• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
Tak dnesni prepadeni lekarny :slight_smile:
9. čer 2014 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monikaklosova koukám jako blázen už 17tt :grinning: :grinning: už budeš pomalu vědět co to bude viď?
9. čer 2014 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova ju tak ty už jsi také doma? my jsme byli v pátek na kontrole a taky ok. Ale asi jsem jediná, co ještě nemá nic koupene. :grinning: pro mimino. Ještě jsme nekoupili ani jednu vecicku... teda vlastne fotbalový míč plyšový - njn tatínek se neudržel :slight_smile:
9. čer 2014 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
V klidu,ja jsem 18 tt a taky jeste nemam nic...
9. čer 2014 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova Jeee,tak ten klid docela zavidim :slight_smile: taky bych di dala rict :wink: Jinak ja zacin 5 mesic a nahore jsou 2,5 kila :slight_smile:)) bricho nikde :wink: kontrola zitra....uz vite,co to bude???
9. čer 2014 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@maice tak taky ještě nenakupuješ? a kdy začneš? tak už to teď bude začínat vykukovat více :slight_smile: me kouká jak kdy :grinning: ale zatim mi rikaj ze jsem jen prejedena. a ty už víš co to bude? nebo si to nenecháte řict?
9. čer 2014 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrusinka
@missuulle
@maice zatím nevíme co to bude, porad se nám nechce ukázat. Tak snad za měsíc. Jj 17tt utíká to strašně rychle :slight_smile: vůbec mi to nepřijde... Já už teda nějaký ten oblecek mám, neodolala jsem v obchodě :slight_smile:
9. čer 2014 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@monikaklosova my se pojedeme kouknout dneska pro inspiraci, tak uvidíme. ale já si pořád říkám ještě počkáme ještě počkáme - že nechci nic zakřiknout, pořád si říkám, že se může stát tolik věcí.... kamarádka je těhotná a ta uz si dnes jela pro kočár za 15tis a je v 9tt. já a kočár asi až na poslední chvilku :grinning:
9. čer 2014 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@missuulle tak kočárek zatím neresime, teda nějakou představu už máme ale zatím se na nákupy nechystame. No ono stát se muže kdykoliv.... Kolegyně v práci ted přišla o mimi na konci 7 Měšice :( což se každopádně žádné z nás netýká... Nás čeká klidné tehu a zdravé mimi :slight_smile:
9. čer 2014 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Tomuhle jsem neodolala :slight_smile: byl to cely set asi 6 kousků :slight_smile:
9. čer 2014 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@monikaklosova jj muže se stát kdykoliv cokoliv, je to hrozné a doufám, že nás se to všech vyhne. To body je krásné, taky jsem na to koukala v tescu,ale odolala jsem :slight_smile: Počkej já budu rodit a nebudu mít lautr nic :grinning: no uvidíme jak to zvládnem, nemám žádnou představu co vse kolik a tak.
9. čer 2014 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@missuulle tak to já taky vůbec ne . spoléhám na nějaký chytrý seznam který :grinning: najdu na internetu
9. čer 2014 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Čááááááááu :grinning:
Tak 16.6. 15:30 k doktorce! Nedočkám se :slight_smile:
9. čer 2014 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@missuulle Necháe, doufám, že už zítra :slight_smile: No a nákuppy, ne že by se mi toho halda nelíbila, ale zatím se snažím držet :slight_smile:
9. čer 2014 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@missuulle
@monikaklosova Holky, chytrý seznamy tu jsou, už jsem si stáhla :slight_smile: Problém ted je, že pro ta naše zimní mimi, teď rodávají samé letní věci :(
9. čer 2014 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok mě už to taky hnedne :grinning: to sluníčko je zradny
9. čer 2014 ve 14:12  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova teda jak to děláš s těma kilama? Já mám 29 tt a -4 kg :grinning:a břicho jak blázen :grinning:
9. čer 2014 ve 14:13  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrusinka jj to potěší :grinning: ta známá ty dvojčata taky z Egypta :grinning: tak mají nějaký pohnojeny podnebí ne :grinning:
9. čer 2014 ve 14:14  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 Dockas se, dyt je to za chvili :wink:
Jsem zvedava jak dlouho vydrzim s tim netestovanim... jsem si prave koupila tt v dr.max :grinning:
9. čer 2014 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@maice na zimni oblečky si chvilku ještě počkáme ;) neboj už brzo budou ;)
@verik2 nemám tušeni to jde celkem samo :grinning:
@ivet1987 dočkáš ;) to je za pár :grinning:
9. čer 2014 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Můj brich ve 29 tt :grinning: no už se kulatime. :grinning:
9. čer 2014 v 15:08  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
9. čer 2014 v 15:08  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem si musela aspoň udělat zase test dneska odpoledne :grinning: Snad ten týden uteče :slight_smile:
9. čer 2014 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
@ivet1987 ty jo, ten krasne sili. Kdyz ono malo kdo vidi napoprve takovou dalnici, vetsinou lovi duchy hned z kraje. v praci je to na pytel, taky bych si prala s tim seknout jako
@monikaklosova
no holt musim jen doufat, ze se taky dockam
9. čer 2014 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia No já se děsím když koukám na testy dalších holek, že tu čárku mám až moc silnou, i hned 12 dpo to šlo krásně vidět, doufám, že tam nejsou dvojčata :grinning:
No moje kolegyně odešla na mateřskou 12.5., ještě ani neporodila a už další těhotná, fakt sranda :grinning: Já myslím, že budu chodit normálně do práce, do prosince.
9. čer 2014 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 jj nekdy to tak bejva u dvojcat...a je pravda, ze s Vaneskou jsem mela pozitivni test celkem brzy...pak z toho byla dve mimi a tim, ze se udrzelo jedno...takove to zamlkle dvojce jak se rika. Ted tam dve byla a test take brzy pozitivni. Tak drzim palce abys ne UTZ nemela taky nejake prekvapko....vim, ze si dvojcatka nechtela.
9. čer 2014 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@cokolada tak ja je? Kolikaty ze si dnes den po ovulce? Ja porad lovim, ale snad ve stredu a nebo ctvrtek by mela byt. Dneska byl konecne plodny hlen a pak mokre spodary, tak snad uz to ulovim at muzeme zadelat mrnouse. Dneska jsem nakoupila v lekarne vitaminky a ovu testy...
9. čer 2014 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin Néé dvojčátka néé :grinning: Ale tak někdo má hezké čárky taky 12 dpo, tak to bude v pohodě, je tam jeden mimouš a basta :slight_smile:)
9. čer 2014 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ivet1987 to vis ze jo :wink:
9. čer 2014 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 no vidis, ja bych je zrovna brala :wink:
Vis jak se rika, odrikaneho chleba nejvetsi krajic, tak to jsem na tebe po utz zvedava. :grinning:
9. čer 2014 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek