• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@verunka_korunka jo,ale nás bylo v týmu 10 a už dvě odešly a já za půl roku taky bálim :grinning: nevzaly se totiž náhradnice,práce se rozprostřela mezi nás, takže tragédie :grinning:
Já jsem taky jediný adept, dva roky vdaná a jediná s chlapem :grinning:

Dnes teplota opět nádherná, zbytečně jsem se včera stresovala :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/ivet1987
6. čer 2014 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Ahoj, tak co dneska, dělala jsi ten test ?
6. čer 2014 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já ráno šla do práce a nad naším barákem proletěl čáp. To bylo tak krásné ! :grinning:
6. čer 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se taky přidávám, nějaký ten čas už to tu pročítám,ale pořád ne a ne napsat. Až dneska.. Snažíme s manželem od prosince, na přlomu února/března jsme se chvíli radovali, že to vyšlo, ale bohužel šlo o zamlklé těhu, naštěstí ale vše zařídila příroda a nemusela jsem na žádný zákrok. Doktorka doporučila počkat dva měsíce. Ten první jsme to dodrželi na 100%, druhý měsíc už jsme tomu dali trochu volný průběh, bylo mi dobře, ale ještě to nebylo naplno. V květnu už jsme se snažili a do včera jsem myslela, že to vyšlo. 24.5. jsem měla takové bolesti, že ovulka byla jasná. Týden na to bolesti znova a ne jen břicho ale trochu i záda, tak jsem si říkala, že by to mohlo něco znamenat... i ostatní příznaky byly jako při minulém těhu. Cykly mívám 35 dní, takže jsem tu červenou paní čekala až za týden ve čtvrtek, ale včera jsem začala špinit a dneska se přidala už i krev :( Jen je mi divné, že o týden dřív, to se mi stalo od vysazení anti., což je od loňského srpna, jen jednou.. :-/ Tak nevím, ale slzy ráno byly :(
6. čer 2014 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasulka918 Ahoj ,vítám tě a držím pěsti. Pokud dobře počítám a jsi si jistá že ovu byla 24.5. tak menses není o týden dřív, ale přesně na čas, aby byla lutealni fáze tak 12 dní
6. čer 2014 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Děkuju a Tobě gratuluju :wink: Máš pravdu, ty dny by takhle byly přesně, to já si jen zas spočítala 35 DC jako vždycky, ale od ovulky by to takhle bylo v pořádku, to je fakt. No nic, za pár dní vzhůru do dalšího snažení :slight_smile:
6. čer 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia tak jak to s tebou vypada?
6. čer 2014 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Na utz me pozvali pozdeji...tzn.8-9 dc
6. čer 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf Taky nam nad chalupou pri oslave na konci dubna proletel cap :slight_smile: Akorat jak tam bylo tolik lidi z rodiny, tak vsichni na me, ze jestli neleti za nami... Tak uvidime kdy opravdu dorazi...
6. čer 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cokoladaaa Ahojky, tak co test dneska? Já zase jen ducha.... buď se mi prodlouží cyklus ze 30dnů na víc a nebo nastala nějaká zrada.
6. čer 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin bud v klidu minuly cyklus se mi posunul ovu a tim padem cely cyklys o asi 8 dni... proste maly vykyv ted to bylo uz zase v normalu. A vydrz testovat, ja to vzdala a myslela jsem ze ovu nebude... byla podle hlenu i teploty...
6. čer 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka no zatím tak nějak v klidu jsem... když by byla zítra tak by to vycházelo podle minulého cyklu na 30dní...občas ho mívám ale i 35dní a to vychází dokonce až na čtvrtek....tak snad ulovím. Jen když neulovím do pondělí, budu muset koupit novou zásobu testíků...ještě, že mají akci :grinning:
6. čer 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proč si nemůžeme mazat vlastní příspěvky ve skupinách? To se mi nelíbí.
6. čer 2014 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,držte mi palečky ať jsme s mimískem v pořádku zítra bych měla být ve 12tt ale dnes jsem zacla rano mit ¨bolesti a špinit tak jsem utíkala rychle na gyndu l¨ékař mi řekl že mám ležet a nic nedělat a kdyby byli nějaké komplikace hned do nemocnice. :( :('
6. čer 2014 v 16:05  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunkaaal drzim palce. Trosku se divim, ze te neposlal do nemocnice hned a nebo nedal nejake leky na udrzeni. Ale urcite bude vse ok. Uvidis :wink:
6. čer 2014 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunkaaal držím palce ať vše dobře dopadne a mimísek u vás zůstane.
ta donia nás ale napíná co? :slight_smile:
Jinak já jsem se dneska objednala k novému dr. tady ve Vlašimi ale bohužel až za čtrnáct dní. Ordinuje tu jen 2 x týdně ale slyšela jsem na něj dobré reference no tak uvidíme.
jinak mrška nebo co to bylo odešla tak asi budeme dneska s mužíčkem řádit :slight_smile:
holkám co loví ovulku hodně štěstí a hezké snaženíčko, ať tady těhulek přibývá.
6. čer 2014 v 16:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 no tak super. Zmena doktora bude urco fajn :slight_smile: .
Jj napina nas jako blazen.
Ja ovulku lovim ale zatim neulovila...byla jsem nejaka nedockava z minuleho cyklu...to byla driv a tentokrat vylada, ze si na ni budu muset pockat. Tak snad dockam.
6. čer 2014 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ja dneska uz celkem silnou čárku, takze asi zítra pozítří?? I trochu břicho boli, takze ok :slight_smile:
6. čer 2014 v 19:14  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no to vite pracujici lid :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Opet jsem se domu dostala od rana az ted. Tenhle tyden jsem pod jednou penou. A to je mala na te skolce v prirode, tak jsem si myslela co nenadelam prace, kdyz nebudu x hodin na hristi. No a nakonec me cela ta prace ceka jeste dnes, zitra se na poledne vraci a mame hned oslavu, objednany dortik a prijdou gratulanti, tak at to tu nejak vypada. Tak to vidim na nocni :grinning:
No jinak ja nic. Teda test rano vubec nic a ms skoro nic. Tak ja vam nevim :frowning2: Jako slipovku nosim, ale to je tak vsechno. Spis to vidim na ms nez ze by tehu se ukazalo pozdeji. Ale se... me to, protoze se to furt prodluzuje, kdezto kdyby prisla hned, uz je klid a na ten nas romanticky vikend by mi pekne vysla dalsi ovu. Dokonce dnes v radiu rikali, ze v patek 13 bude zrovna i uplnek.
6. čer 2014 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa no tak to je super!!!
6. čer 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jeee, to je skoda. Tak at aspon MS se rozjede poradne a muzes do dalsiho kola.
6. čer 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hurá, šťastně oddana, svatba krásná, zasmála jsem se na radnici. Matrikarka i starostka byly skvělý a grilovacka super. Nasmála jsem se od rána až mě z toho bolí bricho. Ale povedenej den,škoda, že tak utekl.fotky dodám až je pošlou svědkyně, nemam žádnou :frowning2:
6. čer 2014 v 19:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mirunkaaal já to taky měla a klid na lůžku a mimco se udrželo, hodně štěstí a fakt Odpočívej
6. čer 2014 v 19:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak posilam velkou gratulaci mlada pani :wink:
6. čer 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 Děkuji :slight_smile: ležim ale nejak to nejde do toho se pridali jeste nevolnosti takze hlava i v kybliku :frowning2:
6. čer 2014 ve 20:17  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 Moc děkuji :slight_smile: Snad mě neopustí dlouho jsme se snažili :slight_smile:
6. čer 2014 ve 20:29  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Děkuji :slight_smile: Já nevim ale jsem ráda že muzu byt doma.Doma je proste doma ale kdyby neco hned pojedu nebudu ryskovat :slight_smile:
6. čer 2014 ve 20:30  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunkaaal hele to zvracení se ti přidalo až po tom co si byla u doktora?
Chápu doma je doma. Hlavní je,aby si byla doopravdy v klidu a dopočívala.
6. čer 2014 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no prave to si rikam, kdyz uz, tak at je to v terminu a nemusim vyckavat. No ovu uz stejne na ten pristi vikend nestihnu. Tak aspon at tu ms mam za sebou a uzijem si to jen tak:slight_smile:
Po ceste tam se budeme prave stavovat v te Praze na genet. konzultaci, to je soucast toho vstupniho vysetreni a take jsme se rovnou obj. k te nasi dr. tak to uz bude mit vysledky. Tak treba s nami neco vymysli.
Zatim se priklanela, ze bychom to pres prazdniny nechali a v zari by zkusila max. 2x IUI a pak IVF.
6. čer 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Tak to by bylo fajn, když bys měla už po mrše...aspoň by sis to mohla v klidu užít. Ale člověk ať si to plánuje jak chce...je to vždy jiné. Já myslela, jak budu mít ovulku o víkendu a pěkně si zaděláme miminko v klidu a ona se někde toulá a už to vidím, že dorazí v tejdnu až budeme k.o. A to se mi zdálo, že ve středu jsem měla plodnej hlen...pak se mi to až tak zase nezdálo, že nebylo jak vždy mokro v kalhotkách,ale nějak jsem to neřešila...kdo ví co to bylo za hlen. No budu lovit dál a třeba ulovím. Prostě příroda si to nějak zařídí.
6. čer 2014 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek