• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

16. prosince 2017 
@mikracek ja to mam taky asi tak, vysel mi test 2 dny pozitivni, ten druhy den jsem citila pak takove pichnuti v brise, což jsem usoudila, že byla ovulace, take jsem ji na sobě dosud nepoznala.
11. čer 2014 v 10:58  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin já právě mívám test 2 dny po sobě pozitivní (ve stejný čas oba dva dny), tak mě to první měsíc testování trošku zmátlo a zjistila jsem to až ten druhý testovací měsíc... :slight_smile: teďka jsme se snažili do vyčerpání, bych řekla :grinning:
11. čer 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek no ja to mam tak ze den pred ovu je carka celkem vyrazna, ale ne 100% pozitivni. Dalsi den je testovaci carka silnejsi jak konteolni, takze pozitivni. Coz je dnes :slight_smile:. No a zitra bude carka zase slabsi a pak nebude uz zadna. Vetsinou v den pozitivniho testu vecer mivam bolesti, tak usuzuju, ze je to ovulace...dalsi dny uz nic necejtim.
11. čer 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.futurebaby.estranky.cz/clanky/zamereno-na-muze.html holky to je zajimavy clanek...konecne i rady jake vitaminy pro chlapa... :wink:
11. čer 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin aha...tak sup sup na to vlitnout dneska :wink: já ještě pro sichr používám aplikaci WomanLog, kde si všechno zapisuju (kdy vyšly pozit.ovu testy, kdy bylo tulení atd.), ať pak mám přehled o cyklu a o snažení :slight_smile:
@majdlena to jsem rada, ze v tom nejsem sama, byla jsem z toho ze zacatku zmatena, ze proc je 2 dny po sobe pozitivni..
Holky myslite, ze 8DPO uz telo produkuje nejaky HCG? Testovat se nebudu, je brzy, ale stejne me to zajima... :slight_smile:
11. čer 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to by bylo dobrý, akorát nevim nevim, jak bu to u nas slo, manzel se k tomu staví, že co má být se stane a že se nebude stresovat akorát mi to říká vždy, když to dostanu, tak mi spíš připadá, že nad tím taky asi přemýšlí a říká to spí§ sobě

@mikracek no, je to hotová věda;) já se docela těším, v pondělì jdu k novému dr,tak mi třeba měco řekne
Na to hcg je asi ještě brzy,ne? Ale moc se v tom nevyzmam. A kdy se obycejne testuješ?
11. čer 2014 v 16:05  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek většinou ještě ne, ale mě se uhnizdilo 5-6dpo a už se produkoval hcg :slight_smile: ale testovala jsem 12dpo a žádné duchy jsem nemusela hledat :slight_smile:
11. čer 2014 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek pokud došlo k uhnízdění, tak ano. Vajíčko jak se uhnízdění, tak hned začne hcg produkovat. U mě dochází k uhnízdění dyl, teď.posledně až 20 den,bylo špinění.
11. čer 2014 v 19:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už je pondělí? :grinning: Zítra ráno musím pro jistotu testnout :grinning: A očekávám za minutu mega dálnice :grinning:
11. čer 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek presne jak psali holky...zalezi kdy se hnizdi. Obvykle 5-12dpo. Po uhnizdeni se zqcne hned produkovat HCG, ale chvilku trva nez se to projevi na testu.
11. čer 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 testovani je zbytecne.....mrnouska mas v brisku :wink:
11. čer 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek uz boli bricho...takze manzilek dorazi z odpoledni a tuli tuli :grinning:
11. čer 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verik2 no jo, ale ty si taky trosku jiny pripad :grinning:
11. čer 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak poznate z kteryho vajecniku ovulujete? Me podbrisek boli tak jako celkove....chvilku leva strana, chvilku prava...
11. čer 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin já to musím mít potvrzené, co kdyby čárka slábla :grinning:
11. čer 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Mně teda vždy jen píchalo na jedné straně.
11. čer 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 ale prd zítra to budou čáry jako blázen :wink:

Vím, že holky píšou, že se jim to střídá a ví který kdy,ale mě bolí jakoby oba vaječníky...chvilku jeden, chvilku druhý a pak zase třeba oba....no tak asi poznám prd :grinning:
11. čer 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, a podle ceho poznavate to uhnizdeni? Ja jsem na sobě nikdy nic nezpozorovala :fearful:
11. čer 2014 ve 23:21  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak to jsme na tom stejne, presne tak pocituji ovu i ja, bud me boli cely podbrisek, oba vajecniky a nebo se mi cas od casu stridaji ve stejnem cyklu, takze taky pak prd poznam ktery. A to me zrovna zaujalo jak jsem byla minule pondeli na tom utz v Genetu, ze ja tam videla jen ruzne seda / cerna mista a dr. hned to je jeden vajecnik, to je druhy atd. a tady je videt ze ovulace probehla z tohohle. No tak ja tam teda videla jen ty ruzne odstiny sede a mapky. No tak ale hlavne, ze tomu rozumnela ona, ze :grinning:
11. čer 2014 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena no většinou se testuju den před očekávanou MS nebo v den očekáváné MS...a někdy netestuju a mrcha prostě přijde...tentokrát už by nemusela...
@lupinlupin @verik2 @ivet1987 holky, díky :wink: no škoda, že na sobě to uhnízdění nepoznám, hned bych testovala....ale vždy, když mě to láká koupit si těhu test, plácnu se po ruce a říkám si, že si ho nebudu zbytečně dělat brzo....
Holky, normálně dneska ráno jsem si dala to samé kafe jako každé ráno, a cítím z něho pachuť... jdu ho vylít, vůbec mi nechutná....tak si říkám, bude to buď změnou počasí, nebo těhu, nebo PMS... kéž by to druhé...měla bych fajn dáreček k narozeninám, které mám na konci měsíce :slight_smile: po těch 9 měsících snažení..
12. čer 2014 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin hm dik no :grinning: to jsem teda dopadla :grinning:
12. čer 2014 v 06:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majdlena já splnila u 2 ze 3 těhotenství. U toho prostředního jsem hnízdění nepoznala, jen když jsem menzes mela 3 dny, tak jsem okamžitě věděla, že jsem těhotná... Někoho hnízdění bolí. Někdo den a dva špiní
12. čer 2014 v 06:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin já teda ovulaci nepoznalanikdy. Plodnej hlen přes menzes nebo hned po ní nebyl a vaječníky mě nikdy neboleli. Jen jsme se prostě dobře trefili :grinning:
12. čer 2014 v 06:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek no to by bylo. ale znám dost holek, který těhotenství poznali podle toho, že jim nechutnalo kafe :grinning: já ho teda nepiju vůbec. Vždy to poznám podle špinění, který nemam nikdy, bolesti prsou, jako PMS to nemam a jsem tuliva :grinning: a nemam moc chuť na sex. Jen cítit blízkost toho druhého :grinning:
12. čer 2014 v 06:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, po tak nadějným grafu asi mrška dorazí.... dneska mi teplota klesla už na 36,7 takže čekám kdy ta potvora "zaklepe na dveře".... :frowning2:
12. čer 2014 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 je to divné....ráno v 6 mi to kafe vůbec nechutnalo, pořád jsem ho nevylila a teď jsem si lokla a už mi zase přijde v pohodě...... tak to asi nebude těhu ale počasím :grinning:
12. čer 2014 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin já to poznám i z jakého vaječníku jde ms :wink:, střídá se to stejně a podle bolesti, pokaždé je na jiné straně :wink:, třeba bolí celý podbříšek chvilkama, ale převažuje to k tomu vaječníku :wink:, teď pojedeme z levého a i když je ještě brzo na ovu ještě týden, tak mě občas zašimrá u vaječníku, nebo píchne :wink:... mám pocit, že už se moc pozoruji, dřív jsem tohle neřešila a jak mi bylo :grinning:... vím, že kamarádce levý vaječník fungoval špatně, tak měla ms jednou za dva měsíce, vždy jen z pravého :wink:...
12. čer 2014 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dnes jsem se u testu pobavila :grinning: za 10 sekund vylezla testovací čarka a pak se začala objevovat kontrolní :grinning: testovací silnější :grinning: Tak to vypadá všechno v pořádku, že hcg roste :grinning:
12. čer 2014 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok promiň ale ms nechodí z vaječníků ne? :grinning: sliznice odloupla z dělohy.
@majdlena Já hnizdeni poznala, dle poklesu na grafu a dva dny mě bolela děloha jak prase :grinning: a maličký fliček na kalhotkach.
12. čer 2014 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Nastesti je vse ok
12. čer 2014 v 09:42  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek