• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@monikaklosova to tak odpovídá. já jdu na kontrolu 4.7. a pak na screening nějak 15. , to mě bude objednávat - budu na něm už u mého doktora.
@maice a už ti řekli případně co to bude? Tobě Moni taky? nebo bude překvápko?

Jinak mě už začíná břišičko koukat, tak jsem ráda, ještě dva týdny a bude to vidět krááásně :slight_smile:
19. čer 2014 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@missuulle no termínově to odpovídá, tak uvidíme jak nás prohlídnou ;) jinak já ještě nevím co to bude, minule se nechtěl prcek ukázat tak snad příště ;) už se nemůžu dočkat ;) pohyby necítím, teda sem tam mi přijde že možna něco ale pak si říkám že to ono asi nebude že si to spíš vsugerovávám :D jo mě už břiško taky malinko porostlo ;) myslim že se bude kulatit vic a víc ;)
19. čer 2014 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@missuulle U nás to vypadá na chlapečka, ale dr. říkala, že najisto to říci ještě nelze....spíš se k tomu přikláněla :slight_smile: Termínově asi odpovídá holky oběma...já jsem tuším o týden napřed :slight_smile:
19. čer 2014 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice jj ty jsi více napřed :slight_smile: aspoň nás budeš informovat :slight_smile: a co ten test na cukrovku?kdy se chodí? Docela se obávám.
19. čer 2014 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova přečti si to nad :slight_smile:
19. čer 2014 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@missuulle Tak to netuším, ale určo se dá cukrovka zjistit z krve a moči...na krvi jsem byla tuhle a moč kontrolujeme pokaždé.
19. čer 2014 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, začínam stříhat metr, kalkulačka ukazuje 150 dní do předpokládaného porodu :slight_smile:
19. čer 2014 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkasaf já mívám taky pozitivní ovu test 2 dny po sobě :slight_smile:
19. čer 2014 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@missuulle netuším kdy se chodí na cukrovku, ja vlastně nevim vubec nic :grinning: vždycky jen poslušně naklušu k Dr. a podrobím se všemu co mi řekne :grinning:
19. čer 2014 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice já mám na kalkulačce 153 ;)
19. čer 2014 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova A zadáváš podle utz nebo podle pm?
19. čer 2014 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova
@maice
taky tam vždy naklušem, posloucháme, zasmějem se a pak když jedem dom, tak si říkám na co vše jsem se chtěla zeptat :grinning: Nemáme zatím vuuubec nic pro mrňouse a už mě to začíná děsit, vždyť je skoro půlka za náma a to můžeme porodit i dřve :slight_smile: Nekoupili jsme mu zatím ani nic na sebe. Ale přítel je skvělý a uklidňuje mě. Zatím si užíváme sami sebe, dokud to jde, pak už to bude horší až malý vykoukne na svět, ale třeba bude hodný a taky nám pár chvilek nechá pro sebe :grinning:
19. čer 2014 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice podle UZT, podle MS mám 156 ;)
19. čer 2014 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky, ovulka byla kdy ?? :unamused:
19. čer 2014 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky, tak pohovor se nekonal, presunul mi to kvuli auditu az na pondeli. Tak to jsem rano z nervu mela prujem zbytecne :grinning: No, tak zase na pondeli bude spatne spani.
Jinak jsem si dnes pichla injekci pregnylu (nemate s tim nektera zkusenost?) a v sobotu jedem do Prahy, tak jsem zvedava.
19. čer 2014 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lenkasaf nejsilnejsi vidim 18.6., ovu by mela byt nasledujici den, takze dnes
19. čer 2014 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkasaf ja bych rekla, ze je pozitivni ten z 18DC. Ten 19DC mi pripada slabsi...ale je to rozmazane, tak nevim jestli je taky tak silny?
19. čer 2014 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin Děkuji holky, myslela jsem si to. :slight_smile:
20. čer 2014 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@lupinpupin
@lenkasaf holky ta já jsem dnes opět 1 DC, jak jste na tom vy? Musím tedy říct, ze uz druhy bez bolestny příchod ms, tak aspoň na něco ty bylinky pomáhají, jinak jsem byla u kartarky a pry do 8 měsíců :slight_smile:) tak uvidíme :D
20. čer 2014 v 08:19  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (30. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cokoladaaa to mas dobry, ja zacala pit kontryhelovy caj a minuly tyden pri MS jsem myslela ze se zblaznim bolesti. Takovou jsem uz dobrych 5 let nemela :grinning: a to jsem si mela uzit prodlouzeny vikend :slight_smile: Jeste ze to ibalgin ztlumi
20. čer 2014 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice no v 19 tt už to vidí dobře. Takže fakt chlapečka čekáš.... My taky? Tentokrát to nevyšlo. A na to,že pocházím ze 3 holek, tak se divím, že čekáme 2 kluka...ale 1 holčičku mám a jsem za ní neskutečně ráda. A holt bude další zlobidlo klučičí.... Snad mě neodvezou kk Chocholouskovi :grinning:
20. čer 2014 v 09:01  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova já na.cukrovce byla po 20 tt myslím 23 tt, dělá se až dyl.a je to pěkně nechutný. Jen se zeptej na pití. U těch 2 mi nedovolili pít a tady v Sedlčanech jsem si přinesla půl litru čaje, něco použili a zbytek jsem mohla vypít. Což po tej glukouze mě připadal sladkej i ten hořkej čaj :grinning: ale pak to byli dobrý. Horší je,že nesmíš jist....
20. čer 2014 v 09:04  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@missuulle no a já 30 tt mám vyprano, vyzehlino, teď už jen kočár a postýlku a man všechno....jenže já musela dřív. Můžu diky myomu rodit předčasné, navíc mě bolí podvrisek, tvrdne děloha, už se připravuje na porod
Hlavně min do 35 tt snad.vydržím. Tak to byde dobrý. Teď už chodím k doktorům po týdnu či 14 dnech, mam to častější. Ale děložní čípek naštěstí drží, tak je to dobry. Tak snad malej vydrží, ještě musí nabrat je malinkej.....
20. čer 2014 v 09:09  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkasaf 18 byla čárka silnější než kontrolní. Tak bych řekla 18. Toho 19 už bylo po ní asi, už byla slapsi... Teda podle mě ten poslední test není 100% všechni říkají, že ta kontrolní má bejt slabší než testovací u pozitivního testu
20. čer 2014 v 09:11  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky já dnes začínám 7tt, nemůžu se dočkat 30.6. Už musí být srdíčko :slight_smile: jak velký problém je když na tu těhotenskou cukrovku nepůjdu? :grinning: jako ten případ teď jak paní umřela, to je šílené.
20. čer 2014 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 Taky jsem si to myslela, 18.6. bylo snaženíčko, včera už ne, milý nebyl doma a dneska už to nemá cenu.. :slight_smile:
20. čer 2014 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cokoladaaa ahojky, tak ja zatim drzim...vcera bolest bricha jak na MS a spineni, dnes uz jen lehke spineni a bez bolesti bricha...nevim jestli MS dorazi a nebo hnizdeni...MS cekam tak v utery...
20. čer 2014 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lenkasaf hlavne, ze snazenicko bylo a mrska si vajicko jaste najde. :wink:
20. čer 2014 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky, tak dnesni teplota zase 37,1 spineni je, ale rekla bych ze slabsi...vcera kolen cipku trosku krve a dnes uz nic...takze fakt nevim jestli hnizdeni a nebo mam tu mrchu cekat...
20. čer 2014 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lupinpupin No kéž by jsi měla pravdu. Moc bych Ti přála, aby to bylo špinění a mrcha v úterý nepřišla !! :slight_smile:
20. čer 2014 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek