• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
Ahoj holky, můžu se mezi Vás taky připojit? Chodím si sem občas číst, ale dnes, když jsem zjistila, že opět nic :angry: tak jsem se už zaregistrovala. Myslíte, že má velký vliv na nepočetí i kouření, ale tak do 5 cigaret za den? Nějak nemám pořád tu správnou motivaci, přestat už předem..
9. čer 2014 ve 22:12  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia to jsou blbé fory :grinning: mám normální testy a basta.
9. čer 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena dítě není motivace? Promiň ale nechtěla bych být dítětem a hnízdit v těle kuřačky. Vliv to mít může, u doktora jsi jo řešila? Jak dlouho se snažíte?
9. čer 2014 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já jsem si říkala, jestli to mám o tom kouření psát, že mi hned někdo vynadá :unamused: ,když bych byla těhotná, tak vím, že přestanu, takže snad mé dítě nebude hnízdit v popelníku:(..ale při tom doposud marném snažení to není tak lehké.. Navíc těch 5 cigaret je spíš maximum, často i míň...ne, s doktorem jsem neřešila zatím nic, já už dvě děti mám, tak nějak doufám, že to snad někdy ještě vyjde.. Snažíme se zhruba od prosince -ledna.
9. čer 2014 ve 22:43  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jde o to,kdy se uhnízdění vajíčko. Mě poměrně pozdě, tak.lovim duchy i v 4 tt.někdo uloví i u 1 dítka dálnici před menzes :grinning:
9. čer 2014 ve 23:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena kouření má na to sakra vliv a ditko je dostatečná motivace.i můj manžel přestal kouřit a bylo to,teď.jsme.tu všichni nekuřáci a když přijede kuřák, tak si radci nezapali, nebo dostane?čočku. Tělo se musí vyčistit od těch jedu, tak přestaň dřív než bude pozdě. Ségra chce mimi,kouřila i krabku denně a teď přestala a mimi furt nic,čeká rok. Já si vrznu a kynu
...
9. čer 2014 ve 23:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena já jsem teda zarytý nekuřák a manželovi jsem ktoré vysvětlila uz na zacatku vztahu. Takže taky přestal a už 3 roky je totální nekuřák. Nicméně bych premyslela jestli je to psychicky zlozvyk nebo mas opravdu závislost na nikotinu. Myslím se ze hraniční počet cigaret aby to nějak hrozne ne ohrožovalo zdravi jsou 3. Ale znám par Kuracek co otěhotněly, snazily se přestat a byl to pro ne takový psychicky a fyzicky nápor, ze jim doktoři doporučili to jen co nejvice stáhnout. Takže definitivne přestat už před těhotenství a hlavně pak v době kojení
10. čer 2014 v 07:09  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena a jak dlouho se snažíte ?
10. čer 2014 v 07:10  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa můj manžel přestal na Vánoce, když byli synovi 3 měsíce, takže je to 4 roky... Já co znám takhle jednu kuřácku, tak taky neuměla přestat a ač s otcem jsou oba zdraví, tak dítě je těžkej alergik, astmatik, furt nemocnej a sedivej v obličeji, nemá červený tvaricky jako naše děti. Je to silenej zlozvyk a proto děti nepujcuji ani matce, pac s kurakem žije a to hovado si zapálí před dětmi a fouká jin to pod nos a matka mu nic neřekne! A v 2 ruce má pivo! Takže má smůlu a děti vidí jen občas. Ani ke svatbě mě nic nedala. Oborům sestrám ano a mě nic
...a jinak my jsme všechny holky taky akergicky a u mě se projevilo i astma, které v rodině už není a jen kvůli tomu, že nám hulila pod nos celý naše dětství. Který mám fakt zkažený!
10. čer 2014 v 08:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak jo, mě se uhnizdilo už 5-6dpo,tak asi proto :grinning:
10. čer 2014 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Nn to nebylo spojeno stim špiněním ja měla nevolnosti už dřive pak prestali a za 3tydny znovu ted uz je to zase v poradku. :slight_smile:
10. čer 2014 v 08:48  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky,tak dnes po obědě jdu nakontrolu tak snad bude vše ok kdyz v patek to bylo narocne :wink:
10. čer 2014 v 08:50  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já mám dnes 7 DPO, taky vám to tak přijde, že se to od té ovulace strašně vleče? :slight_smile: Nevím, jestli se tento měsíc na testování nevykašlu až do dne očekávané MS... nejvíc mě nasere, jak mi někdo řekne, že nejlepší je na to nemyslet (ale jak asi?? :grinning: :grinning: )
@ivet1987 - třeba to fakt budou vícerčátka....no asi jsem na palici, ale já bych dvojčata brala hned :slight_smile:)))
10. čer 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek Přesně tato věta : "Nemysli na to " mě vždy tak vytočí !!!!!!!!! To se lehce říká. :frowning2:
10. čer 2014 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkasaf jo no, a nejčastěji takové "rady nad zlato" rozdávají ti, co se jim to podařilo na první šup, anebo se ještě ani nesnaží... takovým se to pak fakt lehce radí...
10. čer 2014 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak holky,posledni sazky holka/kluk :slight_smile: ve 13:20 se jde na kontrolu.Snad je mimous v poradku.Drzte palec :slight_smile:
10. čer 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice Holčička ;) dej pak hned vědět
10. čer 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak mě začalo pobolívat nějak divně břicho, začínaj do toho i prsa, takže poslední " pokus " zase nic.. a spíš než // budu vyhlížet paní s červeným kufříkem " mrchu " :frowning2: :frowning2: :frowning2: na kterou si ještě tak min. týden i tak počkám.. :angry: :astonished:
10. čer 2014 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice V pořádku bude určitě :slight_smile: a já si myslím chlapeček :slight_smile:
10. čer 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za odpovědi :sunglasses: ...jen ale na upřesnění - , kouřím ráno s kafem a večer s manželem, když jdou děti spát..obojí na balkoně, takže doma nikdo nečichá žádný kouř. Když jsem byla těhotná a při kojení, tak jsem úplně přestala, a obě děti mám zdravé, bez alergií a astmatu a nejsou skoro vůbec nemocné, takže jsem je snad tím, že jsem kouřila před těhotenstvím, tak neovlivnila...ale jsem na vážkách, zda to nezkusit vynechat už předem..ale já mám spíš pocit, že než tohle kouření 3 - 4 cigaret za den je horším faktorem moje psychika. Můj plán byl totiž otěhotnět tak, abych to už v září alespoň věděla, protože mi končí mateřská a musela bych řešit návrat do práce, ale dcerku mi nevzali do školky. A mám obavy, že díky tomu to určitě nevyjde, možná čekám tak v říjnu, v listopadu :angry: ,
10. čer 2014 v 10:39  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla jsem se ale všech, kdo jsou už těhotné, zeptat - holky, otěhotněly jste při sledování ovulace, když jste si vytipovaly ten správný den a přály jste si to a ono to vyšlo? Protože je těžké na to nemyslet a zároveň řešit ty správné dny, to snad ani nejde na to pak nemyslet? Tenhle měsíc jsem si koupila ovulační testy, ale nevyšlo to...a to jsem si myslela, že zaručeně jo, že to byl ten nejlepší čas :cry: Tak nevím, jestli ty testy vlastně taky nejsou kontraproduktivní...
10. čer 2014 v 10:43  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice já bych tipovala chlapečka, ať taky přispěju, jen si mslím, že se neukáže, tak jsem byla natěšená a pohlaví se nám ukázalo až ve 21tt :slight_smile: budeme mít holčičku. Ale držím všechny palečky co teď u sebe mám, aby se zadařilo.
10. čer 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Tak já tipuji kluka. :slight_smile:
10. čer 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena já používala ovu testy, vyšlo to na 3 pokus ;) mě to uklidnovalo, věděla jsem že teď je ten správny čas.... ale je pravda že tim padem pak nějaké "nemyslet na to" neni možné když člověk každý den čůrá na papírek :grinning: každý to má prostě jinak.... jinak co se týká kouření, jsem taky zarytá nekuřačka kouření v těhotenství se mi nelíbí, ale je to každého věc.... (jsou matky co dělají i 100x horší věci, bohužel) tím ale nechci kouření obhajovat. Myslim si že snaha o mimi je dobrá motivace na to proč přestat ;) tak to zkus, pro budoucí mimčo určitě jenom dobře
10. čer 2014 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak podle chytré tabulky prý začínám druhý měsíc :grinning: To je fofr, když jsem to před týdnem ještě nevěděla :grinning:
10. čer 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena ahoj, já si dovolím odpovědět, ikdyž ještě těhule nejsem, ale zatím jsem tedy používala ovulační testy 3 cykly a vždy jsme se dle toho snažili a nic.....teda ten třetí pokus ještě nevím, to se uvidí v pondělí... :slight_smile:
10. čer 2014 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Tak já teď pojedu 4.cyklus dle testů a také stále jen čekám. :frowning2: :frowning2:
10. čer 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf teď už se to podaří...ber to tak, že když testuješ, tak se snažíte v době ovulace, kdy máš největší pravděpodobnost početí, takže vlastně tu pravděpodobnost zvyšuješ :wink: přeju, aby se vám to už teď podařilo :wink:
10. čer 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Děkuji, jednou se to povede. Tobě taky držím palce. :wink:
10. čer 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@maice holčičkaaaaa
10. čer 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek