• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
Tak holky, dneska se manzel objednal na vysetreni :slight_smile: pristi stredu budem vedet vic :slight_smile: Akorat me sere, ze i me neposla gyndar na hormonalni profil... preci jen uz nejsem nejmladsi (29) a cekat na 1. vysetreni rok se mi nechce. Kdy jste sly na vysetreni vy?
4. čer 2014 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf Neprodám, daruji...odkud jsi?
4. čer 2014 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice Oldřišov, kousek od Opavy
4. čer 2014 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka Já byla hormonálním profilu hned jak jsem jí řekla, že se snažíme a nic, tak bez problémů mi ho udělala a příteli vypsala žádanku.
4. čer 2014 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 obrovská gratulace k dálnici.
jinak holky já stále smutním... už týden silně krvácím a nepřestává to, jsem dnes asi 21 DC takže tenhle měsíc určo nic... a navíc vůbec nevím v které části cyklu jsem :( no přemýšlím že v pátek skočím k novému doktorovi tady ve Vlašimi, dostala jsem na něj doporučení... sice mě asi moc nevyšetří jestli nepřestanu krvácet ale alespoň by mi mohl dát případně něco na zastavení toho krvácení... no co začínám mít nový cíl alespoň si srovnat cyklus a pak se uvidí jestli se zadaří, nebo skončíme v Caru no.
4. čer 2014 ve 14:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 určitě jdi k jinému doktorovi !!! Budu ti moc držet palce !!!!
4. čer 2014 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia nezoufej, v caru ti uurčo pomůžou, držím palce
4. čer 2014 ve 14:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf jasně mám to v plánu, takhle už to dál nejde no.
4. čer 2014 v 15:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak se mi to nezdálo, dole odpolední test :slight_smile:
4. čer 2014 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na manžílka čeká překvápko :grinning:
4. čer 2014 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@lenkasaf Aj, to je z Prahy pořádnej kousek :slight_smile: Tak za poštovné? Kdyžtak písni do zpráv at to tu holkám nespamujem :slight_smile:
4. čer 2014 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 krásný :slight_smile: jen bych pockala a nalepila tam pak test s pořádnou dálnici:slight_smile:
4. čer 2014 v 18:49  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (46. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no to je moooc pozitivni zprava, to moc a moc gratuluji. Ja to take tusila, kdyz mas tak krasnou teplotu.
4. čer 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice jsi psala, ze jsi take chodila do CARu, kam? Ja mam ten Gennet a ze mi chteji delat 2-4 DC ten hormol. profil a i 4D UTZ tak jsem jen chtela vedet jak ho delaj.
4. čer 2014 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok čoveče, to je taky zahada, MS nikde a test nega, vid? Tak drzim palce at se z toho co nejdrive neco vyklube. to uz je jedno co, hlavne neco, to cekaji je des, ja vim.
4. čer 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia už vyklubalo :grinning:, MS :stuck_out_tongue_closed_eyes:, tak jedeme dál :wink:
4. čer 2014 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no tak videt na palube, jsme v tom zase spolu a zase na den presne :slight_smile:
4. čer 2014 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin
@lenkasaf
holky k te akci, on je pak zdarma ten nejlevnejsi produkt, takze v kombinaci s tehu testem usetrite "jen" 35 Kc. Tak ja treba posledne radeji kupovala troje ovu testy, takze platila jen dvoje a mela jsem vlastne testy v hodnote 89,-kc zdarma a tehu test za 35,-kc si muzes pak kdykoli dokoupit jen tak.
4. čer 2014 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ja vim...taky jsem to psala...
4. čer 2014 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 krasne!!! Bude urcite koukat...teda jestli uz nekoukal. Koupila si krasna bodynka! Oblecky z tesca ja miluju. Pomalu jina bodycka a pyzamka nemame nez od tud :wink:
4. čer 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 jj přesně teskacke bodycka a overalky jsou nejlepší. Jinde je nekupuji :grinning: a krásné udělané, už z toho placu, hormony blbe kurna... Mě všechno tak dojímá..... Ale jo peknej i odpolední testik a zase 2 čárky, tak ty jsi jasná... Jasně těhotná :grinning: a rodit v únoru je super, já rodila 17 února před 2 rokama a super.... Teď budu muset přežít srpen a už jsem na mimi zvědavá, jak vypadá, co z nás drzticek zase vznikne:grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2014 ve 20:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@donia já se tě nevzdám a budu tu s tebou :wink:
4. čer 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak to jsem rada, doufam, ze nam to tedy i vyjde spolu, at netrhame partu :wink:
jen ted koukam co jsem to psala, se to nejak samo prepsalo na videt, ale melo to samozrejme byt vitej :sweat_smile:
4. čer 2014 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2
@lupinpupin
holky, teda tak ja vam musim oponovat :grinning: tak ja zase body z tesca nemusim, prijdou mi desne uzke rukavy a o overalech uz vubec nemluve, nohavice vzdy uzke a dlouhataaanske. asi holt jak je kdo zvykly a vyhovuje mu.
4. čer 2014 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no na holce a klukovi by mě jiný plandali.... Dcera byla vždy hubená. Proste nenabere
4. čer 2014 ve 23:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak děvčátka, dneska si užít poslední den svobody. Od zítřka budu už vdaná :grinning: Tak jsem zvědavá, co se změní....
5. čer 2014 v 07:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia můj mozek už na překlepy nereaguje :wink:, kolikrát co musím luštit od maminy neb tchýně tohle je pastva pro oči :wink:...
5. čer 2014 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia asi jak pise verik Vaneska je jak zizala a tak pro nas ideal. Je nam 2,5 a nosi porad overalky 18-24mesicu :slight_smile: a body 2-3roky mam jeste schovane ze na ne jeste nedoslo :slight_smile:. Ale co vim od svagrove, tak meleho mela vetsiho a ta musela vzdy brat o cislo vetsi...to my zas o cislo mensi. Je to proste jako sevsim...kazdemu vyhovuje neco jineho :wink:.
5. čer 2014 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 nezmneni se nic :wink: uzijes si krasny den. Pak bude trocha papirovani a budes pani :wink: . Ja jsem rikala, zebych se vdavala klidne kazdy rok znovu...jen vzdy za stejneho chlapa. A co svedkyne? Uz je radoby fit?
5. čer 2014 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klesla kousek teplota, doufám že je to ok ještě
http://www.fertilityfriend.com/home/ivet1987
5. čer 2014 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek