• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@teok tak pro klid v duši testni těhotenskym :grinning:
18. čer 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 to bude zbytečné, mám dnes 36,5 takže ovu a už včera byla vysoká hodnota, začíná mě bolet vaječník, takže to je jasné :wink:
18. čer 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok týýýý jo, co se děje?
18. čer 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova jsem schválně našla fotky....tohle je 16tt
18. čer 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. čer 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. čer 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. čer 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
den před nástupem do porodnice :grinning:
18. čer 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to byl mega pupek co :sweat_smile:
18. čer 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin no nevim asi hodne samice :grinning:
18. čer 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok :slight_smile: to jsou nějaké erubce...já dva dny pozitivní test, ty dva dny pozitivní test...to je asi nakažlivé :slight_smile:
18. čer 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 držím palce ať do nemocnice nemusíte a oba trochu naberete.

@lupinpupin no já bych toho minulého doktora taky nakopala, no ale co už, snad tenhle bude lepší, cysta se dá do pořádku a pak už to půjde... dneska jsem byla na první injekci agolutinu ( progesteronu) zítra jdu na další a snad se cysta rozpustí s další ms... jestli ne tak asi budu muset na laparoskopický zákrok... děsně mě dneska bolí břicho a mám citlivá prsa, to je z toho progesteronu. Jinak ti držím palce ať ty najdeš dvě čáry jako dálnici :slight_smile:
@mikracek nesmutni nějaký čásek na tulení se určo najde... třeba hned po ránu :slight_smile: ranní ptáče dál doskáče :slight_smile:

@donia díky no jasně, jsem ráda že jsem změnila doktora, tobě přeju hodně štěstí ať ti práce vydrží alespoň do doby než budeš těhu a hodně štěstí na IUI, budu držet palečky a vyhlížet dobré zprávy.
18. čer 2014 ve 14:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova Ahoj, no necítím a bříško...vubec...ani náznak :(
18. čer 2014 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jéé tys už měla v 16 krásné bříško .... no tak snad nám naroste.
@maice já taky nic :frowning2: furt čtu jak už všichni cítí kopance.... tak už začínám být nervozní. Tak snad se každým dnem dočkame ;)
18. čer 2014 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice Myslím, že na pohyby (respektive jejich cítění) je čas a že nemáš bříško. Sportuješ (nebo jsi sportovala), takže ty svaly povolí pomaleji. A že bys ho neměla ani v 8. a 9. měsíci? To se asi nestane, takže si ho určtě moc užiješ.
18. čer 2014 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova měla jsem u prvního termín 15. 11. (takže podobně jako ty) a pohyby začala cítit v půlce července velmi jemně. Přijde to, je to krásné a přijde to.
18. čer 2014 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helenah82 děkuji za uklidnění ;) já se už prostě nemůžu dočkat ;)
18. čer 2014 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máte někdo zkušenost s doplňky které podporují početí? Já jsem si asi před měsícem koupila Fertility Blend pro páry a doufám že zabere. Na miminko s přítelem čekáme už rok tak snad se ho konečně dočkáme..:slight_smile:
18. čer 2014 ve 14:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin
Já jsem na tom byla podobně jako Ty :slight_smile: hned od začátku jsem měla větší břicho než kamarádka, co byla těhotná o měsíc dýl. Většina lidí si myslela, že jsem těhotná mnohem víc, než jsem ve skutečnosti byla. :sunglasses: to je hezký, že to máš takhle zdokumentovaný, kdybych tedy náhodou ještě měla tu možnost :wink: , tak bych si to taky tak možná dělala..
18. čer 2014 ve 14:49  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova to je jasné, je to krásné a já byla nervozní, když se všichni ptali, jestli už pohyby cítím. Nic. A pak - užívala jsem si každý z nich. Také budeš, už za chvíli.
18. čer 2014 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 jeee, dekuji. Tak snad injekce zaberou a nebudes muset na operaci...
18. čer 2014 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 no asi to tak udělám...sice vstávám o hodinku a půl dříve než on, ale tak jak bude ovulka, přijdu do práce později a nadpracuju si to......snaha o mimi za to stojí :slight_smile:
Jinak včera jsem mu řekla, že už bych opravdu chtěla mimčo a né jen tomu nechávat volný průběh (on to tak měl doteď, nehrotil to) a světe div se, řekl mi, že už by taky moc chtěl :slight_smile:
Jinak na cysty tady někdo doporučoval brát Inofolic, zkus ho, třeba zabere :wink:
18. čer 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova jj, na me je to videt hned se // nechapu. Ale brisko jsem si uzivala a i ten balon jsem si vychutnavala...kolikrat se lidi ptali jestli tam nebudou dve :grinning: a nastesti na to jakej jsem mela pupek nemam ani strije...to jsem si hodne ulevila.
18. čer 2014 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova jo a pohyby jsem citila zhruba od 17tt...ale je to hodne individualni. Urcite se dockas. Ale treba kamaradka pohyby skoro cele tehu necitila...jen sem tam neco malo...mala byla strsne v klidu a mela hodne plodovky, tak se mela dobre...
18. čer 2014 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena jj fotila jsem si pupan...to mam vic fotek, jen jsem dala takovy maly pruzez....byl to mazec
18. čer 2014 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Tak už jsem si nastudovala, co je to IUI...držím Vám palce :slight_smile: holky, já sem chodím teprve pár dní, ale hrozně bych si přála, abych sem přišla a někdo z Vás, co zatím čekáte, by už napsal, že má // :slight_smile:
18. čer 2014 v 15:05  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin je to hezký, akorát já jsem na tohle děsnej bordelář :pensive: a nevěřím tomu, že bych dovedla 1) pravidelně fotit a 2) výsledek uložit na takový místo a tak označenej, abych se v tom pak vyznala...takhle, když vidím fotky, tak to vypadá tak hezky a roztomile, to bříško :slight_smile: , ale nevím, jak u ostatních, tak můj pocit ze sebe s tímto dojmem rozhodně nekorespondoval :grinning:
18. čer 2014 v 15:07  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena tak ja uplne pravidelne nefotila, ale jednou za cas ano...byl na to cas kdyz jsem byla na neschopence.. Jako, ze si nebyla spokojena se svym briskem?
18. čer 2014 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Já jsem to napsala tak divně...sama jsem pak chvilku váhala, zda je to srozumitelný.. :confused: ale jo, s bříškem jo, akorát takhle na těch fotkách to je tak hezký, že vypadáš normálně a k tomu to bříško, ale já jsem si přišla subjektivně sama sobě jako hroch, jako že mám velký nejen bříško, ale tak nějak všechno...i když to byl spíš můj dojem
18. čer 2014 v 15:18  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena tak to jsem si taky kolikrat rikala, ze jsem jak slonice...pak jsem si ale zas rekla, ze kdyz mam tak velke bricho, ze nemuzu bejt jak nitka...ze bych ho neunesla.
18. čer 2014 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek