• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@lefik02 teda ty jsi se na to vrhla ve velkým. Já bych si na řidičák netroufla a se 3 dětmi se učit na zaverecky... No ani náhodou
24. čer 2014 v 10:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok kde jsi koupila ten metr? Ten je boží :grinning:
24. čer 2014 v 10:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf no právě... jakmile je člověk unavený, tak je to špatenka... hlavně já to nějak pořád nechávám na volném průběhu " neměřím teplotu, nedělám testy, prostě nic " tak se pak možná nemůžu divit, že to nevychází... :frowning2: pořád se nemůžu rozhodnout pro jedno nebo druhé. přítel říkal, že tomu mám nechat volný průběh, tak já nevím no... :slight_smile:
24. čer 2014 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin super, to bude sílet! :slight_smile:
@lefik02 My tomu taky nechávali volný průběh, tu teplotu jsem měla jen pro kontrolu,abych věděla kdy to dostanu a jestli byla ovu,což se stejně dozvíš zpětně. Držím pěsti!
@teok ten metr chci! :grinning:
24. čer 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 jj, nic jiného mi nezbylo... budu se muset potom nějak dopravit k doktorovi, děti do budoucna do školky atd... sice jsou tchánovci vedle plně pojízdní, ale přece jen bude lepší, když budu i já :slight_smile: :slight_smile: přítel se toho nemůže už dočkat.. sice asi přitahuju průsery, ale snad se nestane nikdy nic vážného.. moje první jízda, borec mi nedal přednost, dobrý strhlo se řízení a nic se nestalo.. o víkendu mě přítel nechal řídít jeho auto maminky, protože má maličké, no a jedeme po hlavní a baba mi nedala přednost.. bylo u ní jen slyšet brzdy... díky bohu se nic nestalo, protože bych měla já průser, protože nemám ještě řidičák.. jinak abych dodala, jezdila jsem jen po dědinách, kde je provoz minimální, potřebovala jsem si jen ošahat bez instruktora... a do zkoušek už to riskovat nebude, ale zle mi bylo pěkně, to Ti povím.. a čím jsem starší, tím je to se mnou horší a víc se bojím.. mám v plánu, že pokud se nám mimi nezadaří do příštího roku, udělám si řidičák na motorku a koupím si motorku :grinning: :grinning: :grinning: mamka mě sice zabije, ale budíž :grinning: :grinning:
no a mít tři děti na krku a dělat řidičák?? to bych určo taky nedala... jediné děti které máme doma jsou pes a králík :grinning: :grinning:
24. čer 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jojo, Tobě to vyšlo moc pěkně, dívala jsem se, že podle teploty to bylo krásně vidět.. a ty si říkala, že si měřila jen v puse, že?? a měla si normální teploměr, nebo digitální?? :slight_smile: :slight_smile: no a taky jsme měli asi určo více sexu než my... jak jsem se již v předchozí době zmiňovala.. :slight_smile: teď je to u nás teda lepší, ale někdy tá chuť není ani z mé strany, jsem hrozně poslední dobou unavená... tak uvidíme, uvídíme :slight_smile: :slight_smile: každopádně jak ty to prožíváš?? :slight_smile: :slight_smile:
24. čer 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Pokud vás nic "nehoní" a ještě nechcete to dítě jako úplně to nejvíc na světě, tak tomu raději ještě dávejte volný průběh a uvidíš, třeba se zadaří bez měří a testování. Já už tomu volný průběh dávat nemůžu ( věk ) a dítě už chci moc, v práci mě to už moc nebaví, chtělo by to pauzu a taky přítel dítě chce, takže musíme pro to něco dělat. A držím pěsti v autoškole, já bych v dnešním provozu a s dnešními testy určitě neuspěla. :slight_smile:
24. čer 2014 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin hihi,taky ve vtvrtek testnu,pokud se nedostavi mrcha,zadny pms nemam,jen rano svetle ruzovy ,po utreni,jinak nic:(
@verik2 no ,jen nevim ,kdy testnout
24. čer 2014 v 10:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok krasny pokojicek! Urcite se mu tqm bude libit. Bude mit sve krasne kralovstvi.
24. čer 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 chi chi...no je to sranda...jj nas druhy pokus....tak snad to klapne a carka nezmizi, ale zesili.
24. čer 2014 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02
Jo v puse,klasickým rtuťovym teploměrem. Víc sexu asi ani ne :grinning: ale naštěstí jsme se trefili :grinning:
proživam,nevím :grinning: je mi dobře a pořád to nějak nedochází, nevěřím :grinning: je to divné, když vím, že je něco živého vevnitř :grinning: Než se podařilo, byla jsem pořád na nervy a ten květen to byl první měsíc, kdy jsem se na to trochu vykašlala,takže na tom něco bude :grinning:
24. čer 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf no jak se to vezme... jako bylo mi nedávno 28, vím že to není nejhorší, ale to dítě už jsem chtěla dávno, ale nebyl na to vhodný partner, prostě měla jsem to trošku složitější.. no a teď já to miminko chci, řekla bych, že dost, jen to prostě nechci " hrotit " protože se pak dle toho ještě víc stresuju a nechci u sexu myslet na to, zda se zadaří, nebo ne atd.. chci si to užívat... snad jsem to napsala k pochopení.. jinak v práci mě to přímo... no nebudu sprostá, mám tady toho plné kecky... hlavně jsem tu jedna z těch co je tu nedýl, ostatní se vdávají, těhotní atd.. a já nic, prostě to na mě trošku doléhá, takže asi tak... :wink: :wink:
24. čer 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin také ho vidííím :slight_smile: tak jen ať tam zustane a ať je čím dám silnější! mám z tebe radost :slight_smile: tak konečně se to tu znovu rozjede :slight_smile: a ostatní holky se přidají :wink:
24. čer 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Pochopila jsem to. :slight_smile: A máš pravdu, čím více na to myslíš, tím více je to složitější. Ale já na to nemyslet nedokážu, pořád to v té hlavě je. Ale už to taky tak nehrotím, jako první měsíce, v nejhorším skončíme v CARU, @donia byla spokojená, tak proč ne. :slight_smile:
24. čer 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 ja mam ridicak od 18ti a to jsem se o volant pomalu prala...porad jsem ridila. Pak jsem sla do Prahy a nebylo tolik prilezitosti. Pak jsme si koupili auto s manzelem kdyz jsme spolu chodili a zacala jsem zase jezdit a i v Praze jsem se naucila...to bylo rp me neco kdyz jsem byla zvykla na silnice mezi mesteckama a vesnicema do toho frmolu. No jo, ale pak prislo tehotenstvi, to jsem ridit prestala a pak mimcem jsem se strasne bala. Ted sem tam ridim, ale je ve me strach o malou a manzela...treba to jednou ze me spadne.
24. čer 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle jeee, dekuji. Ja mam taky radost :slight_smile:.
24. čer 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice to je pidi bříško ;) hlavně že se tam mimi vejde a krásně roste ;) mě už se břiško začína pomalu a jistě kulatit, už se těším zase na kontrolu až prcka uvidime ...
@lupinpupin krásný test ;) jen ať síli a mimi krásně roste !!! gratulaceeee
24. čer 2014 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf právě... přijde mi, že hlavně v poslední době nemluvím o ničem jiném a všem tím lezu na nervy.. :frowning2: :frowning2: moje maminka už se na mrně nemůže dočkat a o sestře ani nemluvím.. :grinning: :grinning: ráda bych řekla hlavě, nemysli na to, prostě jak přijde vhodná doba, tak budeš i těhotná, ale já jsem taková, že si vše v hlavě probírám 150x :unamused: nedokážu jen tak něco hodit za hlavu, ať už je moje minulost, krpy atd... to bude ještě sranda... :slight_smile: :slight_smile:

@lupinpupin tak moje sestra má teď 2,5 letého chlapečka, začala si dělat ŘP o měsíc dřív jak já, ale do dneška ju nemá hotovou... záleží také na jakou narazíš.. a ona si nemůže dovolit neumět řídit, když pak bude jezdit s prcke.. zrovna v sobotu jedeme do Prahy pro auti jim :slight_smile: :slight_smile: sice nevím, kdo s tím autem bude jezdit, protože sestra nemá řidičák a přítel jezdil jen v Anglii a od té doby co je v ČR, tak ne.. to bdue ještě sranda.. no nic zpět k miminkám :slight_smile: :slight_smile:

tak kdy budeš testi další, aby si viděla pořádnou dálnici? :slight_smile: :slight_smile:
24. čer 2014 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak holky,asi se mi to o dva dny driv rozjede..mam nahnedle spineni..po tom brzkem rannim ruzovym utrreni
24. čer 2014 v 11:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin huráááá :grinning: :dizzy_face: moc gratuluju, i když by mně spíš bylo překvapilo, kdyby ne :slight_smile: určitě to už bude v pořádku...a doufám, že rozjíždíš vlnu, na které se svezu i já a se mnou další :slight_smile:
24. čer 2014 v 11:09  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@donia to jsem ráda, že v práci to bylo takhle a ještě tam chvíli zůstaneš :slight_smile: no jo, u nás už je líp, ale právě tak nějak i vzhledem k tomu, co bylo, jsme se s manželem shodli, že to oba cítíme tak, že to nebudem nijak řešit, nechceme za každou cenu...tedy ovu testy si kupuju :grinning: ale nechceme žádné lékařské zásahy, ono už nás je beztak dost, takže když zůstanem v tomhle počtu, tak to taky stačí. Manžel má totiž ještě syna z prvního manželství a kromě toho máme dva větší psy, takže už takhle někdy váhám, zda by to nebylo moc....no ale kdo ví, třeba za rok, když pořád nic, budu mluvit jinak a poženu manžela na spermiogram :grinning:
24. čer 2014 v 11:13  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok to je krásný pokojíček, tak ať se mu tam líbí :slight_smile:
24. čer 2014 v 11:14  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a jinak já jsem si včera dělala ovu test a už tam byla slabá, ale poměrně dost znatelná čárka, tak to snad do víkendu stihnem :slight_smile: a když tak to ještě v pondělí pojistím dle výpočtu Jonášovy metody početí :sunglasses: i když s tím moc nepočítám...máte s tím někdo zkušenosti? Mně to poradila známá, že jim to prý vyšlo na první pokus, já to už jednou zkoušela a nevyšlo to, nevím, nakolik mám věřit výpočtu na internetu, ale proč to nezkusit znovu... :dizzy_face:
24. čer 2014 v 11:18  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 moje svagrova si taky na materske udelala ridicak a od te doby nejela....vyhodila prachy z okna. Nevim proc si to nerozmyslela driv... Kazdopadne tobe preji hodne stesti u zaverecek.

dalsi testik udelam asi ve ctvrtek at je videt s dusikem rozdil.
24. čer 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 to je skoda...tak treba priste se zadari kdyz tomu das moznost :wink:
24. čer 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena diky! No jelikoz jsem chvilku o spinila, tak jsem se vazne obavala ze // nenajdu. O to vetsi lrekvapenibylo, ze jsem nasla dneska dusika.
24. čer 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena za zkousku nic nedas...bud to vyjde a nebo ne...budu drzet palce, aby to vyslo :wink:
24. čer 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin uvidíme, zda sestra bude řídit nebo ne no :slight_smile: každopádně jí to platil přítel, tak je jí to asi jedno, protože jí tu autoškolu bude platit ještě jednou.. vůbec nic ju tam nenaučili... :confounded: :confounded:

děkujíí, snad to dám :astonished: :grinning:

tak se pak pochlub zase testíkem, budu po tajnu šmírovat :grinning: :grinning:
24. čer 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin přesně :wink: beru to trochu s nadsázkou, ale proč ne...teoreticky bych mohla mít ovu, je to 22.den, tak uvidím. Ale dle testů to bude asi dřív...dík za palce :slight_smile:
24. čer 2014 v 11:26  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a holky...už jsem to psala včera, ale už to zaniklo mezi jinými příspěvky....když Vám vyjde pozitivní ovu test, tak kdy se snažíte? když bude tedy dle testu ovu za 24 - 48 hodin, tak v den testu nebo až ten další den? Myslíte, že je pravděpodobnější početí před ovu nebo chvíli po? Když pak zas ty spermie nejsou kvalitní při častém snažení nebo co...tak jestli je lepší nějak načasovat jednu akci nebo to v tom období zkoušet co nejvíc? :sunglasses:
24. čer 2014 v 11:31  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek