• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@lupinpupin teď nad tím přemýšlím a řekla bych dle mé logiky, což nevím, nakolik je spolehlivé :wink: , ze 6 končí :slight_smile: a 0 je 1.den z nového, udělala jsem si náčrtek :sunglasses:
13. čer 2014 ve 14:46  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek vydrž;) já si dělám testy až tak po týdnu, ale to uz to tak nějak vim sama od sebe.
13. čer 2014 ve 14:53  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky tak jsem dneska zkusila testnout, jen tak pro jistotu a sněhobílo... ale mám spíš pocit že jsem před ovulkou než před mrchou i když jistě to nevím díky tomu bordelu co byl teď... chlap mi teď odjel na vodu s kamarády... měla jsem jet taky ale tím že jsem marod tu sedím doma a smutním... takže jestli bude ovulka o víkendu což by tak mohlo vycházet tak další kolo neúspěšné, ach jo no tak prostě skončíme v caru no :( jinak @donia užij si romantický víkend a @mikracek držím palce ať v pondělí mrcha nedorazí ať mě nedoháníš v desátém kole a všem ostatním snažilkám samozřejmě taky přeju ať to výjde
13. čer 2014 v 18:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
jinak to je tedy zajímavé o tom pátku třináctého... no jak říkám škoda přeškoda že jsem nejela... ale tak posnažili jsme se než mi ujel no:slight_smile: ale myslím si že jestli ovulka bude tak někdy zítra nebo pozítří... no a v pátek jdu k novému dr... tak mi snad řekne v které části cyklu jsem, doufám že bude lepší než ten od kterého jsem odešla... no rozhodně bude alespoň blíž
13. čer 2014 v 18:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 ne ne Ivet pak máš 1+0 což je ukončeny 1 tt.pak 1+1 je 1 den 2 týdne
13. čer 2014 v 19:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena není to 1 den. 0 dnem je ukončen ten dotyčný týden a pak 5+1 je 1 den a ukončeny 5 tt=6 týden. Fakt to tak je.rodí se 40+0 což je ukončeny 40 tt a 0 den. Já když syna rodila 40+2 tak.jsem 2 dny přenášela a rodila 2 den 41 tt. Fakt to tak je jsem po 3 těhotná :grinning:
13. čer 2014 v 19:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 stejně s tebou nesouhlasím. tady na koníku je to nastavené dobře a fertilityfriend věřím a vysvětli mi teda jak bych mohla končit 5 týden když jsem 36 dc. Trošku nesedí počty ne?
13. čer 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 28 dc koncis 4 tt.pokud jsi 36 tak už máš ukončeny 5 tt a jsi v 6. Proste ta nula udává ukončeny ten týden, ale žádný den z nacházejícího týdne. Já jsem 28+6 takže 29 tt ještě zítra 29 tt, ale v neděli budu 29+1 což je 1 den 30 tt.proto těhotenství trvá do 40+0 já jak rodila 40+2 tak už jsem 2 dny přenášela a tudíž rodila ve 41 tt. Ale kazdej doktor má svy výpočty. Podle mého doktora. Jsem měla menstruaci naposled 25.11.tudíž termín bych měla mít 1.9 což je 40 +0 ale gyndar mi napsal už 30. 8 a nevím proč, ani se o tom nepudim. V porodnici poznají až bude mimco připravené.
14. čer 2014 ve 04:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 modrý koník mi dneska píše 30 tt,protože podle termínu porodu jsem 29+1 to jsou ty 2 dny co mi posunul doktor. Ale je to jedno. 2 dny už poznat.nejsou a když jsem dceru rodila 38+0 tak napsali.ukončeny 38 tt.ne 39 tt z toho jsem nezačala nic....ale jak rikam kazdej to počítá podle sebe. A já se s doktorem nedohaduji. Bejvala gyndarka se se mnou vždy sešla, tenhle mě to počítá jako bych otěhotněla 23.11 to bych pak 30 tt už byla, ale nejsem
14. čer 2014 ve 04:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 a i když do vyhledávače napíšeš třeba 16+0 tak tě to hází odkazy na 16 tt proste ukončeny 16 tt ale 0 den ze 17. 17 tt budeš až 16+1. A já nevím proč nemůžu spát. Mam vyspano, ráno budu jak mrtvola :grinning: ach jo
14. čer 2014 ve 04:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak když začnu usínat a jsem v takovém tom tranzu, tak kopance a mrne mi pěkně skýtá... V tom se nedá spát.velebnosti a navíc mě z toho pálí zaha! To je noc
14. čer 2014 ve 04:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdo všechno včera posnažil na dvojčátka :grinning:??? My jo, i když si myslím, že to bylo zbatečné, ale za to moc hezké :stuck_out_tongue_closed_eyes:...
14. čer 2014 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
my, i když to bylo asi taky zbyte¨čné :slight_smile: ovulka stejně dorazí asi později jestli dorazí... no a hlavně proč by se na podesáté mělo zadařit?
14. čer 2014 v 07:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok my taky vcera, ale z toho nic nebude, ja uz mam neplodne dny, spis s napetim vyckavam pondeli :slight_smile:
14. čer 2014 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 proč nespíš? :grinning: vidíš řekla jsi že pokud jsem 36 tak je to 6.týden :grinning: to je fuk :slight_smile:

Tak tady se včera plodili dvojčatka :grinning:
14. čer 2014 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 v pozdějším stádiu těhotenství ženská trpí nespavosti :frowning2: a "malá" pěkně řádila. To jak kopala u toho se spat nedalo. Zachvili to poznáš :grinning: tak se těš, Kort když mají skytavku, ti z toho skáčou i kozy :grinning:. Tada děvčátka to bude dvojčat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2014 v 08:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 spermie vydrží čekat. Já mám jednou vyzkoušený 2 dny a u posledního vydrželi snad i 3. Možná dyl, protože tak 2 dny před otěhotněním nic nebylo a to vím stoprocentně. A teď nevím.zda bylo v den co menzes skončila a nebo až 2 jen vím, že tak 5 dní po ní jsem otěhotněla. Uvidíme teď váhu, ale to ditko bude cca o 9 dni mladší než počítají podle menzes
14. čer 2014 v 08:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek já podle čípku a hlenu my máme zatím brány zavřené, ale za zkoušku nic nedáme :wink:
14. čer 2014 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek No u me zadne dalsi nadeje nejsou. MS prisla sice slabsi ale mem ji... a teplota to taky potvrdila klesla za 3 dny z 37,2 na 36,4 takze za 2 tydny snad ulovim ovu :slight_smile:
A tobe drzim palecky at ta potvora nedorazi :wink:
14. čer 2014 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka moc dekuji:slight_smile: neboj, pristi mesic uz ti mrcha nedorazi :slight_smile:
14. čer 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 kéž by, vypadá to že ačkoliv podle kalkulaček už bych měla mít po plodných dnech teprve začínají, podle hlenu a čípku... no manža se vrátí v neděli tak uvidíme, snad už nebude pozdě... ale blbý je že beru antibiotika a je mi blbě takže ani nepoznám jestli ovulka byla nebo ne... stejně to zase nevýjde tak proč se stresovat s ovulkou co? ani fakt nevím ve kterém dni cyklu jsem odhaduji to jen podle hlenu a čípku, ale to může být ovlivněný ledasčím.
14. čer 2014 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak my vcera nakonec neplodili...ale predevcirem ano, tak jestli se pripadne neco delo vcera, tak mame taky zadelane dvojcatka :slight_smile:
14. čer 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin že by se opět zadařilo a hend dvě :wink:?
14. čer 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jsem z toho blázen.. na kalhotkách takové tři kapky krve, nebo spíš hlenu s krví, ale když utřu toaleťákem tak nic. břicho a záda bolí jako blázen :( no tak asi kromě obvo'dačky v pondělí navštívím i gyndu možná mě tam doktorka stejně pošle jestli to nebude střevní chřipka. :( no ale včea test negativní a vůbec nevím v jaké části cyklu jsem, můžu být buď 30 DC nebo 16 DC nebo já nevím :( podle čípku to spíš vypadá na přední část cyklu ale co já vím? ani nevím jestli jedu deváté nebo desáté kolo.
14. čer 2014 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 no uvidíš co ti řekne doktorka. Ale jednou ax to nebudeš čekat, tak se mimi zadari
14. čer 2014 ve 14:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 máš pravdu s těmi dny a týdny, popletla jsem to, navzdory náčrtku ;)
Holky, u nás dvojçátka nebudou
:wink: , snad naštěstí, to bysme se ani nevešli do auta ;)
14. čer 2014 v 17:12  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena to víš jsem po 3 těhotná :grinning: no 4 děti už by bylo.moc :grinning: mi teda Budem kupovat 7 místní. Ale.pokojík by byl malej a 4 děti už nechci ani já :grinning: ale mě tam zatím.vždy našli jen 1 :grinning:
14. čer 2014 v 19:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok to jestli se zadarilo se dozvime pristi pondeli nebo utery...tak se nechame prekvapit. A jestli dve, no to by byla bomba a manzel by se radosti zblaznil. Jsme divny, ale myslenka na dvojcatka se nam proste libi cin dal vic. :grinning:
14. čer 2014 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 my jsme auto za sedmimistne vymenili nedavno...tak jsme pripraveni :grinning:
14. čer 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ja, kdybych nemela Tea, tak bych tez brala dvojcata, ale ted uz bych to asi nedal :unamused: :grinning: . Jedno staci, hlavne aby bylo :wink:
14. čer 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek