Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
teok
4. čer 2014
@donia teď jsem si to přečetla, to mě moc mrzí 😞, ale zase můžeš bojovat dál 😉, já furt čekám co z toho bude, ani břicho na ms nebolí, jestli zabolí, tak ne 5min.za celý den a to je fakt hodně 😞, takže já budu čekat a čekat a pak se uvidí, no, ale seremě to 😞
verik2
4. čer 2014
@donia jj no v květnu jsem se vdávat nechtěla a tak jsme vzali 1 patek v červnu a vyšlo to na 6.6 😃 takže se to.bude dobře pamatovat a hlavně jsem už chtěla mít i bříško. Sice nic.moc,ale hlavně, že nějaký je 😃 a mimco se zadaří až ho nebudeš vůbec čekat. Jednou se to zlomí a bude to.
lupinpupin
4. čer 2014
@mikracek no vidis a ja zase cetla, ze dozravaji 24hodin. Ale myslim, ze je to u kazdeho individualni. Hlavni je aby se zadarilo 😉
verik2
4. čer 2014
@ivet1987 teda co děláš s tou teplotou, že ti leze nahoru... A co test? Jsi myslela,že půjde dolů a mas 37,1 to jsi asi jasná 😃
lupinpupin
4. čer 2014
Ahoj Holky, tak ja vcera vecer mela plodny hlen, dneska mam vlhko v kalhotkach, tak si myslim, ze ovulka bude tak za 2 dny...jsem zvedava na odpoledni testik.
verik2
4. čer 2014
@lupinpupin no a já ze i měsíc 😃 těžko říct, ale určitou pauž na dozrání potrebujou 😃
lupinpupin
4. čer 2014
@ivet1987 tak coook? Jsme netrpelivejsi jak ty 🙂
verik2
4. čer 2014
@lupinpupin tak šup na věc.😃 ať už rostes 😉
lupinpupin
4. čer 2014
@verik2 tyyy jo mesic, tak to by byl mazec ne?
lupinpupin
4. čer 2014
@verik2 no uvidim co ukaze testik odpoledne. At nestrilime na prazdno 😉
ivet1987
4. čer 2014
@lupinpupin
@verik2 proč by měla teplota lézt dolů? 😛 😃 No holky podívejte jaký ukázkovy graf 😃
http://www.fertilityfriend.com/home/ivet1987
lefik02
4. čer 2014
@ivet1987 tak co test??? celou dobu to tu sleduju, na co čekášššššš??? 🙂 🙂 🙂 🙂 už se nám pochlub testíkem 😉 😉
verik2
4. čer 2014
@ivet1987 ne ty jsi včera říkala,že počítas s tím,že klesne a ona vylezla 😃 my jsme ti říkali všichni, že ten graf mas nadhernej 😉co testik? Nezkoušela jsi ho? Protože podle grafu jsi jasná 😃
maice
4. čer 2014
@lupinpupin Nene, spermie se tvori okolo 70 dnu 🙂 Proto pry intenzivni snazeni az tak neskodi 🙂
ivet1987
4. čer 2014
Tak holky, nevydržela jsem... 12 dpo...
Ráno 37.1 ... už to bylo jasné... Ale já to vím už týden... 5 dpo a 6 dpo proběhlo hnízdění a kdo tvrdí, že to nejde poznat, tak to teda sakra jde, protože to bolelo jak sviňa 😃

Udělala jsem test a čekala.... byla nervózní, že se nic nedělo... za minutu, za dvě... žádný duch, krásné růžové čárky. Nevěřila jsem a nevěřím. Brečela jsem a smála se, vyloženě řehtala se 😃 Není to pravda není. Prostě krásná růžová .

Povedlo se po návratu z Londýna, téměř na den přesně dva roky po svatbě. Na Valentýna budeme mít dáreček 🙂
lefik02
4. čer 2014
@ivet1987 juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, tak to veliká GRATULACEEEEEEE 😘 superr, super 🙂 🙂 🙂
lenkasaf
4. čer 2014
@ivet1987 Moc moc gratuji a mám slzy v očích i za tebe !!!!!!!! Užívej si to, zasloužíš si to po tom všem !!!!!
cokoladaaa
4. čer 2014
@ivet1987 supeeeer🙂) moc gratuluji!!!
lupinpupin
4. čer 2014
@maice aha...tak to jsem zas o neco chytrejsi...takze teoreticky v kazde davce je nejaka ta dozrala mrska...samozrejme to myslim teoreticky.
cokoladaaa
4. čer 2014
@ivet1987 prosim te můžeš napsat jak dlouho jste se snažili, jestli vám musela pomoci doktorka atd? Potrebujeme povzbudit 🙂)
lupinpupin
4. čer 2014
@ivet1987 tak to je bomba!!!!! Cyklus se srovnal a stesti se na tebe usmalo. Fakt super! Gratuluji!
maice
4. čer 2014
@ivet1987 Naaaadhera,moc gratuluji 🙂
maice
4. čer 2014
@lupinpupin Presne tak 🙂
ivet1987
4. čer 2014
@cokoladaaa 1.11.2013 jsem vysadila prášky, snažit jsme se začali v lednu, otěhotněla jsem 23.5.😃 ale vlastně čtvrtý cyklus, protože leden to bylo 55 dní s vyvolávačkou,potom 40 dní a pak už se to po půl roce ustálilo a teď byla ovu 15dc.
V lednu mi doktorka vnutila clostil ,ale vyprdla jsem se na ni, nebrala ho a čekala, věřila jsem, že to půjde samo zcela přirozeně.
lefik02
4. čer 2014
Jéééé, já Vám tak holky závidím... 🙂 🙂 já pořád bojuju, zda testovat ovu proužečkama, nebo se tím nestresovat, dát si ještě červen oddych a pak to začít " hrotit " nevím, nevím 😞
cokoladaaa
4. čer 2014
@lefik02 me teda na ovu testech stresuje jen to, ze je v návodu nápsano: po 3-4mesich ne otěhotnění s pomoci ovu testu se poraďte s lékařem... Jinak me spis uklidňuje, ze vím kdy ovulku mám🙂
mikracek
4. čer 2014
@lupinpupin jj přesně tak....jen aby se už zadařilo 🙂 tak já měla ovulku včera a snažili se 4 dny vkuse až do ovulky.....tak není boha, aby se to nepovedlo.... 🙂
missuulle
4. čer 2014
@ivet1987 Gratuluji!!!! to je super 🙂 moc ti to přeju, užb se těším, až budeš dávat dalsí zprávy 🙂
mikracek
4. čer 2014
Holky, je tu některá, která taky čeká (nebo lépe řečeno NEČEKÁ) mrchu kolem 16.6.? Mám den po ovu, a to čekání, to zas bude...tak ať nám to rychle ubíhá společně 🙂))
@ivet1987, mooc gratuluji, krásné dvě čárky!!!! 🙂 jak dlouho jste se snažili?
lefik02
4. čer 2014
@cokoladaaa no já právě vím, že si to tu hodně holek " žen " dělá ty testy, ale já se k tomu nějak pořád neodhodlala... tento měsíc si koupím " vitamíny " které mi doporučila doktorka na upravení cyklu a podporu ovulace, no a pokud se nebude nic dít, tak asi fakt začnu testit. jen se rozhoduju, zda až dorazí mrcha tak už tento měsíc nebo až ten další... uff ufff 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli