• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

18. října 2016 
@danielka1985 tak to vůbec nevím co myslíš :grinning: ne, všechno zcela přirozeně :grinning: je mi dobře, občas nevolnost, ale nezvracím a modlím se aby v práci nic nepoznali :grinning:
23. čer 2014 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@miladaweiss :Já jsem delší dobu užívala Nosifol ale nic se nezměnilo. Až po jeho vysazení (asi půl roku co jsem ho nebrala) jsme se konečně dočkali. Ale určitě bych to nezavrhovala a kdybych měla zase problémy s otěhotněním tak bych něco nového (třeba to Fertility Blend) vyzkoušela. A oni to dělají i pro páry jo? To slyším poprvé, celkem vydařené..
23. čer 2014 ve 12:24  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 a proc aby to nepoznali?:slight_smile:
23. čer 2014 ve 14:03  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 proč proč? Protože to chci říct až za dlouho.
23. čer 2014 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 se necerti:slight_smile:
23. čer 2014 ve 14:51  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
no holky,tak dnes bude sranda,v sest jedu na sluzebku,svaca mi nesedla a je mi soufla a to budu pak min.10 hodin ridit:(
23. čer 2014 ve 14:55  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 to víš, hormony :grinning: až tak za dva měsíce to chci říct.
23. čer 2014 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 hihi...tak to máš co dělat,aby si to v práci ututlala:D
23. čer 2014 v 15:24  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
20tt,miminko ma cca 25 cm...to nevim teda kde :slight_smile:)))
23. čer 2014 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@maice :slight_smile:a kolik si přibrala?
23. čer 2014 v 16:53  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 já vím, ale tak přes léto budou dovolené a třeba klid a nikdo si ničeho nevšimne, pokud neporoste pupek :grinning:
23. čer 2014 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 No vážila jsem se asi před deseti dny....a to to byly 2,5 kg
23. čer 2014 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice ježišmárja, už teď mám větší břicho než ty :grinning:
23. čer 2014 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 hihi..no, v letě to je nejhorší schovat:D
@maice wau, dobrý:slight_smile:

buéé za chvili jedu, jdu se sbalit:frowning2:
23. čer 2014 v 17:15  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 právěže ne, volné letní šaty to jistí :grinning:
23. čer 2014 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice tak to už jsem z mého pidi bříška v klidu když vidím, teda spíše nevidím to tvoje :slight_smile: ale ono už bude vykukovat víc a víc a taky nechápu kde těch 25cm malého mimíska máš já to svoje taky kolikrát říkám.
23. čer 2014 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia děkuji snad vše bude už v pořadku :slight_smile:
23. čer 2014 v 18:02  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin Tak jsem doma jeste to zkusi gynekolog uz se mi to stalo po 3 tak snad uz bude klidek :slight_smile: Jsem 15tt
23. čer 2014 v 18:04  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
tak holky jaky týden si myslíte že jsem ?
23. čer 2014 v 18:05  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@mirunkaaal tak super!!! Drzim palce at mas klidek. A co ti na to davaji?
23. čer 2014 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2
@lupinpupin
Holky, hnízdění to klidně být může, ale s tou teplotou je to fakt takové vrtkavé... já třeba teď měla 37,2, dokonce 1 denní pokles teploty 6 dní po ovulaci a stejně ta mrcha přišla jak měla (15-16 den po ovulaci)....
Držím ti palečky ať ti to vyjde, ale na teplotu se moc neupínej :wink:
23. čer 2014 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@maice no to mi rekni kde toho chlapaka schovavas???
23. čer 2014 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin Děkuji :slight_smile: Nedávají mi na to právě že nic mam mit klidovy rezim nejlepe porad lezet ale je to sileny me udrzet v posteli :grinning: ale co bych neudelam protoho malýho abysme byli v pořádku :slight_smile:
23. čer 2014 ve 20:04  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@mirunkaaal aha a ani ascorutin? Nebo nejakou kapacku? On klid dela hodne...tak pekne odpocivej at je vse uz ok.
23. čer 2014 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin No, to by mě taky zajímalo,kde to dítě je :slight_smile:)))
23. čer 2014 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lenkasaf Jee, to jsi mi zase vlila trochu optimismu do zil, ze i na poprve se to muze zadarit. Ja si furt rikam kde je chyba, kdyz obe deti napoprve, ani jsme o tom nijak nepremysleli a neresili zda je vhodny den a ted mame vsechny vysledky v norme.
23. čer 2014 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak co jste mi drzely palce na ten dnesni pohovor, tak moc dekuji. I to mi pomohlo byt v lepsi psych. pohode, vedet, ze na me nekdo mysli.
Nakonec vse spatne pro neco dobre - tim, ze mi to posunuli z toho minule tydne na dnesek jsem byla po vikendu vic v klidu. Ten minuly ctvrtek jsem byla uplne vystavena a asi bych to bez emoci neustala. Dnes jsem se az divila jak jsem v klidu a to, ze tam byla ta vedouci personalniho se nakonec take hodilo, aspon nezvysoval hlas a snazil se to vest na urovni. No, nadseny asi nebyl, nejake pokory jako beranek se nedockal, ja na to proste mam svuj nazor a ten se nebojim slusne dat najevo. Na rozdil od ostatnich v kanclu, kteri drzkuji jen kdyz je pryc. Paradoxne o nem mluvi spatne daleko vic nez ja, ale pred nim samozrejme ne, ale spatna jsem nakonec ja, protoze se nebojim vyjadrit co citim. Takze o nejakem vyhazovu nepadlo z jeho strany ani slovo (ja si to sve posledni slovo nechavam na pozdeji :grinning: ) a snazil se me "uvarit" na vecech z minula, protoze vedel, ze profesionalne si za svou praci stojim. Takze pak vytahl rok starou zalezitost a takove ty mene dulezite veci. No a furt chtel slyset, ze uz budu "hodna" :sweat_smile: ze si pry sve sarkasticke poznamky mam nechat pro sebe, ze mu tim podryvam autoritu. No ja jsem nazoru, ze kdyby nejakou mel, tak nemam za potrebi se nejak vyhranovat a ze by mu ji nikdo nepodryval, kdyby stal jako vedouci za neco. To ze si o nem mysli ostatni sve on bohuzel asi netusi. Navenek drzkuji jen ja. No, uz jsem si zvykla, ze uprimnost vseobecne se moc nenosi :frowning2:
Tak jsem rada, ze to mam za sebou, ted jeste preckat tento hekticky tyden kdy zastupuji kolegu a pak uz snad bude lip a budu moct lovit //
23. čer 2014 ve 23:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@majdlena to je mi lito, ze jste si prozili smutne obdobi, tak snad je lepe
Ja myslim, ze jsem tu nejstarsi, ted v kvetnu mi bylo 39, takze neboj, stara urcite nejsi a s chuti do toho. Prave vzhledem k veku to uz nechceme nechavat jen na prirode, protoze neni nac cekat. Za par mesicu by mi pojistovna nic neproplatila, i tak dr. rikala, ze mam stesti, ze jsem u VZP, ta jedina plati do 39 let a 364 dni, kdezto vsechny ostatni berou den 39 narozenin, jako ze uz zacina bezet na 40 a nic pak neplati.
23. čer 2014 ve 23:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia tak je super, ze to mas uz za sebou a probehlo to tak jak to probehlo. Takze on mel za cil te radoby umravnit nebo jak bych to rekla....abys sis lroste na nej neotvirala pusu? Jo nejhorsi je, ze ostatni maji taky reci a nic jemu nereknou...to znam moc dobre.
24. čer 2014 v 07:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre rano holky. Mam vidiny a nebo tam je vazne dusik? :slight_smile: cela se klepu
24. čer 2014 v 07:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek