• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@lupinpupin uvidime,a ty si spinila ted nekdy?
24. čer 2014 v 11:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 metr jsme koupily v pompu myslím :slight_smile:, je fajný, jen chudákovi krtečkovi něco chybí :grinning:

A všem moc děkuji :slight_smile:
24. čer 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majdlena my se snažili v den pozitivního testu a ještě ten následující den, a dopadlo to :slight_smile:
24. čer 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 no a já mám na krku ještě postiženou a hluchou tchyni a morcatka a ty moje děti. Já a auto to nejde dohromady. Vím co k čemu jaká věc je,ale tím mé řidičské schopnosti konci. Bych se autem ani Nerozjela :grinning: bylo by to horší jak kobra 11 a autoškola by zkrachovala z nedostatku aut :grinning: u tebe se nic nestalo. Tak to je dobrý. A já mám pojízdného manžela a to mi stačí. Stejně všude jezdíme spolu. Takže by to byli vyhození Peníze.
24. čer 2014 ve 12:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 až bude zpoždění :wink: mě nikdyvtest jako lupipupin před menzes nevyšel. By mě zajímalo jak to dělá :grinning:
24. čer 2014 ve 12:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin určitě bude vše v pořádku a zachvili budeš mít větší břicho jak já :grinning: tobě roste brzo.já mám 9 tt do porodu a nic moc teda asi bude klucik fakt prtavej :wink:
24. čer 2014 ve 12:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no,uvidime,rano po utreni ruzove malo,a pred hodkuou hnede,takze asi mi mrcha prijde,sice ne po28,dnech,ale po 26...tak se uvidi
24. čer 2014 ve 12:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jéé, vidím tam krásného dušíka!!! Gratuluji! :slight_smile: kolikátý jsi DPO?
24. čer 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no hnědým výtokem to začíná. Tak můžeš být ráda, když teď miminko ani nechceš.... Čas mas. Chce to nejdřív najít vhodného partnera se kterým chceš ztravit zbytek života. Já to moc přemýšlela, ale zvítězil rozum nad srdcem a udělala jsem dobře. Teď už vím, že tenhle jevto pravej. Sice mě občas naštve, ale kterej chlap ne :grinning: teď se jenvschodnout pro jméno pro toho našeho klucika, kterej mě okopava.
24. čer 2014 ve 12:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 No já testovala taky před menses a krásné čárky :grinning: jsem koukala a pořád se bojím že mi doktorka v pondělí řekne že jsou tam dvě, ale to by viděla už snad minule :grinning: Ty máš malé bříško krásné :slight_smile:
24. čer 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 nevím...tak i když by mi to někdo platil,tak by mi prostě těch vyhozených pěněz bylo líto...
Ve čtvrtek určitě dám zase fotečku...jestli bude teda sčím...
24. čer 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majdlena já tentokrát měla ovulaci až 24DC...tak uvidíš jak ti to vyjde.
24. čer 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena my jsme se tulili v den na půl pozitivního, v den pozitivního a i v den druhého pozitivního...pak už jsme jeli pryč...ale i předtím jsme se snažili tyto tři dny (teda to jsem nemívala druhý pozitivní,ale to už byl negativní....
24. čer 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 kámošce jménem Iveta :grinning: řekl doktor ve 4 měsíci, že tam jsou 2 :grinning: ale snad ne uvidis
24. čer 2014 ve 13:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 já jsem špinila tuším...čtvrtek, pátek, sobota...
24. čer 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 ti to povím jak to dělám a budeš to dělat taky viď :grinning:. Náhodou...dneska to je v den rádoby MS...pokud bych počítala od ovulace 12dní...
24. čer 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jedno prosím jenom jedno :grinning:
24. čer 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jj bude to v pořádku a budu užívat pupíka :slight_smile:. Ti ho pak vyfotím jaká budu koule :grinning:. To abych už začala tahat z pod postele těhu kalhoty :grinning:
24. čer 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek děkuji, jsem 12DPO
24. čer 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin aha,takze musim pockat nez se to rozjede?pokud se to rozjede
24. čer 2014 ve 13:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jméno ještě žádné předběžně nemáte? My jsme chtěli Sebastiána...tak uvidíme jestli to jméno použijeme teď a nebo vymyslíme nějaké jiné....
24. čer 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jj, pokud je to hnízdění,tak ti špinění přestane...většinou bejvá 2dny, pokud je to mrcha...tak se to rozjede.
24. čer 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, za chvilku dorazí mužik z práce a já mu oznámím novinku....jsem zvědavá co na to poví...jen nechystám žádné překvápko...tak snad i tak bude překvapený....trošku jsme se chystali spíš na tu druhou variantu...
24. čer 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak ještě počkej na pořádnou dálnici a nachystej nějaké překvápkoooooooooo :slight_smile: :slight_smile: :wink:
24. čer 2014 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jako taky by mi bylo líto těch vyhozených peněz... ale sestra to má nastavené asi jinak, nebo nevím.. no nechme to na jejich uvážení... a já ty zkoušky dát musím, protože mě nikdo nic neplatí, platím si to sama a to potom člověk bere jinak... :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Ahojky pomalu vás tady pozoruji z povzdáli Lupi ještě nic neříkej a počekej já už měla 2 měsíce také duchy a myslela jsem s,i že to bude mimi a nic :frowning2: Příkládám foto tohle bylo minulý měsíc jásný duch co vydržel týden a pak přišla ms :frowning2: ted jsem 33 dc stejně jako ty ovu 24/25 a ms by měla přijít v neděli tak čekám a čekám... nechci být negativní,ale opravdu radši počkej :slight_smile:)) ať nejte oba sklamaní :slight_smile:)) budu držet palečky a pozorovat zda ti sílíííí :slight_smile: a moc ti to přeji.
24. čer 2014 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak furt mini spineni..
24. čer 2014 v 18:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no ja tam taky naznak vidim, ale je fakt, ze je to jeste hodne v zacatku. tak drzim palce, at je tam i ve ctvrtek a sili. Ja bych asi nevydrzela a testovala i zitra :grinning:
24. čer 2014 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 a co delas za testy? Minuly mesic jsem mela jasne negativni testik. Testy mi nikdy plane duchy nedelali. Vsak ono se to vybarvi a uvidime. Manzelovi jsem to uz rekla. Vedel, ze budu testovat a tak chtel vysledek vedet a taky jsem mu rekla, ze je to jen pidi duch, tak se vic rozhodne ve ctvrtek zda zesili.
24. čer 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak treba hnizdis :wink:
24. čer 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek