• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@danielka1985 No já teda zatím nezkoušela nic, kdyby to vyšlo, byla bych teprv 10DPO (teda podle toho, kdy si myslím, že jsem měla ovu), a to je ještě dle mě brzy na testování, mám 31denní cyklus :slight_smile: Takže se nechám ve čt překvapit, jestli poletím pro test nebo vyzkouším kalíšek (tipuju spíš ten kalich :rolling_eyes:). :slight_smile:
13. led 2014 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n Já bych zkusila počkat ještě ty dva dny, vím, že teplota Ti může klidně klesnout až teprve v den MS, ale může to být i těhu :slight_smile:, zahnizďování na grafu může a nemusí být vidět :slight_smile:
13. led 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra tak to jo,jinak ted su udelala druhy a po stranach dve cary,asi tohle baleni bylo vadne
13. led 2014 v 08:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Jak po stranách? :slight_smile:
13. led 2014 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra na stranach toho testu ,ze zhora az dolu:-/
13. led 2014 v 09:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra Taky bych se nedopovala kdyby to slo,ale kdyz 8 mesicu bez jakekoli zbamky napravy...udelala mi dr. hormonalni vysetreni a zjistila ze jsem bez progesteronu,bez ovu a bez menses. Takze nadeje na mimi bez lecby nulova...
13. led 2014 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Ty jo, aha. To je mazec, jak umí příroda zamést s organismem. Ale určo se to srovná! :slight_smile: Takže jsi třeba nezkoušela ani ovulační testy, nechci shazovat Tvou lékařku, ale třeba se může plést? Nebo Ti pozorovali i dozrávání vajíček? Ale není boha, ne?! :slight_smile:
13. led 2014 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 A co sis koupila za testy? :confounded:
13. led 2014 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra K ovu prave nedochazelo urco,ani k menstruaci :frowning2: Testuju poctive :frowning2:
13. led 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 to chci videt jak je pozitivni...vyfot nam ho :slight_smile:

jinak ja jsem dnes 28den a bez spineni, bez MS tak sna to vydrzi do ctvrtka...laka me teda udelat test zitra, ale zaroven i strach :slight_smile:
13. led 2014 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra Gs neco,ve sparu v lekarne,uz nebudu vyhazovat prachy a pockam
13. led 2014 v 09:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin nempruhledny..pockamni ani jeden,vcera su koupila novej,na prvnim z dnesniho rana ani carka a ten druhej ukazal carky ze zhora dolu po stranach,takze neevim,uz si kupovat nebudu,zbytecne vyhozene prachy:frowning2:do ctvrtka bych to mela mit,dle nejdelsiho cyklu,treba v to ani nejsem,jukla jsem do kalendare a ovulka byla 31,tedy te vytok pruhledny,
13. led 2014 v 09:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice a nemas treba nekdy tazny pruhledny vytok?behem mesice?
13. led 2014 v 09:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Aha :confused: A nekonzultovala jsi třeba i variantu zkusit to bez hormonů, že by se tělo srovnalo samo? A to se Ti stalo po vysazení HA, že se Ti tak rozhodil a zmizel cyklus? Tak hodně dělá i stres, že.. akorát to se člověku řekne nestresovat se :confounded:
13. led 2014 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
lupinpupin:ee,promin za slovosled,pisu pres telefon
13. led 2014 v 09:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Joo, vyprdni se na to :slight_smile: Jinak hodně holek chválilo Clearblue a testy od Dr Max :slight_smile: já si řekla, že se nebudu předčasně stresovat prázdným testem, že si prostě počkám každý měsíc, jestli mrcha přijde a jak ne, tak teprve pak učiním patřičné kroky :grinning: Ale je to přemáhání se nezkoušet testovat už dřív :angry:
13. led 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se k vám přidávám:slight_smile: HA jsem vysadila někdy na konci listopadu, podle testů ovu naběhla hned následující cyklus (je ale pravda, že HA jsem brala tak 10 měsíců a předtím nikdy), tak jsem naivně doufala, že se zadaří hned. No samozřejmě MS přišla jak měla, tak teď začínáme druhý pokus. Jinak koupila jsem si Femibion, je v tom listovka a další vitamíny a teď začínám s kontryhelem. Máte s ním holky nějaké zkušenosti?
13. led 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra ale si uspesna,ja to nevydrzela:slight_smile:
13. led 2014 v 09:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Ted s hormony ano...
13. led 2014 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 To jo, ale víš, jak mi cuká noha, abych nevkročila do lékárny, když kolem ní jdu? :grinning:
13. led 2014 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra no já jsem to první měsíc vůbec nemohla vydržet a testovala jsem i před MS a nic...a MS přišla v termínu, tak příště budu testovat až po vynechání..jinak jsou to fakt vyhozené peníze
13. led 2014 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra To se prave cekalo tech 8 mesicu...to jsem chodila na vyvolavacky,a cekalo se ze se organismus po HA srovna :frowning2: a ono nee...
13. led 2014 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice asi jsi to už někde předtím psala, ale zeptám se, jak dlouho jsi byla na HA?
13. led 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaggyy To teda jo! :slight_smile: A zbytečně stres z pusta prázdna, že :slight_smile: Jinak já taky brala HA asi půl roku, v září jsem vysadila. Kontryhel jsem pít zkoušela, nevím, jestli to bylo tím, ale v říjnu jsem kvůli tomu měla totálně bolestivou MS (sice mívám i normálně, ale tohle byl extrém) a v listopadu - viz říjen + se mi prodloužil cyklus na 40 dní, a to jsem zkoušela testit a vycházeli mi jen samí dušíci, MS nakonec dorazila v plné parádě. Srovnal se mi od začátku ms v listopadu až v prosinci, to mrcha dorazila přesně na den, tak jsem zvědavá tento měsíc. A teď čert ví, jestli jsem to měla kvůli rozhozených hormonů nebo kvůli kontryhelu :slight_smile: a Femibion jsem zkoušela, dle mě zbytečně vyhozené čtyři stovky, koupila jsem si obyč listovku forte, tak uvidíme :slight_smile:
13. led 2014 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Takže testy na štítnou žlázu, hádám, co? :-/
13. led 2014 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra Já měla po vysazení HA taky hrozně bolestivou MS, mnohem víc než jak jsem to měla ještě před antikoncepcí. nebo jsem spíš zapoměla jak hrozný to předtím bylo :slight_smile:) mamka mi kdysi říkala, že kontryjel pila právě na bolestivou MS, tak uvidím..ale každá jsem jiná a na každou to bude asi působit prostě jinak. Já beru Femibion taky kvůli tomu jódu co je v tom, protože mi to doporučil endokrinolog, léčím se se štítnou žlázou, ale přemýšlím, jestli by to nebylo levnější brát samostatně listovku a ten jód..přijde mi že někdy nevědí, co mají za ty preparáty chtít
13. led 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra a sleduješ nějak ovulaci?
13. led 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaggyy Jo no, během braní HA pohoda a po vysazení jsem se div neškrábala po zdi, jsem nechápala. Jo, však já taky, že :slight_smile: ty čajíky mi všeobecně pomohly od bolestí, ale já na ms piju čistě přímo ženský čaj, nejen kontryhel, je tam víc bylinek :slight_smile: A s tím kontryhelem - no někomu dělá dobře, někomu moc ne (četla jsem v nějakých diskuzích, že holkám taky buď rozhodil nebo prodloužil cyklus, jsem si říkala blbooost a sama jsem pak poznala), ale sama uvidíš :slight_smile: Třeba to bude úplně v pohodě :slight_smile: No a jako na ty ceny v lékárnách občas taky čučím. Třeba jsem zkoumala, kolik stojí Nosifol, vím, že holkám, co měly problémy s hormony, byl Nosifol doporučen lékařem, ale jako taky pálka za pár tabletek :slight_smile:
13. led 2014 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaggyy Prave ze asi 13 let v kuse :frowning2:
13. led 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaggyy No přemýšlela jsem, že si koupím ovulační testy, ale nakonec jsem se na to vyprdla. Hodně jsem to řešila v tom listopadu, kdy jsem měla 40denní cyklus a dost jsem stresovala, to mi taky neudělalo dobře, si myslím. Takže i když zase bych dle nich poznala, kdy ji alespoň zhruba mám, řekla jsem si, že to nesmím tak řešit. V prosinci jsem to teda nepoznala vůbec, spíš jsem jen tušila, kdy mám plodné dny dle hlenu, ale třeba teď v lednu mě jeden den (asi 19. DC) brutálně píchalo v levém vaječníku, jsem myslela, že se mi snad snaží vyskočit z těla, dostávala jsem do něj i křeče, nejdřív jsem si říkala, jestli nemám cystu nebo tak, páč mě pobolíval podbřišek už pár dnů předem, tak divně a nenormálně, a nikdy se mi to nestalo, ale pak to přešlo na druhý den, tak to přičítám ovu (doufám). Ale zkoušela jsem třeba, jak zhruba vypadá čípek v jednotlivých dnech cyklu, páč mě to zajímalo a v prosinci jsem díky tomu věděla, že nemá ani cenu test kupovat, páč jsem dle čípku poznala, že dostanu na další den mrchu :slight_smile: Takže netestím, ale spíš se snažím pozorovat, jak se chová tělo :slight_smile: Testy zkusím, pokud se nebude dlouho dařit a teď měním i gynekologa, takže se ho na všechno zeptám :slight_smile:
13. led 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek