• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@ivet1987 ale vaječníky se už v té době připravují na ovulaci, takže pracují též :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok No to jo, ale nemůžeš říct že z vaječníku jde ms,jsem valila oči vo co go :grinning:
12. čer 2014 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jeee, trochu domýšlivosti neuškodí :stuck_out_tongue_closed_eyes:, nemůžeš chtít po mě zázraky, když se mi vaří mozek z toho horka :frowning2: :grinning:
12. čer 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok mě se vaří celé tělo, už mě ta vysoká teplota nebaví :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/ivet1987
12. čer 2014 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ja bych rekla, ze to mozna vic prevazovalo k prave strane...ale nevim...si dobra, ze to takhle poznas :slight_smile:
12. čer 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 asi bych neříkala, že tě ty vysový teploty nebaví, pač tady každá na ně čekáme :frowning2:... až já je budu mít takhle vysoké a neklesnou, tak budu za ně šťastná jako blecha a nikde tohle ze srandy nevytrousím :frowning2:...
@lupinpupin mě se poctivě střídají :wink:, jsou šikovné, ale k čemu mi to je, když ještě nejsem těhu :frowning2:
12. čer 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Jo ale taky to není v tomto vedru nic příjemného mít ještě teplotu :grinning:
12. čer 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsem to ale exot taky... dneska druhy pozitivni ovulacni test... chi chi, hlavne, ze jsme se o tom tady bavily co :grinning:
12. čer 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok neboj, taky se dockas :wink: jako my vsechny se dockame.
12. čer 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin vitej v klubu :slight_smile: tak na to jeste dnes i zitra vlitnete, at to muzete "pojistit" :slight_smile: my se v den prvniho pozitivniho ovu testu tulili 2x, a kdyz vysel pozitivni i druhy den, tak zase, a pak jeste den po (to byla pravdepodobne ovu), tak doufam, ze nejake spermie mu jeste zbyly :grinning: vzdy po styku jsem jeste 10 minut lezela pro sichr :slight_smile:
12. čer 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunkaaal to jsme rády že jste oba v pořádku

@mikracek držím palce aby deváté kolo už bylo úspěšné... kdy ti má dorazit mrška?
já už možná jedu desáté kolo ... uvidíme zítra... jestli mrcha dorazí... vůbec nevím ve které části cyklu jsem :( no co už teď navíc antibiotika a hezký víkend v háji... no když se daří tak se daří.
12. čer 2014 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek dneska to už máme asi za sebou... než jsme šli pro malou do školky.... :slight_smile:. max až večer když by přišel z práce,ale to se na to asi vyprdnem a necháme to na zítra večer.
No jsem z toho zmatená...nikdy jsem to takhle neměla a bolesti jsem měla včera a dnes ráno trošku...tak předpokládám, že ovulka byla max dnes dopoledne....možná kvečeru zkusím ještě testnout co si ty testy na mě vymejšlej :grinning:
12. čer 2014 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 treba mrcha nedorazi :slight_smile: ja ji ocekavam (neocekavam) v pondeli, mozna uz by neco mohlo byt na tehu testu, ale nechci jeste testovat, abych nebyla zbytecne zklamana, ze tam treba zas nic nebude... A budes testit? Drzim palecky, at ti to vyjde :slight_smile:
@lupinlupin tak pokud ovulka uz probehla, tak myslim, ze jeste i nejakych snad 24h po ni je mozne otehotnet ..kazdopadne drzim palecky
Holky, ja jsem zvedava, co z toho naseho vycerpavajiciho snazeni bude :slight_smile: jsem napnuta jak ksandy..
Trosku me picha v podbrisku na prave strane...ale je to takove slabe pichani semtam....to asi s tehu nesouvisi, ze? Hahahaa,,, to budou beztak streva :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2014 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek taky to tu jedna měla 1 den ji kafe nechutnalo a pak zase dobrý :grinning: no uvidíš, co se z toho vyklube
12. čer 2014 ve 14:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 teplota ti klesne až za 36 tt :grinning:
12. čer 2014 ve 14:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek mám za to, že vajíčko je schopné po ovulaci oplodnění jen nějakých 12-18hodin...no uvidíme. Přemýšlím, že zkusím udělat ještě jeden test třeba večer jak bude vypadat a samozřejmě i zítra...jak to bude vypadat dál.
Tak ono ani nezáleží na tom kdy čekáš mrchu,ale jaký den si od ovulky a kdy případně bylo hnízdění,aby ti to ukázal test...
12. čer 2014 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek nebo mě napadla ještě dvojitá ovulace....na to já jsem expert :grinning:
12. čer 2014 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin no dvojita ovulka pry probiha kratce po sobe jsem slysela.... jinak dnes jsem 9DPO :slight_smile: cim vice se blizi den ocekavane mrchy, tim vic jsem nervozni....
@verik2 no, jsem na sebe zvedava :slight_smile:
12. čer 2014 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek to to musíš ještě vydržet...držím palce...
No uvidíme...a´t je to co je to, hlavně ať se podaří :wink:
12. čer 2014 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek ahoj, no já si myslím že nepříjde a víš proč? no protože už přišla minulý týden.... sice to vypadalo zezačátku jako ovulační krvácení ale pak to slušně zesílilo takže asi anovulační cyklus nebo prostě bordel.... nevím jestli má cenu vůbec testit... hrozně mě bolí břicho a bederní páteř... ale to asi bude tou střevní virózou, i když co já vím jestli je to střevní viróza, doktorka mě strašila že by to mohl být i slepák :(
tak uvidíme jestli to vydržím... měla bych být dneska 28 DC ale fakt nevím... jestli nevydržím testnu... doktorka dneska na mě jestli nejsem těhu no tak jsem jí popravdě řekla že nevím... tak mi snad prý dala atb u kterých by to nevadilo no. tak se držˇať alespoň ty tu smůlu zlomíš.
12. čer 2014 v 16:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 jej tak to drzim palecky, at je vse ok... ja bych zkusila testit, at mas jistotu...jinak drzim palecky aby se vam mimi co nejdrive zadarilo
12. čer 2014 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek tak jsem udělala testík ještě před hodinkou a ten je trošiščku o proti polednimu slabší. Nic nebolí, nic necejtím,tak uvidím. Myslím, že proběhla asi dneska dopoledne...
12. čer 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No 29 tt a už toto :grinning: bože. To je dílo
12. čer 2014 ve 20:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 to je mazec!!! :grinning: za chvilku už budeš moc kojit :grinning:
12. čer 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin no bych se rozkojila.už teď :grinning: ale nechám to na mimco, aspoň vím, že nástup laktace nebude problém. Prsa nality a 11 tt do porodu, abych si koupila vložky do podprsenky a patřila se v nich
A to jsem si dala studenou sprchu a teče to samo :grinning:
12. čer 2014 ve 21:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak to je mazec!!! To jsem nezažila.
12. čer 2014 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no bud ráda, nic příjemného to není... Zase budu pochodujici mlékárna. A to se mi začalo dělat už od 20 tt.Do 8 tt jsem.kojila, pak se nachvili zastavila laktace a teď todle. Nikdy mě.to ale takhle neteklo
..pár kapek, ale takovej.livanec ne
12. čer 2014 ve 22:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na dovci mi prave asi zacina mrcha :frowning2: bricho boli jako by me rozparali a zitra bude mrcha na 100% Tak snad se nekdy dockam se neprijde... ach jo :frowning2: holky je na tom nekdo se mnou stejne?
12. čer 2014 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, včera mi manžel řekl, že se těší, až budu mít těhu břicho, že bude můj pupek využívat jako stojan na pivo :grinning: :grinning: mě pobavil :slight_smile:
@verunka_korunka kamarádka měla přesně den před očekávanou mrchou stejné pocity, jakoby měla na 100% přijít a ono to bylo těhu....a to dlouho žádné příznaky neměla až do 10tt :slight_smile: ještě nevěš hlavu, třeba mrcha nepřijde...
Taky to tak holky máte, že čím víc se blíží mrcha, tím jste nervóznější a sledujete se? Já jsem v tom hrozná...nedá mi to na to nemyslet...
13. čer 2014 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak to je mozna tim, ze si nemela velkou pauzu s kojenim....ono trva nez se mliko ztrati i 3 mesice... ale uplne se mi vybavilo jak pak pri kojeni jsem se budila a kosile cele mokre i pres vlozky...
13. čer 2014 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek