• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@donia Ja chodila k Apolinari,byli tam uzasni :slight_smile: profil stejne jak ty,byla jsem 2Dc a utz vzdy omrkli folikuly,cipek,hlen...a 3 mesic zacalo dalsi testovani- tolerance na sperma atd. atd.
5. čer 2014 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tak už jsi to řekla muži - moc krásně jsi to nachystala a co na to říkal?
5. čer 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle řekla, byl rád ale dostala jsem sprda,že jsem mu to neřekla že budu dělat test, že se cítí podvedeny.
5. čer 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 aha,ale hlavně že je šťastný a kdy že jdeš na potvrzení od Dr.?
5. čer 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle No to musím vymyslet, ale až za dva týdny nejdřív.
5. čer 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 si to tušila správně co, že ti bude nadávat :wink: . Hlavní je, že máte oba určitě velikou radost.
5. čer 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, některá jste říkala, že dnes máte ovulku? Která pak to jste a jak to vypadá...já dnes ještě nic. Počítám možná zítra, spíš v sobotu.
5. čer 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poprvé a naposled mám gelové nechty. ... Neumím s tím zacházet :grinning:
5. čer 2014 v 15:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 chtěla jsi říct nehty? :grinning: Já to uplně nesnáším , umělé :grinning: Na svatbě jsem měla svoje, gelovky bych fakt nesnesla. Tak se dneska hlavně dobře vyspi :slight_smile:
5. čer 2014 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnešní test odpoledne, citlivost 25, Uff, už jsem klidná :slight_smile: Já jsem asi vážně těhotná :grinning:
5. čer 2014 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lupinpupin ja bych ji teoreticky měla mít dnes, ale nic me neboli a testy jen s dusíkama... Tak na nevím, tenhle mesic bude asi zabitej, to mám z těch stresu :frowning2:
5. čer 2014 v 18:22  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa tak treba dorazi...ja taky zatim dusikuju, ale podle propoctu by to melo byt az v sobotu....cyklus jsem mela 30dni...tak uvidime jak to bude pri testovani zitra...
5. čer 2014 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 blbe se s tím píše :grinning: chtěla jsem to zkusit, už víc nechci. Nechápu, jak to někdo může mít furt.no těhotná jsi. Taky jsem u posledního dělala 4 testy a všechny pozitivní... A já ti to říkala, že ten graf je peknej a ten pokles bylo uhnízdění vajíčka a to jsem nikdy necítila. Jen poznala ze špinění :grinning:
5. čer 2014 v 19:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 No asi už to tak bude :slight_smile: Nejradši bych šla k doktorce brzo, je pro potvrzení, bojím se mimoděložního, jasný že nic vidět nebude, nebo jestli čekat a jit až později...
Nádherné testíčky :slight_smile: Vůbec jsem nedoufala... Ale tento měsíc to bylo jasné prostě a vajíčko se hnízdilo 5 a 6 dpo... jen mě překvapilo, že jsem to vnímala, že to bolelo. Hrozné křeče.
Otěhotněla jsem přesně v tu nejmilejší dobu, nejkrásnější květen, dva týdny po 27 narozeninách... přála jsem si do narozenin otěhotnět... ale hlavně fakt skoro na den přesně dva roky po svatbě, to mám moc radost. Londýn mega bonus :grinning:
Můj šéf mě asi zastřelí. Během 15 měsíců mu odejdou 3 holky na mateřskou :grinning:
5. čer 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mám radost, že nemusím doktorce říkat datum smyšlené menstruace, aby správně vypočítala termín porodu, jak jsem dřív měla ovu 19dc :grinning: Prostě fakt ukázkový :slight_smile:))
5. čer 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 To je zbytečné říkat vymyšlenej termín MS, oni to všechno stejně poznají podle UTZ a podle toho to vypočítají. 19DC toje můj případ :slight_smile: někdy 18DC někdy 20DC jak kdy :slight_smile:. Ale neřeším to, myslím, že je uplně jedno jaký den ovu je, když se zadaří a uchytí,tak pak je to už buřt :wink:

A dnešní testík máš zase krásný!
5. čer 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 No vidíš a já bych je zase i chtěla,ale nemůžu. Ale máš je moc pěkně udělané!
5. čer 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Já vím, ale já jsem byla vždy připravená jí říct pozdější termín menses, protože mě ty jejich lékařské výpočty štvou :grinning:
5. čer 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tak mas opožděný dárek k narozeninám a vyplatilo se na něj čekat. To ti za to stálo... A přesně nejde o to kdy ovulace byla,hlavně že byla :grinning:. A pěkně, že z toho bude uzlík štěstí :wink: a ten můj mě dneska pěkně kope
5. čer 2014 ve 20:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin diky no :grinning: ale je to nezvyk.už víc nechci, zlatý moje nehty :wink:
5. čer 2014 ve 20:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si koupila detskej sampus, tak se dneska ozeru, poslední den svobody a zítra budu veselá nevěsta s kocovinou :grinning: to mě zase bude blbe :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2014 ve 20:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jo s mateřskou přišla jedna:|,že je těhotná, za pul roku další a to vedoucí. Přišla a říká holky doufám,že s těma dětmi končit a já suverénně, že u mě to nehrozí, že nemám chlapa no a za 3 měsíce jsem ji klepala na dveře s tím,že jsem těhotná :grinning: no a nabirali za mě holku a ta za měsíc oznámila, že je v tom taky :grinning: :grinning: :grinning: no a rok po mě další 2 tehotny, takže u tebe je to slabý odvar :grinning:
5. čer 2014 ve 20:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Jo to je pravda...počítají si svých 28dní a ostatní jde většinou mimo,ale ještě že mají ten UTZ podle čeho to poznají :grinning:
5. čer 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tééééda, to budeš mít rozlučku :grinning:. Bacha,aby si neopila mrňouse. Zítřek si moc uží a držím palce ať ti dopdne podle tvých představ!!!
5. čer 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no já mám svoje nehty nic moc...slabé, lámou se...jediné kdy je mám pěkné když jsem těhotná...zvláštní...tak byse mito i líbilo je mít. Takové krátké, decentrní, žádné dlouhány.
5. čer 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 nehtiky mas krasny, to budes kocka :wink: Zitra si to moc uzij, pocasi vam take ma prat, tak sem hod pak nejakou fotecku nevesty.
5. čer 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak ja jsem exot na n-tou. Vcera jak se objevila cerstva krev a mini kousek sliznice jsem si rikala, ze je tu ms a musim se objednat na tu krev a 4D utz. Tak jsem volala do Gennetu a objednali me rovnou na dnesek na pozdni odpoledne. Tak jsem si rikala, ze to je akorat, to se to pekne rozjede. No jo, jenze pres noc a rano po ms ani pamatky. Tak uz jsem to nechala byt a ze mi max reknou v Praze, ze mame prijit jindy. No tak jsme tam dorazili, krev mi vzali, utz take udelali, ale ms nikde, dokonce ani spineni. Tak jsem z toho jelen. Dalsi konzultaci u dr. mame pristi patek a to uz bude mit i vysledky. Doufam, ze to bude stacit a nebudu muset na krev a utz pri dalsim cyklu znovu.
Pak jsme jeli jeste na Cernak a to me chytly takove krece do bricha, ze jsem musela chvilemi zastavit a pockat az to prejde.No takovy zurivy nastup ms jsem jeste nemela. Tak nevim co to je, zatim ji nemam.
Tak tedy rano zase zkusim test jak puvodne chtela dr.kdyz do patku nic a uvidim....
5. čer 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice me slo prave o ten utz, nevedela jsem zda ho pri ms delaji pres bricho, nebo vaginalne, bylo mi to divny :grinning:
5. čer 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no na mě bude až moc velký horko :grinning: jinak jo užiju si to a nějakou tu fotku jsem taky dam. To se holky nebojte.... Tlustá nevěsta :grinning:to bude k popukani :grinning: ba ne,bříško moc vidět není, myslela jsem,že bude větší... Sranda po mě se vdává další asi týden na to,taky těhotná a vybrala si stejný šaty co já :grinning: přej je potřebuje v pondělí vrátit, aby je upravila :grinning: to je něco... Šatů tam má dost a tehule si vybere stejný :wink:
5. čer 2014 ve 22:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Myslím holky, že na naši firmu nemáte. Máme cca 80-100 zaměstnanců a trvale od toho co jsem nastoupila je min. 15 holek na mateřské. Teď je to myslím 18 :grinning: Zatím to bylotak, že pořád byl v práci někdo těhotný, teď se to cca od března porušilo a není nikdo těhotný. Čeká se na mě :grinning: jsem teď pro všechny jediný adept (1 rok vdaná = tak už je čas na ty děti).
6. čer 2014 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek