• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@danielka1985 zítra konečně :grinning:
15. čer 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 @lupinlupin holky, děkuju :slight_smile: ráno, než půjdu do práce, si udělám test.. 13DPO už by tam mohlo něco být vidět...když jo, tak budu šťastná, a když ne, tak se aspoň půjdu někam ožrat :grinning: :grinning: co už....prostě buď se povedlo teď, nebo se povede co nevidět..
15. čer 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 tak to jsem teda moc zvedava jestli se vam mrnous ukaze.
jestli fotky nepotrebujou zmensit...?
15. čer 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 a neni to zbytecne to ted neresit a resit to az po takove dobe kdyz je to bohuzel porad stejne?
15. čer 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek tak to rano budu nacuhovat jak si dopadla.
15. čer 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin zameruji se na praci:slight_smile:
15. čer 2014 ve 21:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 Ahooooj po takove dobe :slight_smile: ja fajn,ze jsi zpet :wink: u nas prte roste,zaciname uz 19tt...leti to jak blazen :grinning:
15. čer 2014 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak co, uz lovis ovu, nebo az od zitra? No jak je to se mnou jsi jiste uz cetla, tak uvidime pristi tyden jak se to vyvine.
15. čer 2014 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky....tak píšu výsledek, jak jsem slíbila.....mrcha měla přijít dnes, ale zatím si dává na čas, zato test z ranní moči negativní, a to jsem kupovala citlivost 10.... no, zase jsem to obrečela a jdeme dál.... Holky, můžete doporučit nějaké dobré doplňy stravy? Doteď jsem užívala listovku 800mcg a kontryhelový čaj....teď chci listovku vyměnit za něco lepšího, za nějaké komplexní vitaminy pro plánování mimi...
A jinak vám ostatním přeji, ať tu smůlu alespoň vy prolomíte, ať je tady veseleji.....pěkný den všem :slight_smile:
16. čer 2014 v 06:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ahojda, včera jsem zkoušela testík, ale nic, asi fakt bude ve štředu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já doufala :wink:, nu což se dá dělat, uvidíme jak máme zdatné spermoníky :wink: a tobě jistě držím paláky, aby ti to IUI udělali :wink:... a budete něco platit bo to máš za dara?
16. čer 2014 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek je tak to je mi lito. Ja beru calibrum babyplan 60 tab. a stoji neco pres 300. Brala jsem ho i pri prvnim tehu. A v lednu jsem brala femibion. Ten vychazi draz, ale dost ho doporucuji a vzala jsem si ho i ted protoze mi calibrum bude koncit. Je tam 30 tab. za cca 330,-
16. čer 2014 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak jsem to zrovna ted dostala :frowning2:
Holky, depka jak prase, asi si vemu pul dne volna a pujdu se vybulet domu :frowning2:
16. čer 2014 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek to je mi líto, myslela jsem na Tebe :pensive:
Holky, byla jsem dnes u noveho dr a nabizel mi moznost vysetreni pruchodnosti vajecniku, mate s tim nekdo zkusenost?
16. čer 2014 v 09:58  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena no vzalo mě to tentokrát hodně :frowning2: taky uvažuju, že si nechám udělat nějaké další vyšetření....zatím jsem byla jen na hormonálním rozboru z krve, ten byl OK...
16. čer 2014 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek to je mi lito, tak drzim palce do dalsiho kola. A nebud smutna, brzy se urcite dockas :wink:
16. čer 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena tak to netusim jak to funguje...
16. čer 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek ja si vzdycky rikam, ze to vyjde, jen se musim nechat prekvapit kdy, :fearful: , dockame se:slight_smile:
16. čer 2014 v 10:35  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin nabidl mi to, kdyz jsem rikala, ze pul roku nic. Mela by se vstriknout nejaka kontrastni latka do vajecniku a ta by mela natect do male panve. A rengenem vykoumaj, zda jsou pruchozi..a taky by mi vzal krev na nejaky prolaktin. Ale nevim, jestli se na to nemam zatim vykaslat, kdyz uz 3x jsem otehotnela bez problemu
Z toho jednou az po 10 mesicich
Ale je mi jasny, ze zdravotni zmeny nastat mohou...
16. čer 2014 v 10:46  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena aha...tak za vysetreni nic nedas a jen si potvrdis, ze je vse ok.
16. čer 2014 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin děkuju, jsi hodná, snad už brzy jo....tři měsíce jsme se snažili dle ovulačních testů :frowning2: všude samé těhotné, samé porody....a člověka to tak deprimuje, že se nedaří..
16. čer 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek to je mi moc líto, tak do desátého kola se mnou no :( a já myslela že ty už to zlomíš. neboj my se taky dočkáme. já dneska půjdu k novému doktorovi tak jsem zvědavá co mi poví.. už to potřebuju jako sůl pro uklidnění. vůbec nevím v které části cyklu jsem a jestli jedu deváté nebo desáté kolo. dej si něco dobrého k pití a k jídlu a příští měsíc zase spolu čekat na zázrak. já taky piju kontryhel a teď mi předchozí doktor předepsal Baby vit, což jsou vitamíny pro těhulky je tam tak nějak všechno, ale myslím že to není až tak o vitamínech ale v hlavě.

@ivet1987 držím dneska palce ať se dozvíš jen dobré zprávy.
16. čer 2014 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Já teď jedu 4. kolo dle ovulačních testů a taky stále nic. Takže hlavu vzhůru, další kolo to jistí a budeme mít krásné jarní miminko !!! :slight_smile:
16. čer 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena Já byla...profoukly je, vše bylo ok a další měsíc jsem byla těhu :slight_smile:
16. čer 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena Dělají to několika způsoby, bud pustí plyn a poslouchá jestli prochází, nebo vstřikují kontrastní látku a pozorují na utz a nebo laparoskopicky. Mě to dělali pomocí toho plynu, je to tak na 5 minut, žádná bolest, jen trochu pocítíš tlak v podbřišku...určitě do toho běž, budeš mít klid a třeba tě profouknou a bude zaděláno :slight_smile:
16. čer 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím, že ovu je za dveřmi :wink:, max. ve středu ji tu máme, škoda, že sexík může být jen v úterek :wink:...
16. čer 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jezura777 já vím, že je to v hlavě, jen hlavě neporučíš :frowning2: čím víc si zakazuju na to myslet, tím víc na to myslím...a když tomu nechám "volný průběh", tak mi to nevydrží dýl jak pár dní.....snad už se příští měsíc budeme spolu radovat.. :slight_smile:
@lenkasaf děkuji, kéž by nás něco vyslyšelo a stalo se tak, jak píšeš :slight_smile: budeme si držet palečky navzájem:slight_smile:
16. čer 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok tak utery je fajn na tuleni jestli bude ovulka max ve stredu :wink:
16. čer 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Jé, tak to jsme na tom asi stejně, já taky čekám asi ve středu nebo čtvrtek, čárka sílí. I když jsem si říkala, že testovat už se nebudu, nedá mi to.. :frowning2:
16. čer 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin
@lenkasaf my začali sílit a to ji pak mám do dvou dnů doma a už se začalo chvilkama ozývat břicho, tak se těším :wink: a kdyby byla déle, tak máme stejně smolíka :wink:, jindy jak v úterek na to nehupsnem :frowning2:
16. čer 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek mi povídej.... jsem na tom úplně stejně a čím dýl se to nedaří tím je to snad horší... no ale my se dočkáme. teď bude léto, spousta aktivit a bude se na to zapomínat lépe. jinak těm co loví ovulku hezké snaženíčko. :slight_smile:
16. čer 2014 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek