• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@donia teď jsem si to přečetla, to mě moc mrzí :frowning2:, ale zase můžeš bojovat dál :wink:, já furt čekám co z toho bude, ani břicho na ms nebolí, jestli zabolí, tak ne 5min.za celý den a to je fakt hodně :frowning2:, takže já budu čekat a čekat a pak se uvidí, no, ale seremě to :frowning2:
4. čer 2014 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj no v květnu jsem se vdávat nechtěla a tak jsme vzali 1 patek v červnu a vyšlo to na 6.6 :grinning: takže se to.bude dobře pamatovat a hlavně jsem už chtěla mít i bříško. Sice nic.moc,ale hlavně, že nějaký je :grinning: a mimco se zadaří až ho nebudeš vůbec čekat. Jednou se to zlomí a bude to.
4. čer 2014 v 08:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek no vidis a ja zase cetla, ze dozravaji 24hodin. Ale myslim, ze je to u kazdeho individualni. Hlavni je aby se zadarilo :wink:
4. čer 2014 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 teda co děláš s tou teplotou, že ti leze nahoru... A co test? Jsi myslela,že půjde dolů a mas 37,1 to jsi asi jasná :grinning:
4. čer 2014 v 08:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj Holky, tak ja vcera vecer mela plodny hlen, dneska mam vlhko v kalhotkach, tak si myslim, ze ovulka bude tak za 2 dny...jsem zvedava na odpoledni testik.
4. čer 2014 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no a já ze i měsíc :grinning: těžko říct, ale určitou pauž na dozrání potrebujou :grinning:
4. čer 2014 v 08:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 tak coook? Jsme netrpelivejsi jak ty :slight_smile:
4. čer 2014 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin tak šup na věc.:grinning: ať už rostes :wink:
4. čer 2014 v 08:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tyyy jo mesic, tak to by byl mazec ne?
4. čer 2014 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no uvidim co ukaze testik odpoledne. At nestrilime na prazdno :wink:
4. čer 2014 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin
@verik2 proč by měla teplota lézt dolů? :-P :grinning: No holky podívejte jaký ukázkovy graf :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/ivet1987
4. čer 2014 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ivet1987 tak co test??? celou dobu to tu sleduju, na co čekášššššš??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: už se nám pochlub testíkem :wink: :wink:
4. čer 2014 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 ne ty jsi včera říkala,že počítas s tím,že klesne a ona vylezla :grinning: my jsme ti říkali všichni, že ten graf mas nadhernej :wink:co testik? Nezkoušela jsi ho? Protože podle grafu jsi jasná :grinning:
4. čer 2014 v 08:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Nene, spermie se tvori okolo 70 dnu :slight_smile: Proto pry intenzivni snazeni az tak neskodi :slight_smile:
4. čer 2014 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, nevydržela jsem... 12 dpo...
Ráno 37.1 ... už to bylo jasné... Ale já to vím už týden... 5 dpo a 6 dpo proběhlo hnízdění a kdo tvrdí, že to nejde poznat, tak to teda sakra jde, protože to bolelo jak sviňa :grinning:

Udělala jsem test a čekala.... byla nervózní, že se nic nedělo... za minutu, za dvě... žádný duch, krásné růžové čárky. Nevěřila jsem a nevěřím. Brečela jsem a smála se, vyloženě řehtala se :grinning: Není to pravda není. Prostě krásná růžová .

Povedlo se po návratu z Londýna, téměř na den přesně dva roky po svatbě. Na Valentýna budeme mít dáreček :slight_smile:
4. čer 2014 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
@ivet1987 juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, tak to veliká GRATULACEEEEEEE :-* superr, super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. čer 2014 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 Moc moc gratuji a mám slzy v očích i za tebe !!!!!!!! Užívej si to, zasloužíš si to po tom všem !!!!!
4. čer 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ivet1987 supeeeer:slight_smile:) moc gratuluji!!!
4. čer 2014 v 09:05  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice aha...tak to jsem zas o neco chytrejsi...takze teoreticky v kazde davce je nejaka ta dozrala mrska...samozrejme to myslim teoreticky.
4. čer 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 prosim te můžeš napsat jak dlouho jste se snažili, jestli vám musela pomoci doktorka atd? Potrebujeme povzbudit :slight_smile:)
4. čer 2014 v 09:09  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ivet1987 tak to je bomba!!!!! Cyklus se srovnal a stesti se na tebe usmalo. Fakt super! Gratuluji!
4. čer 2014 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 Naaaadhera,moc gratuluji :slight_smile:
4. čer 2014 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin Presne tak :slight_smile:
4. čer 2014 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cokoladaaa 1.11.2013 jsem vysadila prášky, snažit jsme se začali v lednu, otěhotněla jsem 23.5.:grinning: ale vlastně čtvrtý cyklus, protože leden to bylo 55 dní s vyvolávačkou,potom 40 dní a pak už se to po půl roce ustálilo a teď byla ovu 15dc.
V lednu mi doktorka vnutila clostil ,ale vyprdla jsem se na ni, nebrala ho a čekala, věřila jsem, že to půjde samo zcela přirozeně.
4. čer 2014 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jéééé, já Vám tak holky závidím... :slight_smile: :slight_smile: já pořád bojuju, zda testovat ovu proužečkama, nebo se tím nestresovat, dát si ještě červen oddych a pak to začít " hrotit " nevím, nevím :frowning2:
4. čer 2014 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 me teda na ovu testech stresuje jen to, ze je v návodu nápsano: po 3-4mesich ne otěhotnění s pomoci ovu testu se poraďte s lékařem... Jinak me spis uklidňuje, ze vím kdy ovulku mám:slight_smile:
4. čer 2014 v 09:37  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin jj přesně tak....jen aby se už zadařilo :slight_smile: tak já měla ovulku včera a snažili se 4 dny vkuse až do ovulky.....tak není boha, aby se to nepovedlo.... :slight_smile:
4. čer 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 Gratuluji!!!! to je super :slight_smile: moc ti to přeju, užb se těším, až budeš dávat dalsí zprávy :slight_smile:
4. čer 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, je tu některá, která taky čeká (nebo lépe řečeno NEČEKÁ) mrchu kolem 16.6.? Mám den po ovu, a to čekání, to zas bude...tak ať nám to rychle ubíhá společně :slight_smile:))
@ivet1987, mooc gratuluji, krásné dvě čárky!!!! :slight_smile: jak dlouho jste se snažili?
4. čer 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cokoladaaa no já právě vím, že si to tu hodně holek " žen " dělá ty testy, ale já se k tomu nějak pořád neodhodlala... tento měsíc si koupím " vitamíny " které mi doporučila doktorka na upravení cyklu a podporu ovulace, no a pokud se nebude nic dít, tak asi fakt začnu testit. jen se rozhoduju, zda až dorazí mrcha tak už tento měsíc nebo až ten další... uff ufff :slight_smile:
4. čer 2014 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek