• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@lupinpupin Dekuju, podporu, alespon dusevni, budu zitra potrebovat. Ja prave pokud se neudrzim a dam vypoved, tak by mi platila od 1.7. a zda se zadarilo zjistim az tyden po. No ale ted me napadlo, jelikoz z lekarskeho hlediska pocitaji tehu uz od prvniho dne MS zpetne, tak bych jako ze byla uz v dobe vypovedi. Tak by to mozna neplatilo, nebo? I kdyz asi blbost, kdyz bych dala vypoved ja, tak se na to zadna lhuta nevztahuje. To jen kdyby mi ji dali oni. Ale na to zase nemaji dostatecne padne duvody.
22. čer 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Presne to s tim nastupem do prace jak resis, ze bys nechtela hned otehotnet, tak to je muj duvod proc jsem jeste nedala vypoved. Pristo mi to nefer kvuli jinemu novemu zamestnavateli, abych nekde nastoupila a hned otehotnela. A hlavne bych si tim zavrela dvere u treba dobreho mista, ze bych se po MD tam uz nemohla uchazet. No, je to slozite. :unamused:
22. čer 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackarebicerova i na tyhle symptomy se mi zdá brzo....a omdleni normální podle mě u tehu není
22. čer 2014 ve 21:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin oboji je normální.mě bazalka klesá 2 dny před menzes, někomu par hodin. Každá žena to má jinak :wink:
22. čer 2014 ve 21:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia neboj, budeš v ochrané lhůtě, zachovej se tak, aby jsi byla v klidu a nic ti nebránilo o snahu miminka, stres ti nepomůže!!! Budu na tebe myslet :slight_smile:
22. čer 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Ja vim, to si prave rikam celou dobu, ale ver mi, takovy ocistec jsem jeste nezazila. Jsem v pracovnim procesu 20 let, ale tak, jak se chovaji k lidem tady, to jsem jeste nezazila. Casem i ti lepsi zapadnou do jejich koleji a jsou take neprijemni. Je to proste jen o lidech a v lidech. Nejvic mi na tom vadi, ze je to jinak prace co me bavi. Bavi me ten PC program a ze vyuziju jazyk a mam to v miste bydliste, co vic si prat. Ale zase za kazdou cenu, to je obetovat tomu zdravi, to uz je fakt moc.
22. čer 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no....testovat bud zitra a nebo ve stredu.
23. čer 2014 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak dnes drzim palce!!! Jj je to mazec rozhodnout to sprqvne reseni.
23. čer 2014 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 chi chi a co je muj pripad???? Jo to je ve hvezdach... dnes spineni zase nikde cipek zavrenej twplota 37
23. čer 2014 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to budou jasné //, moc Ti to přeju! :slight_smile:
23. čer 2014 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte snažilky, jaký jste měly víkend? Já jsem se teď začala trošku víc soustředit na sport, makám na sobě a strašně mě to baví, hlavně kolo, brusle, hory...cokoli na čerstvém vzduchu.....takže, když se moc nedaří zapadnout, tak se mi podaří aspoň vysportovat figuru do plavek :slight_smile: snaženíčko v žádném případě nebudem "šidit", ale aspoň nebudu myslet furt jen na mimi a budu mít i jiné cíle :slight_smile:
23. čer 2014 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek diky moc. Kez bys mela pravdu...uplne se boji testovat :slight_smile:
23. čer 2014 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia Ahoj, tak to jsem si přečetla, že první IUI máš za sebou. Budu ti moc držet palce, aby to vyšlo. Tady na koníkovi jedna holčina založila skupinu snažilek nad 30 let, taky se jim nedařila, šla na první IUI a hned napoprvé jim to vyšlo !! Takže jo, určitě to může vyjít i na poprvé !!! Drž se.
23. čer 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek jsem na tom stejne... taky si davam cil zhubnout a vic se hybat... ta sedava prace me nici :slight_smile: dnes jdu behat a o vikendu bylo kolo :slight_smile:
23. čer 2014 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin a nebude to fakt hnízdění? Teplotu mas dost vysoko. Já ji měla nad 37 bud po vyvolavacce a nebo v těhotenství. Jinak v normálním cyklu jsem měla 36,9 max.....
23. čer 2014 v 09:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka já se můžu hýbat jak chci a nezhubnu. Jim zdravě, pestrá strava,žádné tlusté maso a stejně..? A pak otehotnim a kila jdou dolů ani nevím jak...
23. čer 2014 v 09:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no nevim.....zatim ted zas nepozoruju zadne spineni. Musim proste vydrzet na vysledek. Pres den mam teplotu porad tak 37,4 ale pres den to nema zadnou vahu. Asi pockam jaka bude teplota rano a pripadne pak testnu.
23. čer 2014 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: nemohla jsem teď psát, ale všechno jsem si pročetla...
@lupinpupin jsem zvědavá :slight_smile: připadá mi to nadějné :slight_smile:
@donia moc Ti držím palce, aby Vám to vyšlo :slight_smile: myslela jsem na Tebe a chtěla jsem se zeptat, jak to probíhalo, ale než jsem se sem dostala, tak už jsi vše popsala a všechno vím :slight_smile: Já mám dvě holčičky, 11 a skoro 3 roky, mezitím jsme měli ještě jednu holčičku, které by bylo 8, ale dopadlo to špatně, ale už jsem tedy byla 3x těhotná. A kolik Ti je? Viděla jsem, že už máš taky velké děti..Mně je už 36, tak jsem si i říkala, jestli už to není moc, ale dr mi řekl, že se máme snažit, že jsem mladá :sunglasses:

Holky, vidím, že s limitem práce je nás tu víc...já bych také měla jít v září do práce, doufala jsem, že to stihnem a že půjdu na nemocenskou, tu menší mi totiž nevzali do školky. Ale asi to holt nejde, jak si člověk naplánuje. Zatím nic, tak nevím, jak to pak bude, budu muset dát výpověď nebo mi ji dají oni, musím se tam už zeptat.
Včera jsem si udělala ovu test a nic, tak se bojím, aby mi to nevyšlo až na víkend, kdy bohužel jakékoliv snažení bude vyloučené (tak by mně to ale nepřekvapilo :unamused: )
23. čer 2014 v 10:05  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě jsem se chtěla zeptat - jak to děláte, když Vám vyjde pozitivní ovu test, tedy by měla ovu přijít až za těch 24 -48 hodin...snažíte se hned ten den nebo až ten další..nebo oba? :slight_smile:
23. čer 2014 v 10:07  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ja to znam, taky se vzdy bojim testovat...ale aspon budes vedet :slight_smile: a i pokud bys mela test negativni, tak to jeste neznamena, ze tehu nejsi.....nektere mivaji pozitivni tt az po 10 dnech vynechani... :slight_smile:
23. čer 2014 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin teď jsem se podívala na svůj příspěvek, vypadá to možná, jako bych držela palce jen Donie :slight_smile: Tobě samozřejmě taky !, trochu jsem už dnes čekala, že najdu zprávu, že máš //, vlastně s tím už tak nějak počítám :sunglasses:
23. čer 2014 v 10:10  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre poledne holky:slight_smile:
@lupinpupin..tfuj,tfuj,at mrcha nedorazi

jinak mam dotaz,jsem 10DPO,kdy je nejlepsi delat test?
23. čer 2014 v 10:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak za dva dny bych zkusila
23. čer 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena diky moc :slight_smile: . No uvidim zda se zitra odhodlam testnout kdyz mrcha nedorazi.
terminove s nastupem do prace jsme na tom stejne...taky zari...a to je za rohem :unamused:
23. čer 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 a kdy tobe vysel test?
23. čer 2014 v 11:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 ahojky...diky :wink:
nooo testovat...tam zalezi i na pripadnem hnizdeni, ale jak psala Ivet, tak ten 12DPO
23. čer 2014 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 12dpo,ale mohla jsem testovat i dříve, výsledek krásný, žádný duch, ale já měla brzo hnízdění.
23. čer 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 aha,a po injekci ci bez?no,tak ja zkusim ve ctvrtek:slight_smile:
23. čer 2014 v 11:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 po jaké injekcí? Ne, žádná.
23. čer 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no,to kvuli vajickum ci co,nevim jak se to jmenuje:slight_smile:a jak se citis?
23. čer 2014 v 11:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek