• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
Tak spodní dnešní test, 15 DPO :slight_smile:)
7. čer 2014 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@ivet1987 hm,tak koukám, že asi těhotná nejsi :grinning: :grinning: :grinning: jsi si pro vyvolavacku :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2014 v 09:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 uzasne!!!!
7. čer 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 :grinning:

@lupinpupin nemůžu tomu uvěřit :slight_smile: Já jsem těhotná :grinning: To je mazec. K doktorce asi 16.6. Jsem si to těhotenství k dnešnímu svátku potvrdila, krásný test :grinning:
7. čer 2014 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ivet1987 vsechno nejlepsi k svatku, ale hlavne jeste jednou velika gratulace k tehu. Krasne. Asi taky zacnu rikat, ze jsem "rozbita". Jako ty, neni to tak davno co jsi to tu psala a podivej :grinning:
7. čer 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia No jo v lednu jsem byla rozbítá a už snad nejsem :grinning: Děkuju za přání :slight_smile:))
7. čer 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě se musím pochlubit ukázkovým grafem :grinning:
Holky, když k doktorce půjde 5+3 tak už mi aspoň potvrdí, že jsem fakt těhotná že? :grinning:
7. čer 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 neboj, brzy uveris :wink:
7. čer 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin hele snažíte se když chlap pije alkohol? Mám dneska ovulku tak jsme se chtěli ještě dnes či zítra milovat ale večer jdeme slavit a manžel si určitě tak dá 5 piv...
7. čer 2014 ve 14:29  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa může se...můj manžel se opil. Vodkou, když vyráběl Patrika a ani o tom nevěděl a Malej je zdravej jak ripa :grinning: to spíš u tech co chlastaj denně to vliv má, jinak neměj strach
7. čer 2014 v 15:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 jj vše něj k svátku, krasnej dáreček. Co víc si přát. Já měla opožděný dárek k vánocům. A svátek je taky peknej, krásná dálnice....na ultrazvuku už je to vidět od 4 tt....
7. čer 2014 v 15:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa jak pise verik...kdyz je to jednou za cas tak je to jedno...
7. čer 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak jak je? Od kdy pocitas MS? Me se objevila cista krev uz vcera odpoledne a dnes je to bez pochyb. Takze zacinam dalsi kolo. 1DC tedy budu brat vcerejsek, tj. 06.06. Tak uvidim co se z toho vyklube. Pristi patek mam stejne termin v Praze, tak se chci zeptat, jestli by mi nemohla neco dat. at se neco deje. Jinak chtela pak od zari zkusit to IUI. Ale prijde mi divne, ze by do te doby nedelala nic, treba by jen nejake prasky pomohly, nevim...
7. čer 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 strašné oooobrovska gratulace :slight_smile:
Já jsem 3dc dostala jsem to přesně za 28 dnu:slight_smile: 20.6. odjezd Itálie a 2.7 návrat tak doufám ze se už zadari:slight_smile: jede s nama tchýně-to se hodí bude se povinně procházet s vnouckem:slight_smile: :slight_smile:
7. čer 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrusinka znám dost případů, že z dovolené přijeli s dareckem :grinning: člověk si užívá, na nic nemyslí a ženská otěhotní ani neví jak :grinning: známá si s dovoleny takhle přivezla dvjcata rovnou :grinning:
8. čer 2014 v 08:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia
@andrusinka Ahojda holky, jsem v tom s vámi a já jsem dnes 5DC, ale je zase nějaká slabá, tak sem zvědavá, kdy bude ovu, začnu testit příští neděli :wink:, jinak nového u mě je to, že jsem se asitrochu spálila :grinning:, ale to zvládnu každý rok :grinning:...
8. čer 2014 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok No ja jsem o tom premyslela a asi budu brat jako 1DC az sobotu, jelikoz jsem to dostala v patek az hodne vecer. Aspon budu brat cyklus o den dele a nebudu zbytecne nervozni, ze to jeste nemam.
Uvidim co nam noveho sdeli v patek v CARu a uzijeme si snad vikend na Hluboke v klidu. No a pak se uvidi. Ale uz by to jako chtelo videt ten uspech :grinning:
8. čer 2014 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia No mě povídej, já budu mít asi ovu ve středu a ve čtvrtek odjíždím na dovolenku, ale s manželem se uvidíme v úterek, tak si budou muset holky počkat a ukázat c o v nich je :slight_smile:, jako na sviňu se toulala :frowning2:
8. čer 2014 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky, tak ja ovulku jeste neulovila...uz i manzel se ptal kdy bude :slight_smile:. Asi si budu muset pockat az na ctvrtek a cyklus bude 35dni...no co hlavne, aby byla.
8. čer 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok asi trošku spalila :grinning: to jsme 2, 5 minut na slunku jen nohy a mam červený stehna :grinning: takže i když na sluníčku moc nejsem, tak jsem taky asi :grinning: spálená
8. čer 2014 ve 20:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Jak to myslíš to zvracení?Jj já ležim ale je to šíleny v tomto vedru ale radsi jsem doma nez venku ty pařáky to je šílene :slight_smile:
8. čer 2014 ve 20:10  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunkaaal psala si, ze mas hlavu v kyblu ze ti zacli nevolnosti....jen jsem myslela zda to nemohlo mit spojitost s tim spunenim....
8. čer 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 ti udelam moji fotku zitra, to budes cucet :stuck_out_tongue_closed_eyes:, mam fejne plavky opalene, brisko a ty noziska :grinning:
8. čer 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak prd, nejde to pořádně vyfotit a hlavně to už hnědne, teda kromě ramen, ty jsou rudý a bolí trochu :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ale loni to bylo horší :grinning:
9. čer 2014 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 já si přivezla syna z Egypta :grinning:
9. čer 2014 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok já se taky trochu přičmoudla-ale já hned druhý den hnědnu :sunglasses: mrcha přišla 5.5. :grinning: takže klid na dovče :wink:
9. čer 2014 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my máme po další kontrole. Prcek krásně roste, břicho zatím skoro vůbec :slight_smile: ale kila už pomalu lezou nahoru :slight_smile: a odeneska jsem na nemocenské, takže budu doma hezky v klidu...
9. čer 2014 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@monikaklosova Tak gratuluji a užívej si klidu doma ! :slight_smile:
9. čer 2014 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova to je fajn. Aspon si budes pekne uzivat tehotenstvi.
9. čer 2014 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ja jsem lrave potkala v obchode pani a ta byla teda rudoch...to muselo palit jako prase. To zas ja jsem 100% beloch :grinning:
9. čer 2014 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek