• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@lupinpupin tak držím palce :slight_smile:
20. čer 2014 ve 14:06  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dobry den,cely den vsem:slight_smile:vse jsem si precetla:slight_smile:vsem tehulkam gratuluji,ze je vse vporadku...u tech,co mrcha dorazila,tak preji at priste nedorazi:slight_smile:
@lupinpupin hmmm...ze by se zadarilo?:slight_smile:
20. čer 2014 v 16:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes jsem i omdlela ale test nevysel tak uz fakt nevim...
20. čer 2014 v 16:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Já na ten test na cukrovku určitě půjdu :slight_smile: Ono totiž ji můžeš v těhu dostat a ona pak zase odezní, ale při ní se drží nějaká speciální dieta, myslím. Navíc to může ohrozit miminko, i Tebe, takže sice to není povinné a vyšetření není taky extra mňamka :grinning:, ale radši vědět, než mít problém :slight_smile: A jinak moc gratuluji .-)
20. čer 2014 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@senoritapetra tak budu držet dietu i tak a basta, ale tam mě nikdo nedostane :grinning: Navíc to není správné, dělala bys ten test o den později a výsledky máš zase uplně jinak.
20. čer 2014 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 No záleží na Tobě, kecat Ti do toho nemůžu :slight_smile: Však si přečti na netu, co obnáší těhotenská cukrovka :slight_smile: a sama uvidíš:slight_smile:
20. čer 2014 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf diky moc....uvidime co se z toho vyklube..
20. čer 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jooo kez by jen pociti mam smisene...chvilku myslim, ze ano a chvilku zas ze dorazi mrcha...takze fakt nevim...
20. čer 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 a proc na ten test nechces jit? Neni to nic prijemneho, ale za to mi to taky nestalo....a to ze se ted stala tragedie, tak je to sice silene, ale vem v potaz kolikrat se tohle asi stane? Myslim, ze procento je fakt minimalni...
20. čer 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
tak pregnyl zabira, behem dne mi prichazi bolest podbrisku, vajecniku a tlak v prsou. No a ted jsem si udelala ovu test a ten je faaakt ukazkovy. Volali mi z Gennetu a zitra 10:45 prijde muj cas, tak drzte palce :dizzy_face:
20. čer 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 rozhodnuti je samozrejme na tobe, nikdo te nutit nemuze.
Ja byla tehu pokazde u jineho dr. (stehovali jsme se, takze v uplne jinem meste) a pri prvnim tehu jsem to na cukrovku pila a ted pri druhem me vubec neposilal. Ani o tom nemluvil.
A co se tyce piti, tak jsem o tom tenkrat take slysela jak je to bleee, ale me to vubec nic nedelalo. Proste to bylo potreba vypit, tak jsem to vypila, nijak jsem to neresila a nic mi nebylo. Takze se toho neboj.
20. čer 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak to moooc drzim palecky!!!
20. čer 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Po pregnylu bys mela ukazkovy i tehutest,ale ze by po nem ovu neprobehla je temer miziva...urcite je tam.Budem drzet palce at se spermonici uchyti :wink:
20. čer 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice
@lupinpupin
holky, dekuju.
Ja prave cetla, ze se nema testovat tehu driv nez za tech 14 dni, protoze to v tele pretrvava z toho Pregnylu a je to falesny vysledek. Tak toho se bojim, abych pak netestovala i kdyz v terminu a nemela zbytecne predcasnou radost. No, uvidim co mi rekne k tomu zitra. Shodou okolnosti ma v sobotu sluzbu nase dr. tak mi to bude zavadet primo ona.
20. čer 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no covece, to by mohlo byt jeste hnizdeni. Tak to jsem na tebe za par dni zvedava :wink:
20. čer 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,asi před 14 dněmi jsem tu psala jsem zacla spinit to behem 2 dnu zmizelo a dnes rano jsem se probudila a opet se to vratilo tak drzte palecky at uz je vse v poradku jinak lezim po zbytek tehotenstvi v nemocnici :frowning2:
20. čer 2014 ve 22:33  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no nevim...dnama by to mohlo byt...jsem dnes 8DPO....ale na druhou stranu se obavam, ze mrcha dorazi... :unamused:
20. čer 2014 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunkaaal drzim palce at je vse ok. Neboj v nemocnici by si te nechali chvilku na pozorovani a pokud by bylo vse ok, pustili by te domu. Urcite bude vse dobre. Drzim palce!!! Kolikaty jsi tyden?
20. čer 2014 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak drzim palcaky, ted uz to neovlivnime, tak jen drzet ty palecky a verit
20. čer 2014 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mirunkaaal tak se drz holka a drzim palce, at je vse v poradku
20. čer 2014 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky....tak jsem z toho zase jelen.. ranni mereni bylo divne...nejdriv 37,2 pak 36,8 a pak 37. Mereno ve stejnou dobu. K ranu jsem vic vstavala k male, tak je mozne, ze by to bylo rozhazene tim? No uvidim co mi dnesek nachysta zda nedorazi mrcha...
21. čer 2014 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia
@lupinpupin
@senoritapetra Právěže obě kolegyně z práce co odešly, tak měly těhotenskou cukrovku. Ale prostě tomu nevěřím. Šla tam o pár dní později znovu a výsledky uplně v pořádku. Není to objektivní. Navíc hlavně že se dvakrát bere krev, to je pro mě smrt. A že se nemůže jíst, to bych sebou sekla už večer, musím jíst každý den aspoň do desíti a pořád pravidelně. To budu klidně radši celé těhu držet tu dietu, ale tam fakt nejdu.
21. čer 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Já myslím, že to vypadá dobře, třeba se vám zase hned podařilo :slight_smile:)
21. čer 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tak jestli si pamatuju...tak jsem mohla jist a pit do pulnoci...pak nic. Chodi se ale hned na rano, tak jsem to hladoveni nejak dala...ale je fakt, ze cesta busem na lacno byla husta...tam jsem ten cekaci cas prospala, tak to i uteklo. Pokud vysledky vyjdou spatne, tak proto delaj znovu kontrolni odbery. Ja bych si to netroufla i skrze to, ze mame v rodine tezke cukrovkare.

no nevim jestli se zadarilo...to ranni mereni me fakt prekvapilo...tri mereni a ti vysledky...jestli spis uz nedochazi baterka...na zitra mozna vytahnu klasiku sklenenej...
21. čer 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak drzim palecky:slight_smile:
@lupinpupin tak ja budu drzet palecky at mrcha nedorazi:slight_smile:jinak v utery jsem mela splin a dala jsem si celou flasku bileho:slight_smile:a jinak ve ctvrtek cekam na mrchu,tak taky se uvidi:slight_smile:
21. čer 2014 ve 12:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jee diky. Nejak tomu neverim ze by se podarilo....spis to vidim na mrchu...
21. čer 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 a copak za splin? Doufam, ze uz je to ok?
21. čer 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no,v praci to zacina byt na prd:(mene a mene plati a myslenka,ze o vikendu byla ovulka a ja v tom byla,tak to na me dopadlo:(jinak ta bolest ustala v pondeli a dnes pri mazleni zadna bolest ani pri ani po styku, a minulou sobotu jsem se nemohla kvuli tomu ani vylulat a ted to je v poho..uvidis,budu drzet palecky:slight_smile:
21. čer 2014 ve 12:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak s tou praci je to na prd...
A co resit nejakou jinou ochranu?
21. čer 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem zpet, kdyz pominu to 2 hodinove cekani na pripravu, tak to je pak rychlovka. Tak drzte palecky jeste nasledujicich 14 dnu :slight_smile:
21. čer 2014 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek