• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@maice já si nestáhla ani ten seznam :slight_smile: my si pořád říkáme že je brzo a pak hups a malé bude na světě :slight_smile:
@monikaklosova
10. čer 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunkaaal tak to jo...ja se lekla jestli to nebylo k tomu spineni...to by pak mohlo znamenat problem...
10. čer 2014 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Díky :slight_smile: mně to právě taky připadá, že mi ty testy vyhovujou v tom, že vím, na kdy zaměřit aktivitu :slight_smile: pač jinak na to stejně myslím a obden či ob dva dny snažení bych asi celý měsíc nezvládla, ale takhle vím, kdy a mohu si trochu naplánovat, abych večer nebyla úplně vyřízená...
10. čer 2014 ve 13:52  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek
@lenkasaf holky, držím Vám palce, ať už jedete poslední cyklus :slight_smile: já jsem teď vlastně poprvé s testy, i mi připadá, že jsem díky těm testům poznala ovulaci, ale stejně nic.
U nás to bylo dvakrát, když jsme nechtěli - nebo teda nebylo to nijak plánované - a ani nevím jak..a když jsme si to plánovaně řekli, tak jednou to trvalo 10 měsíců a teď po druhé od toho prosince...
10. čer 2014 ve 13:58  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek tak ja s holkou se ridila jen podle vypoctu a vyslo to na druhy pokus. V prosinci jsem vypocitala, nevyslo, v lednu ovu testy a podarilo se. Pak jsem teda potratila a ted jedu s ovu testama druhy cyklus, tak uvidime. Me testy uklidnujou a vim, ze ovu je a kdy...tento mesic se mi to vyplatilo protoze dle vypoctu jsem mela mit ovulku v sobotu, ale bude az zitra protoze se mi celej cyklus prodlouzil...tak by jsme se v sobotu snazilizbytecne...
10. čer 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dnes 22DC a konecne uloven na pul pozitivni test...takze zitra bude pozitivni a pravdepodobne i ovulka.
10. čer 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lupinpupin no já právě pořád jen počítala dle online kalkulaček a nic...tak jsem zkusila ty testy poprvé, no a další cyklus jsem zjistila, že mám vlastně dva dny po sobě pozitivní test, takže ta ovulace byla až ten den po posledním pozit.testu.... tak někdy se třeba někomu nedaří, protože na to vlítnou hned v den pozit.testu,a některé jej mívají i více dní pozitivní (a v návodu je napsáno, že v tomhle případě nastává ovulace až den po posledním ovu testu) :slight_smile: tak jsem s každým cyklem o něco chytřejší :grinning: :grinning:
10. čer 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ten testík ještě nemáš pozitivní, test.čárka je slabší (a musí být stejně silná nebo silnější jako kontrolní), zkus testnout zítra.... :slight_smile: ať se zbytečně nesnažíte ve špatný den a vlítnete na to ve správný den... ;)
10. čer 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mimi je ok a vypada to na kluka :slight_smile: A je celej po mame strka si nohu za hlavu :slight_smile:
10. čer 2014 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@maice No vidíš, já to tipovala ! :slight_smile:
10. čer 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek to ja vim.... taky pisu, ze jsem konecne ulovila na pul pozitivni test a zitra bude pozitivni. To u me znamena ze bude i zitra ovulka...par hodim po pozitivnim testu mam totiz vzdy bolesti, tak vim, ze je ovulka. A posledni dobou je v den pozitivniho testu a ne den po pozitivnim...
10. čer 2014 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice no super!!! Gratuluji ke chlapeckovi!
10. čer 2014 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf
@lupinpupin No,jeste to neni jiste,ale ten pindik tam asi je :slight_smile:
10. čer 2014 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jen pro pobaveni nas akrobat,to co je nad hlavickou,je noha :slight_smile: krasna "fajfka"
10. čer 2014 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ivet1987 no to bude ono, že se ti uhnízdění udělalo brzo a když se uhnízdění, začne se tvořit hcg. U mě k tomu došlo až 20 den,podle špinění a 4 dny po tom duch, za týden už byl pěkný :wink:
10. čer 2014 v 15:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena já ovulaci nikdy nesledovala. Jen jsem věděla, že jí mám při nebo hned po menstruaci a teď posledně jsem čekala 3 mesice. Jinak jsem byla 1 perioda těhotná a to jsme na to skočili 2x 2 uprostřed cyklu a pak den před menstruaci a byla jsem těhotná. Ale je fakt,že u toho posledního jsem otěhotněla až co gyndar řekl,že jsem neplodna, asi psychika dělala taky švy. Nebo to,že do začátku listopadu jsem kojila 3x denně a pak už jen 1 a občas i po 3-4 dnech a stejně jsem mliko měla furt.... Nevím,zda to brzdilo kojení či psychika, ale dělá fakt dost. Mam kamarádku, ta nemohla otěhotnět 10 let, pak ji gyndarka řekla, že u ni to nepřichází v úvahu, že jí nedostávají vajíčka a za 2 měsíce cumela na pozitivní test.... :grinning:držím palečky
10. čer 2014 v 15:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Malej akrobat :grinning: já si stále myslím, že holčička, snad se ukáže 16 jdeme na ultrazvuk ve 30 tt sakra zachvili budu rodit :grinning:
10. čer 2014 v 15:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice to je krasna fotecka. Ty deticky jsou jako z gumy :slight_smile:
10. čer 2014 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jooo to je mazec jak to uteklo. A kdyz si predstavim, ze jsem mela bejt uz taky pres 20tt to je mazec.... snad brzy budu lovit prvni tejdny..
10. čer 2014 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem celá nafoukla a mam moc kulaté břicho, vypadám jak ve 3.,4.měsíci, katastrofa. Přitom za první měsíc přírůstek půl kila :grinning:
10. čer 2014 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice krááásné :grinning: nám taky řekli na 1 NT+ asi chlapečka tak uvidíme zda se nám ve 20tt potvrdí :slight_smile:a krásná fotečka :slight_smile: a co bříško? a kolik jsi zatím nabrala? a co pohyb? cvičíš nějak? já pořád říkám že začnu,ale pořád nic :grinning:
10. čer 2014 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle Pohyby vubec nic a nabrala jsem 2,5 kg :slight_smile: Břicho vubec nikde :slight_smile:
10. čer 2014 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Vid, uvidíme...ale spis to bude klučina :slight_smile: No moudřejší budeme 1.7. :slight_smile:
10. čer 2014 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no to jo si zase užiješ těhotenský testy a ten začátek těhotenství :grinning:
10. čer 2014 v 19:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice no zachvili uvidis živě. Za 22 tt budeš rodit,polovina těhotenství skoro za tebou, to je děs, jak.to utíká.
10. čer 2014 v 19:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 hele na me to vzdy bylo videt okamzite. Proste dve carky na testu a bricho jak nekdo pomalu pred porodem :slight_smile:
10. čer 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jj kazde ma sve... uz se na to zase tesim :wink:
10. čer 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice no krasnej atlet :grinning: , taky jsem tak nejak tipovala chlapecka, tak uvidis zda ti to i priste potvrdi
10. čer 2014 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin aha, to jsem nevěděla, že je možné mít ovulaci i v den pozitivního testu...to ti závidím, že na sobě ovulaci poznáš.....nebýt těch ovu testů, tak ani nevím, že ji mám... takže díky za ně :slight_smile: myslela jsem si vždy, že ovuluju v půlce cyklu, ale až testy ukázaly, že tomu tak není a že ta potvůrka přichází později :slight_smile:
11. čer 2014 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek jj je nas tady vic co mame ovulku v den pozitivniho testu...tak oni tam pisou, ze nejlepsi je se tulit do 24hodin max do 48...takze od pozitivniho testu probehne nejpravdepodobneji do 24h. Ja poznam hlavne hleny i kdyz minulej tejden jsem to zamenila s hlenem po milovani, ale testy mi to pak vyvratili a ani mokro v kalhotkqch nebylo, tak jsem vedela, ze jeste neni...
11. čer 2014 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek