• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@maice teda to je pidipupicek :wink: to snad neni ani mozny :slight_smile:
3. čer 2014 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice ježíš, tak to je mazec, žádný pupík tam nevidím :grinning: takové břicho mám normálně a nemusím být ani těhotná... :grinning: :grinning: :unamused:
3. čer 2014 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky tak ja mam ovulku asi dneska...alespon dle testu...trosku me to zmatlo....co myslite? Jinak my se zacali snazit v sobotu 2x), v nedeli (2x), v pondeli (1x) a dnes na to taky vlitnem doufam :slight_smile: Vse si poctive pisu do WomanLogu, tak mam prehled..snad to k necemu bude:slight_smile:
3. čer 2014 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice hehe, ja mam vetsiho brucha a to jeste tehotna ani nejsem :grinning: ale to doroste v dalsich mes., neboj, kamaradce az na konci 6.mesice hodne rychle narostl bruch :slight_smile:
3. čer 2014 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 no a bez vyvolavacky :grinning: jde krásné nahoru a fakt to vypadá velice nadějně.... Sem dej pak test, sice nemám moc čas, přece jen v patek je svatba, ale ve volnu budu koukat :wink:
3. čer 2014 v 19:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice na mě 1 těhotenství bylo vidět až ve 24 tt asi :grinning: a navíc teď mam 28 tt a taky nic moc.Taky nevím kde to zhruba kilovy ditko mám :grinning:
3. čer 2014 v 19:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek já měla to samé....dlouho nic a ráno jsem vstala a brich a za 14 dni buben jak blázen. S Patrikem jsem měla největší břicho před porodem. U Tynky jsem ho měla menší
3. čer 2014 v 19:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek jj ten test z 2.6. je silnější,tak ten bych brala jako pozitivní. No teda vy máte frekvenci...to už pak nemá ani spermie,ale jen vodu ne?
3. čer 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já zatím lovím jen duchy...tak jsem zvědavá kdy dolovím.
3. čer 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak podle kalkulačky buď bych mlamít ovulku ve čtvrtek a nebo v sobotu...záleží jak počítám MS...tentokrát přišla tak divně kvečeru, že nevím jestli mám počítat následující den a nebo ten den...No uvidíme.
3. čer 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já nevím, čípek vypadá jako před mrchou a břicho moc bolí :(
3. čer 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 asi testnu dřív :slight_smile:
Jinak tedy hodně štěstí a v pořádku ten velký den zvládněte :slight_smile:
3. čer 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 skřiž nohy a ven nic nepust...vše zůstane tam kde má a ještě něco malého tam přibude... :wink:
3. čer 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin
@lupinpupin Rozkaz, pokusím se :grinning: Možná zítra testnu, ale jen pokud budu mít náladu a teplota bude zase 37 :grinning: Ale spíš myslím že klesne.
3. čer 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 neklesne, ještě stoupne :wink:
3. čer 2014 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 budu netrpělivě čekat na výsledek testíku :wink:
3. čer 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Děkuju, ale nějak tomu nevěřím :( Prostě by to byl moc velký zázrak.
3. čer 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok
@lenkasaf
@verik2
@lupinpupin
holky, diky moc za mila slova, to jsem potrebovala. Po celem dnu slyset neco pekneho :dizzy_face: Az ted jsem se dostala domu. Rano jsem mela velike dilema zda testnout ci ne, ale rikala jsem si, ze po jednom dnu zadny rozdil videt nebude a take jsem mela ten jeden posledni test. Ale vzorek moci uz byl odebran :wink:
Nicmene me cele dopoledne bolelo bricho a navecer jsem po utreni mela cerstvou krev. Ted mirne spinim. Bricho boli, tak to asi prijde :angry: Ach jo, ja tomu ted tak verila. Kdyz v te Praze videla jen prokrvenou sliznici a naznak krve nikde. No, takze nas bude cekat vysetreni. Pokud to tedy dostanu, mam 2-4 den cyklu se objednat na 4D UTZ + krev, manzel na spermiogram + moc na chlamydie a pak 9-11 DC k dr. na dalsi navstevu. Pristi patek mame ten romanticky vikend, tak jeste po ceste pres Prahu jsme se obj. na genetickou konzultaci. V praci se to se... tak se vubec nehodi, abych si furt brala volno, tak vubec nevim jak to mam udelat, kdyz jsem nechtela nikomu nic rikat.
3. čer 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 inzazraky se deji :wink:
3. čer 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vypada, ze nam nepomohlo ani dnesni pro nas vyznamne datum - mame vyroci svatby a pred 6-ti lety se nam narodila Nicolka :slight_smile:
Byl by to pekny darek k vyroci, zjistit, ze cekame prirustek.
3. čer 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 čípek se změní až po měsíci a břicho v tehu bolí jako by jsi to měla dostat a jak rikalupinpupin skriz nohy a nic nepoustej
3. čer 2014 ve 22:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia jj to by byl.. Jinak já u posledního. Tehu taky v den,kdy měla normálně přijít mrcha,tak čerstvá krev,tak říkám hurá, žádná vyvolavacka,hormony se srovnali, tak super a to bylo ráno,celý den špinění a k večeru říkám sakra to je divný, břicho bolí,jen spaním, před spaním nic,druhej den ráno nic a za 4 dny duch na tehu testu :grinning: zázraky se dějí. A hezčí dárek k výročí neexistuje.... A 6 let je pecka....my budeme mít teprve svatbu v patek, ale Jirkovi musí svědčit moje ségra,jeho svědkyně,co měla jít má 39 horečky,antibiotika... No přej peknej hajzlík moribundus a to má jít 17 na operaci.... Tu asi taky bude muset zrušit :frowning2:
3. čer 2014 ve 22:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no to mate schvalne na 6.6., ne? To si budete hezky pamatovat. No kde nas by napadlo, kdyz jsme se brali, ze se nam na stejny den a skoro i hodinu po 8-mi letech na vyroci narodi nase holcicka.
3. čer 2014 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no tak ja jeste doufam, ze ten zazrak se stane i u nas, preci jen nadeje umira posledni, ale vidim to blede.
3. čer 2014 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no a co ty, holka? Uz mas klasickou menzes?
3. čer 2014 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin já jsem někde četla, že v ejakulátu je u zdravého chlapa přes 20 milionů spermií (tak doufám, že ten můj má alespoň nějakých pár tisíc :D:D) ....a prý ty nezralé stačí dozrát během 6 hodin, tak snad na tom bude něco pravdy.....uvidíme, jestli tohle snažení k něčemu bylo, kdyžtak příští cyklus polevíme na "obden" :slight_smile: jinak konečně jsem teda pochopila, jak ty ovu testy fungují, a že se bere při více pozit.testech ten poslední pozitivní, tak už vím, že ovulku mám 16DC....takže my se dříve snažili špatně..nejvíc vždy tak kolem 13DC....aspoň jsem se poučila, no :grinning:
4. čer 2014 v 05:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky přeji vám všem, aby se miminko CO NEJDŘÍVE ZADAŘILO :slight_smile: :sunglasses:
4. čer 2014 v 05:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ahojda, furt nemám, a včera mě manžel donutil si udělat test odpo a samo byl negativní :frowning2:, furt jen hnědý výtok, tak já nevím :frowning2:, takhle se mi šoupne ovu a já budu na dovolené bez manžela, fakt vys**t :frowning2:
4. čer 2014 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Ahoj, tak to je mi líto, vím asi jak se cítíš, naděje a pak to zklamání. :frowning2: Ale neboj, v tom centru vám určitě k tomu vysněnému miminku pomůžou a všechno to předtím bude pryč. Držím palce a hodně sil holka!!!!
4. čer 2014 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice No tak takové břicho mám teď já a to nejsem ťehu !!!! :slight_smile: Krása.
4. čer 2014 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek