• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@maice ale dockas! Jen to chce cas.
12. led 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin Snad mas pravdu :slight_smile:
12. led 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice No snad se dočkáme, obdivuji, že 9 měsíců a zvládáš, to mě pak šíbne asi:o) Tak držím nám palce..
12. led 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice urcite:slight_smile: mo ti to preju!
12. led 2014 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vercik83 Ahoj...no děkuju, ale nepřipadá mi, že bych nějak zvladala. Do svatby to bylo v pohode, to jsme měla plno starostí s plánováním atd, ale od září je to peklo :slight_smile:
12. led 2014 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin děkuji, jsem svým způsobem ráda, vím na čem jsem :wink:...
12. led 2014 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. led 2014 v 17:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jj to je pravda. Clovek je pak tak nejak zase v klidu kdyz vi co a jak.
12. led 2014 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak spineni prestalo a to jsme se v poledne tulili, tak jsem si rikala jestli tak ze se tl rozjede vic a ono vubec nic...ani ve vnitr...tak budu zase cekat co bude dal.
12. led 2014 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin a papkáte něco na podporu? já teď začala kyselinu listovou :slight_smile:, tak co ještě můžu zda nevíte :wink:
12. led 2014 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ja jim take kyselinu listovou a pak femibion1 pri prvnim nsem brala taky kyselinu a calibrum baby plan. Premyslela jsem jeste ze bych pak zacala pit i kontryhelovy caj, ale zatim na to jeste prdim. Prvni mesic jsem si ovulku jen vypocitala a ted nsem delala ovulacni testy.
12. led 2014 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ted jsem koukala na digitalni test od clearblue ze ukaze i 4 dny pred ocekavanou MS....zkouseli jste nekdo? Jenze se mi nechce vyhodit 170,- ale laka to.... :slight_smile:
12. led 2014 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin S mým štěstím by to bylo 100% negativní a vyhozené peníze :frowning2: Nechce se ti čekat, co? Mě taky ne, ale asi s tím nic nenadělám :slight_smile:
12. led 2014 v 18:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n no ja tady koukala na albicka a videla jsem ze tam pani na tomhle testu ma 1-2 a tak me zajimalo co to znamena...a on ukazuje pred jakou dobou si pocala....a cele jsem to tam na nejich strankach procetla a znito dobre, ale ty penize se mi fakt davat nechteji...to si radeji pockam i kdyz jsem moc zvedava :slight_smile:
12. led 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak já jdu zítra na gyndu,prevent.prohlídka :slight_smile: jsem 8 dpo, tak jsem zvedava coo se bude dít,dnes mi bylo fakt divně,byla jsem nafouklá jak balon a to jsem nic moc nejedla :slight_smile: no doktorce reknu ze e snazime o mimi a uvidime co a jak..
12. led 2014 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 to by mohla na ultrazvuku vidět co a jak ne? Jsme na tom stejně,také jsem 8dpo :grinning:
12. led 2014 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pridavam se k vam. HA jsem vysadila na konci listopadu 2013 (po 15 letech:frowning2: )... Pak probehla klasicky 'pseudomenstruace' a od te doby nic... Ovulaci jsem zatim nesledovala a nechali jsme tomu tak nejak volny prubeh. Dnes uz jsem 42 DC a MS stale nikde. Delala jsem si uz 3 testy a vsechny jasne nagativni - posledni byl 37DC... Tak hadam, ze telo je po HA totalne zmatene:frowning2: Tak si rikam, co taky mohu cekat po takove dobe... Cekam na MS prvne v zivote jak na smilovani... Uz nekolikrat jsem byla presvedcena, ze MS prichazi, ale stale nic. Jinak ted mam nekolik dni citlive bradavky, coz pri HA jsem nikdy nemela. Taky se mi dost zacala posledni dny kazit nehezky plet, tak si rikam, ze snad uz se bude neco dit...
12. led 2014 ve 20:22  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 Ahoj, vítám tě tady a držím palce,aby se ti cyklus brzy srovnal a našla brzy //
12. led 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin no já práve nevím jestli by to bylo takhle brzo videt :slight_smile: mozná z krve ....no já nevim sem zvedava co bude :slight_smile: ale uz jsem mela dneska touhu udelat si tt .-)
12. led 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 no tak teoreticky, když je vidět i ovulace,tak by mohlo být vidět i ta "folikula" nebo jak se to nazývá ne? No ve mě už zse taky bojuje takové to testovat, netestovat a kdy :slight_smile:
12. led 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no teoreticky asi jo :slight_smile: dám vedet jak to dopadlo .... no já pokud mi nic nerekne tak nevim
12. led 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 držím palce!!! A jsem napnutá s čím příjdeš :slight_smile:
12. led 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no to ja taky ale mam pocit ze mi rekne ze tehu nejsem
12. led 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 držím palce!
12. led 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 ahoj já před 5 lety otehotnela i přes prášky.S dcerou pak jsem vysadila a hned otehotnela....jen teď jsme se snažili od září,ale až v prosinci se zadarilo s rozhazenyma hormonama,menzes mi museli vyvolat,jinak nepřišla i 2 měsíce...muže se to stát hned nebo za půl roku,ale nikdy jsem po vysazení a to už jsem dělala několikrát nemeskalavŽdy přišla včas,tak uvidíš.Budu držet palecky at se zadari brzy :wink:
12. led 2014 ve 22:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Tak - je pondělí, netrpělivě čekám na info :sunglasses: :grinning:
13. led 2014 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no vidis to:slight_smile:tak cekej,cekej
13. led 2014 v 08:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Kočenko, určitě se dočkáš! Kamarádka se snažila s přítelem přes 2 roky, oba byli zdraví, ale z nějakého neznámého důvodu pořád nic, pak si pořídili psa, začli pracovat na bytě a v té době otěhotněla (přestala na to asi myslet). Ale chápu Tě, mi se srovnal cyklus až 4. měsíc od vysazení prášků, ale zase je fakt, že já se nedopuju hormonama. Jen normálně jen vitamín E, listovku a omegu :slight_smile: sem tam zinek a b-complex :slight_smile:
13. led 2014 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra ahooj,info nic moc,zopakla jsem si test v patek a jen jedna carka,pak dnes rano a ani jedna carka,takze nevim co to je,tak pockam na ms,do ctvrtka a jak ty?
13. led 2014 v 08:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prosím o názor, kdo se vyznáte v měření BT. Ccyklus mám 25-26 dní, dnes jsem 24 DC a zvýšila se mi teplota - viz graf - může to značit hnízdění vajíčka nebo těhotenství, když je to takto těsně na konci cyklu? Vypadá to nadějně nebo je to normální výkyv?
13. led 2014 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek