen nevím,jak zkousne tu abstinenci, na něho je to dost dlouho 5 dnů, já mu říkala, že tak 3 dny :grinning:
3. čer 2014 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tož jsem dosáhla konečně 37 :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/ivet1987
3. čer 2014 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak ja dneska z preventivni prohlidky taky prinesla zadanku na spermiogram :slight_smile: A nebyl to muj napad, ale manzela. Uz se chtel skoro okamzite objednavat tak jsem ho musela pribrzdit :slight_smile: nejdriv musim vybrat kam jit :grinning:
3. čer 2014 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf abstinenci zvládne, my míváne také tak dlouhé pauzy, když má manžel noční a zvládáme to :wink:
3. čer 2014 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok já vím, že to zvládne. :slight_smile:
3. čer 2014 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tak koukám, že tento měsíc máme více adeptek, ty, @donia, tak vám držím palce holky, už to musíte zase některá prolomit ! :slight_smile:
3. čer 2014 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf zvládne, ale pro chlapa to je asi jistý způsob potupy toto :frowning2:
3. čer 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja bych měla jít na preventivní prohlídku v říjnu a do te doby to nechám proste plynout. :slight_smile:) a kdyžtak si pro radost poridime Pejska, manžel chtěl už dlouho, ale čekali jsme až budeme mít zahradu a ted už se to konečně nějak rýsuje.
3. čer 2014 v 10:21  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Holka, ty jsi uplne jasna :slight_smile:
3. čer 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice to už tady jednou bylo :grinning: tak uvidíme.
3. čer 2014 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 super. Kdy planujes testovat?
3. čer 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak super, ze je vse ok. A drzim palce aby MS nedorazila a nasla si //. Nepsala si nejaky den, ze si malinko spinila? Jestli to nebylo hnizdeni?
3. čer 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jestli to nevydržím tak zítra ale chci až v sobotu :grinning:
3. čer 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok no to je fakt... Jenže je to chlap.... Já si z toho mého dělám prdel.,že kdyby sel na apermiograf, tak mu řeknou, že je neplodnej, protože je má tak rychlí, že by to ten přístroj nepobral.... Když mě dokázal přivést do jinehovstavu i přes údajný 4 věci,které zpusobovali neplodnost.... Ale zase aby si o sobě moc nemyslel a je to pravda,určitou zásluhu na tom mam i já. Když lehce otehotnim... Přece nemůže sluznout veškerou smetanku
3. čer 2014 ve 12:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 a v puse :grinning: tak to vidím pozitivně, navíc ten jednodenní sestup a vzrůst.... No tak to zachraň aspoň ty.Ale teď už by jsi tehule bejt mohla teda. Ze by tě ta dovolená prospěla a zadarilo se na ni :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2014 ve 14:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,pro pobaveni. 17tt a pomalu zacine 5.mesic :slight_smile: jen nevim,kde to mimco mam :grinning:
3. čer 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 spíše se zadařilo po návratu z ní :grinning: jo jo konečně 37 :grinning: tak už by bylo načase :grinning:
3. čer 2014 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek