• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@teok to nevim...problem treba ani nikde neni...podivej na holky, kolik cyklu se snazili a nakonec nasli //. Nevim proc je otehotnet tak slozite. Driv mi pripadalo, ze na sebe skocili jednou za rok nekde v nastali a meli mrnouska a ted stim jsou takove problemy :unamused:
16. čer 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jo taky si rikam jak to vydrzim do pristiho tejdne na testovani a nebo ocejavani mrchy...bude to asi dlouhe cekani....kez by se vyplatilo.
16. čer 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin bude to znít jako klišeee, ale to je tou dobou v které žijeme a hlavně životy jak vedeme :grinning:... já u Tea pila a kouřila, nijak to neřešila a byl tam hned a teď žiju zdravě, nekouřím, nepiju"moc" a nejde to :frowning2:... ani třeba chyba není v nás, ale to nevím no :frowning2:... asi to dělá ta hlavní silnice pod okny :stuck_out_tongue_closed_eyes:...
16. čer 2014 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to teda bude :frowning2:, ale musíme bojovat a nevzdávat to :wink:...
16. čer 2014 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no mazec.... kez by se aspon po ovulce nemuselo tak dlouho cekat na vysledek...
16. čer 2014 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok presne tak, bojovat za mrnousky:wink:
16. čer 2014 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 já s dcerou otěhotněla když jsem byla na konickovi.... Zarazilo mě,že ze mě toho moc nevyteklo, ráno šlo vše a bylo to
16. čer 2014 v 15:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčátka jsem v šoku....celou dobu si myslím, že čekáme holčičku a dneska čumím na ultrazvuk a varlatka s pindikem. Takže změna čekáme kluka, jen je malinkej. 30 tt má 1100 gramů, váhové o 14 dni mladší, takže za 14 dni kontrolní ultrazvuk, vůbec se jim to nelíbilo. Ale vše v pořádku, průtoky v normě, placenta v pořádku, rozstep nemá, ledviny, srdce,mozek,střeva dobru, byl vidět i plnej mocak a jazyk. A navíc stoupla jsem na váhu a za poslední měsíc a půl jsem nepribrala ani gram. Mam furt 80 kg :grinning: no uvidíme, snad mě kvůli tomu nezabrouwv nemocnici.
16. čer 2014 v 15:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok vím o čem mluvíš, taky jsem mermomocí chtěla, ale půl roku nic, tak jsem to vzdala..a připadám si prázdně,ale s tím nic nenadělám..prostě pokud to přijde, tak to přijde..neboj, taky mám někdy zoufalství nad tím, že mi je 29 let, táhne na 30 a ještě žádné dítě nemám..
16. čer 2014 v 15:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no, já ani nevím, jestli jsem tekla, seděla jsem na wc a chtěla jsem čůrat a nešlo to díky bolesti, tak jsem tam seděla víc jak půl hodky a stejně jsem se nevyčůrala,..a takovouhle bolest bych nepřála ani nepříteli,včera už to bylo lepší a dnes to je už v pohodě:slight_smile:
16. čer 2014 v 15:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 gratuluji:slight_smile:
16. čer 2014 v 15:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdáááár holky :slight_smile: U doktorky všechno v pořádku, miminko na správném místě a vypadá že je tam jedno :grinning:
Gestační váček 8mm, miminko tak 2 mm, za dva týdny frčím na kontrolu srdíčka :slight_smile:
16. čer 2014 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@majdlena jj, probíhá to přesně jak říkáš. je to dost bolestivé vyšetření :unamused: byla jsem na tom v květnu
16. čer 2014 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek no vidíš takhle se na to musí, hezky s humorem, hurá do dalšího kola, alespoň že se ti nemeškala, to já bych si dneska nejradši hodila mašli, podrobnosti v další zprávě.
16. čer 2014 v 18:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 velikánská gratulace ještě jednou těhulko!!
16. čer 2014 v 18:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak se Vám jdu přihlásit s novinkama od nového pana dr. jsem tak naštvaná na starého že se mi třesou ruce.
Mám myslím že na pravém vaječníku velikou cystu, myslím že doktor říkal 4 cm? nevím přesně... no takže ovulka neprobíhá, to krvácení je určitě od toho, teď jsem v přední části cyklu. doktor mi napsal nějaké hormonální injekce a po další menstruaci mám přijít na kontrolu jestli se cysta zmenšila... jinak budu muset na operaci. takže celé snažení v pytli a už se ani nedivím že se nám nedaří a furt krvácím. doktor taky říkal že se tam takhle velká cysta neobjevila za den, když jsem mu říkala že jsem byla v březnu na kontrole i s utz jen nevěřícně kroutil hlavou... takže budu určo sledovat jak vám to tady jde, u nás se to určitě v dohledné době nezdaří no :( škoda že jsem lékaře nezměnila dřív :(
16. čer 2014 v 18:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 gratuluju ke chlapečkovi, tak ať je všechno OK a nemusíš do nemocnice, držím palce.
16. čer 2014 v 18:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 ty si moje holka, konečně:slight_smile:..gratuluji:slight_smile:
16. čer 2014 v 18:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 neříkej, ty jsi fakt těhotná? :grinning: :grinning: to je divný :grinning: zato já mám chlapečka 1100 gramů
16. čer 2014 v 19:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 no snad jo.nepribiram a váha malého je taky nízká. Co jsou holky tehotny se mnou, tak mají od 1300 do 1800 gramů a my jen 1100... Ale průtoky pupecniku jsou v normě, placenta taky dobrá, všechny orgány super.... Jen ta váha nás obou no.Snad se nemocnici vyhnu
16. čer 2014 v 19:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 hihi,, mám z tebe radost:D
16. čer 2014 v 19:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no super!!! Myslim, ze to malej dozene a nebudes rodit aspon obrika. Hlavni je, ze prutok a organy jsou ok!
16. čer 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 supeeeer!!!!
16. čer 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jj to jo.ale i dcera ve 31 tt měla 1850 gramů. Tenhle je prtavec :grinning: užiju si opravdu malinký miminko :grinning:
16. čer 2014 ve 20:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 tak super, ze te da novej doktor do poradku a budete se moc snazit a to pak uz pujde jedna basen. Tveho minuleho doktora bych nakopala!
16. čer 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jj, muj bracha mel pri narozeni jen 2100g a jakej je ted macek :wink:
16. čer 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jezura777 zrovna čtu tvoji zprávu, to mě mrzí s tou cystou, budu na tebe myslet, ať co nejdříve zmizí a můžete se začít snažit...a pak to půjde jako po másle :wink:
No, holky celé odpoledne srandičky a zas to na mě přišlo....zas ten splín z nezdaru....teď nevím, jak to se snažením bude, protože manža dělá v zemědělství a začla mu sezona, běžně v létě chodí domů po 10.hodině a pochybuju, že zničený bude mít na nějaké tulení zrovna v době ovu čas.....no, ale nezbude než v to doufat...
16. čer 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no tak to jeste jednou velika gratulace, hlavne, ze vse zacina jak ma
16. čer 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 to je mi lito, ze mas takove starosti, ale zkus na to koukat z te lepsi stranky, konecne jsi ho zmenila a ted se zacne neco dit
16. čer 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to holky v praci bude zajimave, uz mam termin toho hodnoticiho pohovoru jednou za rok a jako jedina tam mam i vedouci personalniho. No, tak jeste ji tam mel kolega a tomu dali vytku, ze by se mel nad sebou zamyslet. Tak nepredpokladam, ze me by rekli neco pozitivniho.
Asi sejrim sefa, ze se umim ozvat a tim hur, ze je to ve slusnosti a on nevi jak na me. Tak si pozve oporu. Ubozaci. Ale ja se nedam, po 15-ti letech praxe v oboru mi nebudou urcite nic namlouvat, ze bych nevedela jak na to. Jen me o to vic stve, ze nam to jeste nevyslo, mohla jsem ja byt ta, co bude na koni a oni by cumeli. Takhle pokud dam vypoved ja, tak nemam na nic narok a to by byla skoda, kdyz by mi to uteklo treba o mesic.
16. čer 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek