• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@lupinpupin no já teda furt sháním, tady na vesnici sehnat 7 mi mistne je problém... Tak snad se zadaří a bude fajn. To víš 3 děti, to už.bude něco....jinak holky já dvojčátka nechci. Vypadají skvěle, ale mít 4 děti... Nic moc pro mě. Už bych zesílená. A zatím vždy vidí jen 1 a kdybych měla 2 tak bych měla větší břicho :grinning: a pribirala.... Mě se raficka na váze sekla a nenabiram :grinning:
14. čer 2014 ve 23:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, dnes jsem 12DPO, vydržela jsem to a neletěla pro test jako minule :slight_smile: zítra, pokud mrcha nepřijde, tak koupím test...dnes to asi řešit nebudu, jdu na hory, tak se odreaguju :slight_smile: Jinak vám všem snažilkám držím palečky, ať už mrcha nepřijde :slight_smile:
15. čer 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek budu ti držet palce ať mrcha nedorazí, budu napnutá jak kšandy jestli už tu smůlu zlomíš. jinak jestli ne tak se mnou do desátého kola no.
holky já jsem exot, včera jen ty tři kapky krvavého výtoku a dneska vůbec nic... no tak nevím zítra asi skočím k dr a snad mi řekne v¨které části cyklu jsem a co to má všechno znamenat, taky to mohlo být z těch antibiotik čert ví. jinak krásnou neděli, mě už je alespoň dobře, tak doufám, že mě zítra doktorka na neschopenku nepošle bych se doma zbláznila.
15. čer 2014 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme z vikendu zpet, bylo to moc krasne. Jeste v patek vecer jsme si vyslapli k hradu Hluboka, nikde nikdo, tak to byla parada se tam jen tak prochazet, hrad uz byl zavreny. V sobotu po snidani na nas cekal koci s kocarem s konmi, tak jsme se projeli po Hluboke, pak jsme sli na prohlidku hradu, na obed, odpoledne do relax centra s bazenem a saunami, no proste parada. Sice jsme ucaprtany, ale bylo to krasne, videt jine prostredi, jine lidi. Ja si potrebovala vycistit hlavu, i kdyz jsem na to v praci samozrejme furt myslela, to proste nejde jen tak vyclenit z mozku. No tak jsem zvedava na pristi tyden, jsem na prvni naslapnuti a koncim tam. Do toho mam mit po roce hodnotici pohovor, tak to asi vedouci nebude chtit slyset co mam na srdci a jazyku.
No jinak jak jsme jeste v patek po ceste meli termin v Gennetu, tak vse na vybornou. Dr. uz mela vsechny vysledky a vse je v naprostem poradku - ja i manzel. Tim jak se mi posunula posledni MS, tak jeste nic nevidela, takze v utery tam mam termin na UTZ a podle toho me pozve asi ct ci pa a udelala by prvni inseminaci. Predstava jak pri dobe zastupu rikam, ze min. 2x do tydne si beru volno je desiva, ale jinak to proste nejde. Prosvihli bychom dalsi mesic a to nechci.
15. čer 2014 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
ahoj holky, tak jsem tu po pár měsících, tak mi řekněte co je nového?:slight_smile:
15. čer 2014 v 17:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 ahoj, vitej zpet a spis povidej ty, co je noveho, kam jsi zmizela a tak :wink:
15. čer 2014 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já mám ted práci, a nemám čas..a co nového?odložili jsme to kvůli práci, jinak 6.tého jsem byla na gyndě a vše v naprostém pořádku..jen ted druhý den ležím s bolesti v pravém podbříšku, a dle mě to je ovulka asi, pač jsem 17DC..začlo to včera při sexu a po sexu jsem myslela že nevstanu,ani lulat mi nešlo jak mě to bolelo, dneska jsme šli na to pomalinku, ale taky to místama bolelo, jinak neboj,asi v tom nebudu, vždy končím na koníčkovi:slight_smile:a cysta taky ne, pač gyndař říkal, že je vše ok a nic není v nepořádku, zítra zase jedu a vracím se ve čtvrtek..a co ty?jak si na tom?
15. čer 2014 v 17:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia to bylo pro tebe napsané:D
15. čer 2014 v 17:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Ahoj :slight_smile: vítej zpět :slight_smile: tak já jsem asi těhotná :grinning: toť nového :grinning:
15. čer 2014 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jak asi, to musíš vědět:slight_smile: vyšel ti testík?
15. čer 2014 v 18:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek tak to drzim palce :slight_smile:
15. čer 2014 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin ahoj bobku?:D
15. čer 2014 v 18:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no tak parada!
15. čer 2014 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 ahojky!!! Moc rada te tu vidim. Co noveho? Co doma, nezlobi? My jsme prave v druhem kole a zhruba pristi pondeli budu vedet zda se zadarilo...
15. čer 2014 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ahojky..nezlobí, jelikož nemá čas:slight_smile:a já taky ne:slight_smile:no, nového nic, jen 6tého mi řekl, gyndař , že je vše ok, jsem ráda, ale nevěřím, že s tímhle mým přítelem někdy budu mít ditě a ani to neřeším,jelikož nemám ted moc čas:slight_smile:furt pracuji:slight_smile:...no, skvělé:slight_smile:snad se zadaří:slight_smile:držím palečky:slight_smile:..
15. čer 2014 v 18:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vsechny vas zdravin holky, my jsme byli celej vikend pryc. Byli jsme v Jizerkach v hotelu Peklo...to je hotel pro deti a tak jsme si uzivali. Takze kdyby byla ovulka az v patek a spermonici vydrzeli, tak by se mrnous splodil v Jizerkach coz je mimo domov a dalsi kladna vec ke dvojcatkum :grinning:. Nepsalq jsem o nasem vylete predcasne, pripada mi to pak jak pozvanka pro zlodeje...nikdy clovek nevi kdo sem kouka..
15. čer 2014 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tqk to je super, ze nezlobi. Treba te prekvapi :wink:
15. čer 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin pochybuji, ted máme sex méně než ,kdy jindy a jak víš, tak ovulaci nepočítám:slight_smile:sice včera po styku, jsem nemohla ani chodit, a seděla jsem na wc, pač jsem se snažila vylulat,ale bolest to nedovolila, a navíc dnes to trochu taky bolelo,ale ne tolik jako včera, a navíc, vždy jsem na koníčkovi, jsem sice 17dc,ale pravděpodobnost je nulova,takže ...jsem zaměřená na práci:slight_smile:
15. čer 2014 v 18:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Cauky no Ivet je jasná. Asi 3 pozitivní testy, menstruace nikde,bazální teplota vysoko :grinning: ptej asi těhotná :grinning: :grinning: :grinning: ta je jasná. No jinak já začala 30 tt váhový přírůstek -4 kg :grinning:. Zítra na ultrazvuk, prte by mělo mít už kolem kila :wink:
15. čer 2014 v 18:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 ahojky, tak to asi není asi,ale určitě je v tom:D...konečně se dočkala:slight_smile:a taky blahopřeji:slight_smile:..wau 30tt, už se ti to krátí holka:D
15. čer 2014 v 19:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 tak pokud ovulujes a spermoni jdou do tebe tak sance je vzdycky at je poloha jakakoliv :wink:
15. čer 2014 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uf vyzehlino, vyprana další várka věci pro mrne a jdu se pomalu připravovat na zítřek. Snad už se dozvíme pohlaví a Budem muset taky vybírat jméno... To si dáme do držky.
@danielka1985 jj a ještě jedna věc 6.6 jsem se vdala :grinning: tak už to mám za sebou, jen nevím proč.mi sem nejdou dat fotky
15. čer 2014 v 19:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 já ji to říkala už jak dávno, zítra jde na gyndu na potvrzení... Jj mě se to krátí a už se moc těším. To poslední těhotenství mě dává,už mě dost bolí bricho, asi ten blbej myom. Zítra se dozvím víc
15. čer 2014 v 19:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak to gratuluji, a v té době byla na gyndě na vyšetřeni:D...páni a jaká byla svatba?
@lupinpupin pochybuji, on obdařený moc spermatem není a vše jde vždy ze mně..a navíc necítím, že s ním chci mít ditě, furt je to stejné s ním, není ani důvod s ním být,jen ted mám dost práce, tak to neřeším,začnu to řešit až po novém roce:slight_smile:
15. čer 2014 v 19:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 heh,tak to jsem na ní zvědavá:slight_smile:
15. čer 2014 v 19:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 krásná. Po dlouhé době jsem viděla ty nejlepší lidičky na světě. Zasmála jsem se počasí bylo krásné, děti si hráli, manžel obskakoval :grinning: snad se mi sem podaří nějak ty fotky
15. čer 2014 v 19:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 a co delas, neco s tou Aj?
Nam se zatim nezadarilo od rijna, tak uz to resime pres CAR a vypada to, ze pristi tyden probehne prvni IUI.
15. čer 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Jo jako jsem , testů mám spoustu, ale u doktorky jsem ještě nebyla :slight_smile:
15. čer 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jjj...furt jen mluvím anglicky:slight_smile:
@ivet1987 hihi,a kdy jdeš?
15. čer 2014 ve 20:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia uvidíš jak to půjde..ale dle mě je čas, ještě bys měla ten CAR vynechat:slight_smile:
15. čer 2014 ve 20:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek