• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@mikracek já čekám mrchu asi nejspíše příští týden, ale u mě člověk nikdy neví :grinning: :grinning:
4. čer 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek Ahoj, popsáno výše, ale od ledna.
4. čer 2014 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 ju Ivet gratulace, já to říkala... Teda po tolika měsících ta ohromná radost musí bejt neskutečná. A co manžel na to?
4. čer 2014 v 09:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 ja uz mám teda jen 4... Takze tenhle a příští mesic a další uz asi kupovat nebudu ... Teda doufám, ze ani nebudu muset :slight_smile:
4. čer 2014 v 10:03  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 manžel to neví a ani nevím kdy to řeknu a jak.
4. čer 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale ty dva týdny než půjdu k doktorce umřu :grinning:
4. čer 2014 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cokoladaaa no, tak uvidíme, uvidíme jak se rozhodnu. provedla jsem si konzultaci s polovičkou a on mi řekl sám, že tomu dáme tento měsíc ještě klídeček a pak případně mám začít zkusit testit, tak to nechám asi na jeho " radu :slight_smile: :slight_smile:

tak já teda přeji ať se Vám brzo zadaří :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. čer 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 taky bych v tomhle neměla jasno, jak bych to polovičce oznámila.. musíš vymyslet něco originálního :slight_smile: :slight_smile: mě se to zatím netýká :frowning2: takže nad tím ani přemýšlet nemusím.. :grinning: :grinning:
4. čer 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek ja budu tobe v patach...cekam ovulku zhruba ve ctvrtek... MS pak zhruba 20.6.
4. čer 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 me testy spis hazej do klidu, ze ovulka je. Jinak pokud bys chtela nakoupit ovu testy, tak v dr.maxovi maji akci 2+1 jejich vyrobek zdarma...tim mas na tri mesice ovu testy za 180,- coz mi pripada super cena.
4. čer 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lupinpupin tak to děkují moc za info :slight_smile: nevíš jak dlouho tá akce má platit? nemusím mít jejich kartičku zákaznickou ? za ty penízky si je koupím a kdyby se na mě náhodou usmálo štěstí a zadařilo se i bez nich, tak bych je jen darovala dál :slight_smile: tento měsíc to ještě nechám náhodě a potom začnu čůrat na papírky :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
4. čer 2014 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky...napada me,mam doma haldu vitaminu,pripravku,gynex,testy atd. Nechcete nektera??Rada venuji :slight_smile:
4. čer 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tak mu jako dárek k výročí zabal test :grinning:
4. čer 2014 ve 12:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Tak já bych možná nějaké vitamíny od tebe odkoupila. Pokud ti teda některé zabraly ??? :wink: Já tento měsíc zase začala s Gynexem.
4. čer 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 výročí bylo, na výročí se plodilo :grinning: něco vymyslím. Ale dostanu sprda,že jsem neřekla že budu testovat
4. čer 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 tak držím palečky, aby žádná mrcha nepřišla :wink:
4. čer 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 jj je to s tou jejich kartou a akce platí celej červen. Pokud se nám nezadaří tento měsíc,tak pak dojdu nakoupit další zásoby... oni to mají na všechny jejich výrobky a můžeš je libovolně kombinovat...kamarádka třeba kombinovala 2xtěhu test a 1 ovu testy... prostě jak chceš...můžeš to kombinovat různě...teď mě napadá, že by to třeba šlo nakombinovat i s tou jejich kyselinou listovou...
4. čer 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 já jsem mu v lednu poslala dopis s obrázkem UTZ a že se na něj těší miminko v září...čučel když to otevřel :slight_smile:
4. čer 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek DĚKUJÍ, kéž by :slight_smile:
4. čer 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no, tak to si musím tu jejich kartičku pořídit :slight_smile: :slight_smile: a celej červen? tak to je cajk :slight_smile: asi možná udělám to, že koupím 2x ovu + 1 těhu :slight_smile: ještě si to nechám projít hlavou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: každopádně moccc děkují :slight_smile:
4. čer 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 jj celej červen. Je na to i reklama i v telce a mají to nalepené ve výlohách.
4. čer 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin aha, no to máš pravdu, já tolik ovu testů nechci mít v zásobě, ale už nemám listovku, tak bych si jí tam mohla koupit a nějak to nakombinovat, to mě nenapadlo. A máš zkušenosti s tou jejich listovkou ?
4. čer 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf jj zobu tu jejich a dobrý. Beru si tu 800 abych baštila jen jednu tobolku. Tak si můžeš vzít případně, listovku, ovu test i těhu test a máš to :wink:
4. čer 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mají to už i na jejich stránkách.... sleva se vztahuje na nejlevnější produkt a platí do 30.6.2014 a je to s tou jejich kartou... A jak jsem psala...je to jen na jejich produkty...a případnějejich produkty mají taky ne jejichstránkách vypsané...
4. čer 2014 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no dívala jsem se, že tam mají 2 druhy té listovky, tak si mám vzít tu silnější jo?
4. čer 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf jj mají čtyřstovku, ta se bere 1-2tablety deně a pak mají osmistovku a ta se bere 1x za den. Já si beru tu silnější když ji mají. Listovka ničemu neuškodí a nejde se sni ani předávkovat...nepotřebné množství tělo vyloučí močí.
4. čer 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin aha, tak děkuji, koupím si tu silnější a ještě něco k tomu nakombinuji. :slight_smile: Náhodou nějaké vitamíny pro chlapa ???
4. čer 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf jooo tak to nevím....já dopuju jen sebe :grinning:
4. čer 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf tak si ven jedny ovu testy, jedny těhu testy a listovku a máš tři produkty :wink:
4. čer 2014 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jj, udělám to tak. díky
4. čer 2014 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek