• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@lupinpupin je tam, tak ať sílí a velká gratulace :wink: :slight_smile:
24. čer 2014 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukam, ze na fotkach to ani nejde videt....ale po zaschnuti ho porad vidim. Test je od maxe tak snad neni falesnej.
24. čer 2014 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok taky ho vidis? Dekuji :slight_smile: uvidime co ukaze dalsi testik.
24. čer 2014 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin hlavně aby vše bylo jak má být a byla jsi v klidu :wink:, nestresovat se prvním neuspěchem, to nepomůže :wink:...
24. čer 2014 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jo jo budu se snazit...to vis ale v hlave to tak nejak je, ale momentalne je ve me tolik radosti a myslim, ze bude uz vse ok. Snad ve ctvrtek zesili.
24. čer 2014 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Moc a moc gratuluji k dušíkům, ať sílí a je vše OK !!!!!!!! :slight_smile:
24. čer 2014 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin určitě bude sílit :wink:
24. čer 2014 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin Je tam maly dusik :slight_smile: Tak lov dal. Gratuluju :slight_smile:
24. čer 2014 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky moc vam dekuju. To snad neni pravda... nejak tomu zatim nemuzu uverit.
24. čer 2014 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin: velká gratulace, ať je všechno v naprostém pořádku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
24. čer 2014 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin jojojojo,ja ti to rikala:slight_smile:
24. čer 2014 v 08:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 Ahoj !! Tebe už jsem tady dlouho neviděla, jak se daří ??
24. čer 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin No já ho tam taky vidím :slight_smile:
24. čer 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
31 tt mě přijde, že to břicho neroste :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2014 v 08:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin ty jo nekecej :grinning: já tam ducha vidím dole na tom testu :grinning: za 3 dny zopakuj a ať tam je už jen 1 :grinning:
24. čer 2014 v 09:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,tak bud se blizi ms,nebo nevim,rano po utreni bylo svetle ruzovo
@verik2 krasny:slight_smile:
24. čer 2014 v 09:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia to je normální. Já jsem taky upřímný člověk, pár kamarádů jsem kvůli tomuvztratila, ale teď vidím, že za to nestali. A vedoucí jsem takt řekla co a jak co si myslím a ta si mě paradoxně začala vážit a když mě chtěla 1 směrová vyhodit,tak to slyšela hlavní a řekla, že poslední slovo má ona a ze já tam zůstanu :grinning: :grinning: :grinning: a jedna kolegyně kvůli mě dala výpověď. Si myslela, že udělá bububu a nikdo se jí nezastal, ale holky staly za mnou... Mě se ta upřímnost vyplatila. Asi jak kde. Budu ti držet palečky ať brzo ulovit 2 čárky a věř mi,že nikdy není tak zlé,ono může být ještě hůř. Tím se řídím a mam se skvěle :wink: a jsem ráda, že jsi to zvládla. A už se neklepej, budeš jak ratlik :grinning: :grinning:
24. čer 2014 v 09:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf: Ahojky, no já jsem chodím jen na čumendu, možná proto si mě neviděla, protože nepřispívám.. :slight_smile: nestíhám Vás číst a potom si dopisovat.. :slight_smile: jak se mi vede? pořád stejně, jedeme další kolo. Mrcha mi došla po 37 dnech, takže u mě docela úspěch a teď jen vyčkat na ty správné dny.. a co ty? jak se vede? něco nového? :slight_smile:
24. čer 2014 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak uvidíš, co se z toho vyklube, ale jak říkám, dá se otěhotnět i na koníka :grinning:
24. čer 2014 v 09:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 to mas jedno, taky občas nestíhám. A jednou se zadaří uvidis.
24. čer 2014 v 09:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Aha, tak hlavně že přišla a nemusíš dlouho čekat. U mě nového nic, příští týden čekám mrchu, přijde a mezitím půjde milý na spermiogram. A co dál se uvidí. 10.7. jedeme na dovču, tak vypnu ( snad ) a po dovolené to budeme řešit s dr.
24. čer 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02
@danielka1985
@maice diky holky, jste zlate! Dalsi testik bude ve ctvrtek...to snad ani nedospim :sweat_smile:
24. čer 2014 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 krasny pupik!!!! :slight_smile:
24. čer 2014 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak kdyz by tam byli dve a bylo vse ok, tak by nam to vubec nevadilo a manzel by byl stestim uplne bez sebe. No hlavne at je vsechno tak jak ma a pekne si to tehulkovani uziju.
24. čer 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no právě jednou, říkala jsem minulý týden už přítelovi, že bych to miminko moc chtěla :slight_smile: :slight_smile: hold budeme muset počkat :slight_smile: dělám teď autoškolu 7.7. mám závěrky, tak si udělám aspoň tak radost, že to snad udělám.. :grinning: :grinning:

@lenkasaf tak já si myslím, že na dovolené, nebo spíše po ní by se mohlo zadařit, to budete odpočatííí, to půjde :slight_smile: :slight_smile: my měli jet taky na dovolenou aspoň do Chorvatska, ale to padlo, pojedeme jen za rodinou do Prahy na pár dní a pak budeme makat na baráku... :frowning2: :unamused: :slight_smile: takže to dopadne tak, že doma budeme oba ko a na tulení nebude vůbec nálada... :frowning2: :frowning2:
24. čer 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdu se pochlubit, už nám stojí nábytek u Tea v pokojíčku, ještě nastěhovat hračky a doufat, že se tam nastěhuje i Teo a nebudeme ho mít do 18ti v ložnici :grinning:
24. čer 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teok Krásný pokojíček :slight_smile:
24. čer 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf Moc děkuji :wink:, snažili jsme se :slight_smile:...
24. čer 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 To znám , milý teď týden maloval, tak na tulení taky neměl moc chuť, jen v den ovulace, aby se neřeklo a pak zase hurá na štafle. :slight_smile:
24. čer 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin teď to bude v pořádku. A zadarilo se brzo. To je skvělý. Já se placam s 1 těhotenstvím a ty už jsi po 2 :grinning: jsi teda rychlík
24. čer 2014 v 10:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek