• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@lupinpupin ledatak nesexovat:slight_smile:jsem alergicka na kondomy a ha nesmim:(
21. čer 2014 v 16:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no superrrr!!! Drzim palce. Mas mit treba nejaky klidovy rezim?
21. čer 2014 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 ty jo, tak to je na prdlacku...leda ty druhe kondomy bez latexu...mam za to, ze se taky takove delaji...
21. čer 2014 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no uz vidim,jak ten to muj pouziva,ale co,jsme spolu dva roky a nic,takze myslim ,ze i tak nic ,...jinak ted si fakt davam skvele vino:slight_smile: jeste skocim pro syry a dam si skvely vecer:slight_smile:
21. čer 2014 v 19:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Ne, ne, vubec nic. Ani mi nedala zadne leky, tak snad bude vse ok. Jeste to mame doma vecer stvrdit :wink: Zapomnela jsem se zeptat, cetla jsem na netu, ze dostavaji holky neco na udrzeni. No tak asi to nepotrebujeme, kdyz jinak je vse ok. Dnes taky citim vajecniky, ale uz je to lepsi, vcera to byla sila. Taky na UTZ uz bylo videt, ze folikul praskl, tak do nekolika hodin docestuje do delohy. No, spermie tam pockaji i 2 dny, tak snad se potkaji :grinning:
21. čer 2014 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak drzim palecky:slight_smile:
21. čer 2014 v 19:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no tak to je fajn. My tu mame moje rodice a tak si uzivame taky pohkdu. Odpoledne aquapark a ted na nas taky bude cekat vino...ale jen simbolicka sklenicka...treba i na dlohou dobu posledni.
21. čer 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no bomba! Tak at se pekne potkaji a rostou... bylo to neprijemne a nebo si nic necitila?
21. čer 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 diky, budu to potrebovat
21. čer 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin necitis vubec nic, to pri preventivce, kdyz dr. dela ster, tak je to citit vic. Nez se tam poradne uvelebis, tak je hotovo
21. čer 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak to je fajn. A po vykonu pak chvilku lezis aby to z tebe nevyteklo? A nebo hned muzes jit, jak je to strikli az k mistu? Promin, ze se tak blbe porad ptam, ale zajima me jak to funguje...
21. čer 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to se klidne ptej, taky jsem rada, kdyz vim co me zajima. Sama mi u toho povidala, ze ty zrcadla musi trosku "namocit", asi tim gelem jako kdyz dela UTZ a tak abych se nedivila, ze by ze me neco teklo, ze je to od tech zrcadel, ze "material" urcite nevytece, kdyz je az tam kde ma. No a nemam pocit, ze by vubec neco teklo, trosku mokro jo, ale zadny gejzir :grinning: Takze jsem ani nemusela lezet. Zavedla katetr, vstrikla pripraveny roztok a mohla jsem slezt. Chvalila plodny hlen, tak snad se zadari.
Zrovna studuji clanky a diskuze zda se zadarilo i na poprve, tak snad budu mezi temi stastnymi.
21. čer 2014 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ty jo, takhle se to zda jak mavnutim proutku. Moc diky za info...preci je jen clovek chytrejsi. Drzim palce a kdy muzes testovat zda se zadarilo? Drzim palce!
21. čer 2014 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Jo, ja take rikam, clovek se fakt uci cely zivot. Co ja toho ted nastudovala diky tomu, ze nam to nejde :grinning: Testovat, kdyz neprijde driv MS, mohu za 14 dni, takze 5.7. To snad ani nevydrzim. No hlavne doufam, ze to drive nedostanu, ze zase nezacnu spinit a tak. Hodne by mi to vyresilo ty neshody v praci, jsem vazne rozhodla dat vypoved, tak asi pockam zda to ted vyslo ci nikoli a pak bych bud odesla na neschopenku nebo uplne. Jinak me to tam psychicky uplne odrovna. V patek jsem sla z prace v 7 vecer, takze pekna dvanactka v kanclu a stejne bych tam mohla sedet jeste ted. V pondeli mam ten pohovor s vedoucim a zenskou z personalniho, tak jsem zvedava co z toho nakonec vzejde.
21. čer 2014 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin teplota je vysoko. Uvidis, ale já u hnízdění většinou splnila. Budu Držet palečky
22. čer 2014 v 08:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre poledne ,jakpak se dnes vsichni mate?
22. čer 2014 v 10:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 ahoj, no ja nic moc, mam nervy z toho zitrejsiho pohovoru. I kdyz se snazim na to nemyslet, tak z hlavy to proste vytesnat nejde. Tak snad se ostatni maji lepe. A co ty?
22. čer 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj člověk pořád někde něco čte a přemejšlí co a jak... Tak držím palečky ať mrcha nedorazí a můžeš za 14dní testovat a najdeš // :wink:
22. čer 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, tak já myslím, že MS zítra dorazí....sice teplota pořád 37,ale začala jsem zase špinit a tak v pondělí a nebo úterý čekám mrchu a dáme si třetí kolo...
22. čer 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ja su furt v cekaci dobe,do ctvrtka,sice vcera jsem vychlastala flasku cerveneho,tak se uvidi,kvuli praci se bojim v tom byt..jako chci i nechci:slight_smile:..neboj,pohovor das,si ttam uz dlouho:slight_smile:treba te povisi:slight_smile:
22. čer 2014 v 11:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak se vsadime,pokud do uterka to nedostanes,tak si udelam ovu testy na dalsi mesic:slight_smile:pokud mrcha dorazi
22. čer 2014 ve 12:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta moje máma se zbláznila :slight_smile: je v nemocnici na JIP a myslí si, že tam půjdu. Nechodila jsem za nikým, nedělá mi to dobře. Přitom tehotny na JIP ani pustit nechtějí. No už se těším. Plzně domu. Je tam klid. Mam svůj klid, děti lip spí. Dneska přišla babi, že by jsme mohli dát Tynku spát až pojedeme domu. Ono je 12 a sama si řekla, že chce jít spát. A babi mlčí. Já bych pak měla mír kvůli nim protivný ditko 'ani náhodou. Kdyby máma chtěla, tak může přijet a děti si užít, ale sama nepřijede a já se kvůli ní nezblaznim. Ti fakt ne.mam taky švy povinnosti a vzduch v Plzni katastrofa. Už se těším na čerstvý vzduch
22. čer 2014 ve 12:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 nezavidim:(ja ted umiram ,tlaci mi vajecniky,takze ms ve ctvrtek asi dorazi:slight_smile:
22. čer 2014 ve 12:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak to urcite nepovysi, to nemam strach. Neni kam, tam je ten blb co se mnou chce vest ten pohovor a furt se s nim hadam. Proste mi chteji udelal bu bu bu a jde jen o to zda se udrzim a nebo jim reknu od plic sve. Delala jsem to obdobne i pres rok v Nemecku v nemeckem systemu, resp. system stejny, ale v nemcine, tak na me si fakt neprijdou. To jsem si jen myslela, ze to vydrzim nez budu tehu, ale to uz se fakt neda. A pri tech nervech co tam mam se to o to hur bude darit. Jen jsem nechtela na materskou z pracaku, protoze bych nemela zadne penize. Tak uvidim jak se to zitra vyvine.
22. čer 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia stejne po pul roce budes dostavat penize ze socialky,tak se toho nevyvarujes:(uvidis,ale nezavidim ti ten stres:slight_smile:
22. čer 2014 ve 12:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 to jo, ale mela bych ted na neschopence pekne penize, to uz jsem si vyzkousela na podzim / zimu s tim kolenem. I kdyz jsem vubec nemela v planu zustat doma. U obou tehu jsem byla v praci do posledniho dne a to bez problemu. Ale ted bych to uz neriskovala, jednak ten stres, pak se nam nedari, tak za to jednou konecne budu rada a vzhledem k veku bych nechtela nic riskovat. Uz ted me boli hlava a zacinam citit zaludek, tak hlavne at uz to mam za sebou.
22. čer 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak jo a v kolikatym DC si?
22. čer 2014 ve 12:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jako, ze kdZ to nedostanu budes delat ovu testy? Ja myslim, ze se mi to zitra rozjede...
22. čer 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no v pulce cyklu, injekci toho Pregnylu mi dopomohli k planovane nacasovane ovulaci a ted 14 dni cekat zda to vyslo.
22. čer 2014 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no pokud to do uterka nebudes mit,tak se premuzu a koupim si to:slight_smile:
@donia tak ti to rychle utece:slight_smile:
22. čer 2014 v 15:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek