• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@mikracek :frowning2: to je ale smula ze zase prisla... tak hlavu vzhuru a treba budem ovu lovit spolecne :slight_smile:
17. čer 2014 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka jj, budem lovit ovulku spolu a tento cyklus už se musí zadařit :slight_smile:
17. čer 2014 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia kocko tam mas ochranou lhůtu jen 180 dni. Takže když dáš.výpověď nebo ji dostaneš, tak musíš být těhotná a mít 180 dni do nástupu na mateřskou. Takhle by jsi musela na pracak a vzít mateřskou přes partnera....Takže to je blby todle.ještě se tam musíš nějak udržet a dat mu to sežrat až potom.
17. čer 2014 v 07:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlásím dnes pozitivní ovu testík :wink:...
17. čer 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teok tak super!!! Dneska se potulit...to ti to pekne vychazi :wink:
17. čer 2014 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, balime se s malou ven, dojdu si na zachod a sup klasicky plodny, tazny, bilkovy hlen. No co si o tom mamm myslet? Zbytky po zuleni to bejt nemuzou, to bylo ve ctvrtek. Tak mozna zkusim ovu testik a pripadne znovu tulit...
17. čer 2014 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak to je vtipny :slight_smile: tak pak napis jestli byl pozitivni :slight_smile: jsem zvedava...
17. čer 2014 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin to je zajímavé :slight_smile: pokud jsem pochopila, už jsi tento měsíc jednu ovu vysledovala? :slight_smile: Na tomhle vždy ztroskotalo mé sledování ovu pomocí tohohle hlenu, přišlo mi, že to mám několikrát do měsíce, tak jsem to vzdala.

Jinak holky, rozhodla jsem se, že na ten test průchodnosti vejcovodů nepůjdu. Jednak proto, že jsem si o tom četla různé diskuze a nejlepší hodnocení bylo, že je to dost nepříjemné, vesměs se psalo o velmi bolestivém zážitku, je-li to tedy ta verze s rentgenem. Navíc jsem včera mluvila s kamarádkou porodní bábou a ta mi říkala, že že by na to nešla, vzhledem k situaci prý je velmi nepravděpodobné, že by byl v tomhle problém, že by prý tohle nechala až úplně jako krajní řešení. A navíc mám tak nějak pocit, že bych miminko hodně chtěla, ale zas ne za každou cenu. Snažím se to brát, že co se má stát, se stane a tak se nechám překvapit, zda jo či ne. Tak uvidíme :slight_smile: ...stejně si myslím, že u mně je hlavní problém v hlavě. S dcerou jsem na to pořád myslela a nic, pak jsem se na Vánoce opila a bylo mi nějaký snažení v tu chvíli jedno, chtěla jsem jít spát, manžel mně překvapil a bylo to hned. :sunglasses:
17. čer 2014 v 16:18  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena no ja ji mela minulej tejden i testy mi to potvrdili...testnu asi az zitra a uvidim. Nevim co by to jinak mohlo bejt. Zkusim to doma vyguglit.
17. čer 2014 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin testni hned večer :slight_smile: já taky testuju odpoledne / večer až přijdu z práce :grinning: jsem strašně zvědavá co ti to ukáže :grinning: A teplotu měříš?
17. čer 2014 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka teplotu neměřím...to je pro mě nemožné. Ráno malá houkne, že chce pití a já nejsem schopná se před tím nežtam vstanu měřit...to by pak bylo asi kničemu....
Testnu zítra. V děn hlenu se test stejně nevyjádří a tak když,tak testnu zítra...
17. čer 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena hele, neni to zvlastni, ze te chteji poslat na pruchodnost vejcovodu, kdyz uz mas 2 deti? U nas treba tohle vubec nezminili, proste to nejde, tak se tomu pomuze :grinning:
17. čer 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok gratulace k ovu testiku :wink:
Ja byla dnes v Praze na dalsim UTZ a prvni IUI mam naplanovanou na sobotu. Vse se vyviji jak ma, ve ct si mam pichnout pregnyl a v sobotu mi to zavedou.
17. čer 2014 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia týýý jo, to je fofr....tak to budu moc držet palce!
17. čer 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin dekuju, dekuju, ja si je budu taky drzet :grinning:
Je to ted ale honicka, preci jen to mame hodinku cesty a za poslednich 14 dnu jsme tam uz byli 4x a ted jeste v sobotu. To jeste ve ct musim za se na Prahu 1, tam chodim na endokrinologii, tak po pul roce zase na kontrolu. No, v praci je to desne a jeste kdyz se musim nechavat uvolnovat. :confounded:
17. čer 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak to verim...v praci jsou vzdy vsichni zvedavi...nebo aspon u nas.
17. čer 2014 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no jednak zvedavy a hlavne se to ted vubec nehodi, kdyz je to tam takove nahnute. Sama mam prace nad hlavu, do toho zastupuji kolegu a nevim co driv a ten cas straveny mimo mi chybi, ale neda se nic delat, musim bojovat na vsech frontach.
17. čer 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia hlavně miminko je prvotní a v Praze určitě pomůžou.... Chce to.vypustit a zase se opít a bude to....
17. čer 2014 ve 22:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 pockej, to s tim plozeni po opici jsem nepsala jaaaa :grinning:

ale neva, klidne bych si dala taky do nosu, abych na vsechno aspon chvili zapomnela, no asi si dam potom pohovoru, to bude min. na panaka
17. čer 2014 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia teda, ja ti tak zavidim a budu drzet palcaky :wink:... a na kolik te to vyjde?
18. čer 2014 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin a co prozradil tobe testik? Ja mam ovu dle teploty dnes. Sexik byl vcera, tak ted to je na spermonicich a vajicku :grinning:
18. čer 2014 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak to verim....to je pak mazec delat praci i za ostatni.
18. čer 2014 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak drzim palce. Myslela jsem, ze testnu dneska tak uvidim. Dneska jsem merila rano pro zajimavost teplotu dole a namerila 37,1.....nevim co to znamena, ale asi prd, protoze se teplota musi merit kazdy den aby se z toho neco vycetlo ze?
18. čer 2014 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no tak to by bylo super na holcicku ne :wink: . Tak drzim palce!
18. čer 2014 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Měřit by se měla, aby jsi něco vědělo, ale takhle ti můžu říct, že o ovu se nejedná a kolikátý den jsi PO? pač to je moc hezká teplota :-P... Já měla dnes 36,5, takže ovu je tu a zítra už musí nahorů, pak nebudu měřit a zase až v pondělí :wink:... Holčičku by to chtělo, pač tu mám tuny holčičího oblečení po neteřích :wink: a jestli se nezadaří, tak to budu muset přebírat a razprodávat, no sem natěšená jako sviň :stuck_out_tongue_closed_eyes:...
18. čer 2014 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok dneska jsem pravdepodobne 6DPO. Taky si rikam, ze je to na ovulku moc vysoke...
18. čer 2014 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia aha :grinning: no my tak zplodili 1 syna i přes prášky :grinning: na tom něco bude.....a teď 2 syna udělal strizluvej.. To možná.byla ta chyba, když chtěl holku....ale je fakt, že podle.čínského lunárního kalendáře tam ten kluk byl. Tam mě vyšli všechny děti a zase málokdo se může chlubit tím, že má děti na.preskacku. Kluk. Holka, kluk no 4 holka už nebude :grinning: to už bych.nedala
18. čer 2014 v 07:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok mozna i 7DPO zalezi jestli byla ten prvni den pozitivniho testu a nebo az ten druhy den...
18. čer 2014 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin po ovulaci se drží bazální teplota vysoko. Když.vydrží.měřit, tak.když klesne,tak přijde menstruace a když bude vysoko poznáš těhotenství. Já.a Ivet jsme to měli...mě přišlo taky divný, že jsem měla.bez.vyvolavacky teplotu nad 37 a držela.se,vždy 2 dny před menstruaci mě klesla a teď.nic.navíc u tebe teď ovulka nebyla,ale dřív
Protože.bazální teplota stoupá tak 2 dny po ovulaci vyletí nahoru a drží se...pak jsem ti to psala.jinak měřit můžeš, já mám vyzkoušeno, že když jsem po ránu vstala. Tak se bazalka neměnila, tak.můžeš dat malej pití a pak jít měřit. A když to tak budeš mít kazdej den,tak nebude zkreslena. I když já dneska zkusila změřit a mam 36,7 ale bude to tím,že zaniklo už jak dávno.žluté tělísko po prasknutí folikuly, to tu bazalku hormonama klesne a když.se cca.ve 12 tt dotvoří placenta, tak zaniká :grinning: a teplota pak.zase klesá.... Já už pak neměnila,jednak.mě to bylo nepříjemné a navíc jsem věděla, že.už jsem těhotná a i podle bazalky jsem má gynde odložila, že.ovuluji, protože si doktor myslel, že.vlivem kojení k ovulaci nedochází
18. čer 2014 v 08:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin hmmm to je teplota opravdu dost vysoko, takze to mas uz po ovu :slight_smile:
18. čer 2014 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek