• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@lupinpupin to máš pravdu :slight_smile: a teď bych to zas brala :slight_smile:
18. čer 2014 v 15:34  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, gynekolog mi napsal clostilbegyt. Řekl mi, že ho mám užívat během menstuace.Ale nevím,zda si mám pak měřit ovulaci.Díky moc za rady. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. čer 2014 v 16:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na gynde dobrý, jen jsem nic nepribrala. Za měsíc a půl vůbec nic a prej budu mít malý mimco. Ale.nic neřekl
18. čer 2014 v 19:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...mam zas problem...potrebuji hlavne vas nazor....Mirne zvetsene prsa a pobolivaji,mam navaly a boli me hlava a rano se objevuje nevolnost hlavne kdyz si zapalim cigarko a pribiram na vaze..behem mesice jsou to 3 kila nahore...svinuchu mam dostat pristi tyden ale vrta mi ho v hlavne.......a hlavne moc nejim tak nevim z ceho bych pribrala...
18. čer 2014 v 19:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mejte se tu devcata famfarove, ja zitra rano odjizdim smer Zlin a budu si tam valet sunky az do nedele ♡♡♡
18. čer 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verik2 tak super, hlavně, že je vše ok. Však on to mrňousek dožene. A co jména, už jste nějaké vymysleli?
18. čer 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackarebicerova jo, to je těžké...zkus testík a nebo uvidíš zda dorazí mrcha...bohužel nikdo víc asi neporadí... :unamused:
18. čer 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak si tam krásně užívej a odpočívej!!!
18. čer 2014 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ahoj, aho, tak si to tam moc uzij a relaxuj. Ja si sice vikend na Hluboke maximalne uzila, ale uz jsem ted vycucla jak citron, v praci me to nici, je to tam uz neunosne. Domu chodim jak bez duse a vydrzim i 2 hodiny v kuse brecet. Proste to nejde zastavit. Zitra mam rocni pohovor, rano jsme se pohadali s vedoucim, tak mi ho dal vzteky hned na zitra dopo, tak se to asi rozsekne.
18. čer 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena no vidis, tak uz jsi in :slight_smile: Neboj, ja taky nemela ani paru co jake zkratky znamenaji. No jak se nas to uz bliz zacina tykat, tak se clovek zdokonaluje.
Koukam, ze uz mas take 2 deti, kolik jim je? Nemas to v profilu.
18. čer 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jj jméno řešíme a bude to na dlouho. Chtěla.jsem Míru, ale jelikož.tak se tu jmenuje.kazdej druhej chlap, tak asi ne,Ondřej mě taky neprojde, tak se jmenuje ta největší fotka z téhle vesnice, naštěstí moc tu není a navíc se tak jmenoval bejvalej.... Nevím možná Marek.... Ještě.uvidíme čas.máme do porodu. Teď matriku už nemusíme :grinning:
18. čer 2014 ve 22:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia myslim na tebe!!!!!
19. čer 2014 ve 04:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackarebicerova můžou to delat hormony, těhotenství. Či psychika nebo něco se spolkem. Zkus test a nebo pak na gyndu
19. čer 2014 v 06:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si včera dělala ovu test a vykoukla na mě krásná dálnice ! :slight_smile: Tak jsme to s milým hned pojistili a uvidíme. Zkusím ještě testnou dneska, když se @teok a @lupinpupin ukázaly pozitivní testy 2 nebo 3 dny po sobě .. :slight_smile:
19. čer 2014 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahojky zeny, tak jak? Dlouho jsem tu nebyla nejaka nova tehulka?? Já dnes očekávám ms a určitě dorazí.. Ale za mě tenhle mesic tedy nejvíc psychicky v pohode :slight_smile:) nějak jsem měla toliko příjemných myšlenek ve kterých díte nebylo... Takže holky zkuste si opravdu plánovat aktivity, které by díte komplikovalo :D
19. čer 2014 v 08:20  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf Namažu klouby :slight_smile: drž se holka, myslím na Vás :slight_smile:
19. čer 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice Pořádně je promaž !! Děkuji ! :grinning:
19. čer 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice ahojky, už cítíš mrňouska? já to čekám každým dnem a zatím asi nic :confounded: ikdyž si myslim že už jsem něco cítila,ale 100% si jistá nejsem,
19. čer 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova
@maice
a už jsem to tu našla. Taky zatím asi žádné pohyby nemám,ale pak si jich určitě užijeme dost. už víte kdy jdete na II.screaning?
19. čer 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle Pohyby zatim zadne,brisko taky ne a na 2.screening frcime 1.7. :slight_smile: uz se moc tesim :slight_smile: co vy damy?
19. čer 2014 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, tak mě dneska bolí břicho jak na MS a ráno po záchodě i lehké špinění....tak si myslím, že mrcha asi brzy dorazí a tentokrát si dáme asi i třetí kolo....Dnes jsem 7DPO a 31DC. Mrchu čekám v úterý...jestli teda bude druhá půlka cyklu 12dní...
19. čer 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Ahoj a nemůže to být hnízdění ?? :wink:
19. čer 2014 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf joooo to bude asi ve hvězdách...a jen čas ukáže co a jak....kéž by si měla pravdu.
19. čer 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Tak budu držet palce aby to bylo !!
19. čer 2014 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf jen nevím zda jako při hnízdění je možné aby břicho bolelo jak na MS... díky za držení palců. A jestli má dorazit MS...tak ať se hlavně nikde necourá a můžem frčet dál...
19. čer 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Tak ivet taky psala, že jí to bolelo docela dost, tak možná že jo, nevím, ještě jsem to nezažila a každá to máme jinak. Uvidíš. :slight_smile:
19. čer 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf tak já při prvním nevěděla vůbec o ničem...při druhém těhu jsem 7DC špinila,ale nic nebolelo....stejně nezbejvá nic jiného než čekat....
19. čer 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Jj, nic jiného nám nezbývá než čekat, všem. :slight_smile:
19. čer 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf jooooo to máš pravdu...to nekonečné čakání :grinning:
19. čer 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@missuulle ja nevím jak to mam s II. Screeningem. :( na kontrolu na gyn. Jdu 9.7 a pak jsem objednána na 16 do nemocnice kde jsem byla předtím na první screening ale v žádánce mam echo vyšetření. Tak nevím jestli to mají jako součást toho nebo jak :slight_smile:
19. čer 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek