• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@smouliiinka2 a nemuzes mit ty biochemicke tehotenstvi kdyz ti testy delaji takove duchy?
24. čer 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia vubec me nenahlodavej :slight_smile: ja chci testovat ve ctvrtek, aby byl videt rozdil zda sili. Taky porad chodim a koukam na ten test jestli tam ten dusik je a on je. Jo a jinak jsem ho tam mela normalne v casovem limitu...
24. čer 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jj no asi jo že to pak s ms odejde no :frowning2: tak snad se ted zadaří :slight_smile:) Tak doufám, že ti zesílíí :slight_smile:) :sunglasses:
24. čer 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 jak jsem psala...uz jsem to vykecala :slight_smile: bylo nadceni, ale uvidime co ve ctvrtek.
24. čer 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@smouliiinka2 a kolikaty den od MS testujes? Co to pripadne resit s doktorem?
24. čer 2014 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 urcite se zadari uvidis :wink:
24. čer 2014 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin mno jelikož ten minulý měsíc co mi vyšel ten duch a cca 4dny potom jsem neznala ovulaci tak težko říct ale testovala jsem 32dc, ale cykly mám různé a to 38 30 32 31 27 35 a jelikžo ted jsme ovu hlídala a byla 24/25 dc a mám vždy 12dní do ms tak čekám měla by dojít v neděli, dnes jsem 33dc a test jsem dnes zkoušela je bílej ale je brzo, tak to nechám případně až na pondělí zda nedorazí, snaženíčko bylo velké. :angry: :grinning: Byla jsem u gyn. dva týdny po tom testu co mi vyšel a řekl že jsem v pořádku, dokoncemi řekl že ovu bude za 5dní, ale ovu testy mi je ukázali za 2týdny tak se trochu sekl :D
24. čer 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 aha...tak to ti test ten duch ukazal nejak brzy ne? Ja jsem dneska taky 12 DPO kdy mela dojit MS....tak doufam, ze proste nedojde.
24. čer 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ten měsíc nevím kdy byla ovu ale byla jsem 32dc podle mě se ukázal 10den si myslím. Dneska jsem 8den a zatím nic.
24. čer 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin hele ja nad tim uz kolikrat premyslela, jak se rika, ze se ma testovat ob den, aby bylo videt zda je rozdil a carka tmavne, ale ted mi rekni, jak clovek zjisti, jestli ten den co testuje, je ten prvni a nebo druhy den. Jestli mi rozumis. Pokud ted mas ten prvni, tak logicky ve ct by byl videt rozdil, ale pokud byl prvni vcera a to jsi netestovala a tak dnes je ten druhy co je carka stejna jako by byvala byla i vcera, tak v tom pripade by zitra byl uz ten den obden a videt rozdil. Rozumime si? :grinning:
24. čer 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@smouliiinka2 tak drzim palce at najdes ty prave //
24. čer 2014 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia tak to mas stejne myslenkove pochody jako ja... :grinning: vim co myslis, ale odpovedet ti nedokazu :grinning:
24. čer 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak to me tesi, ze v tom nejsem sama :grinning:
24. čer 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok pokojicek se Vam povedl, hned bych se v nem zabydlela. A ani bych nezlobila :grinning:
To mate na miru od truhlare, nebo nejakou sestavu? Nase deti maji neco podobneho, nechavali jsme delat na miru, aby meli skrine az do stropu a mame take to svetle drevo, ale kombinovane s bordo.
24. čer 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Moc děkujeme :wink:, je to dělané naším dvorním truhlářem na kterého nedáme dopustit, dělal nám skoro celý byt :slight_smile:... Máme mlej pokojík, tak jsme museli hodně improvizovat, aby jsme měli nějaké úložný prostor a nezmenšili jsme moc pokoj :frowning2:, tak snad se povedlo :slight_smile:... Hoď sem foto toho bordo, to bych cht+ěla vidět, to musí být také super!!!! My dáváme všude tu světlou, je nejlevnější :grinning: :grinning: :grinning: a jen tohle nás vyšlo na 35.000,- a to v tom nejsou matrace :wink:, ale máme to pdle přestav, tak proč to nezaplatit :wink:...
24. čer 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jo a jinak jsem ráda, že to v práci dopadlo dobře a teď budu držet palce, aby se to vajíčko zavrtalo co nejhlouběji a čekala jsi malou fazolku :slight_smile:
24. čer 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok dekuji, zrovna dnes me cely den poboliva podbrisek. Ovu uz byla, tak si rikam jestli jeste dozniva ta injekce, nebo ze by znamka, ze se neco zacina dit... no musim vydrzet. Az mi prestane chutnat kafe, bude to jasne, to jsem mela u obou :sweat_smile:
24. čer 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok jo, taky mame truhlare co nam delal v byte vse a jsme moc spokojeny. Je precizni, sikovny, poradi si. Zaclo to kuchyni, kdyz jsem byt kupovali a postupne mame od nej vse. U deti jsme take resili hlavne prakticnost, proto ty skrine s nastavci v jednom az do stropu a palandy jsem chtela takove ty jako ne postele primo nad sebou, ale trosku posunute. Libily by se mi se schudky a dole ta sirsi postel, ale to by se sem nevlezlo :frowning2:
24. čer 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia já si zase dnes říkala, že jsem už touhle dobou měla snad milion příznaků na těhu a te´d nic, ale před chvilkou mě pobolívalo břicho :-P... také sem na sebe zvědavá :slight_smile:, ale mám pocit, že to tento měsíc snad nehrotím jako ty předchozí :wink:, asi jsem už rezignovala :slight_smile:
24. čer 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jo, ja jsem taky nejak klidnejsi. Asi je to i tou praci, ze nemam cas vubec na nic jineho. Chodim domu dele, Domik musi chodit do skolky pro Nicky, tak je smutna, ze me malo vidi. Dnes jsem prisla a poplakavala na gauci, ze ji chybim, tak mi to bylo tak lito. :frowning2:
24. čer 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zkousim to fotku, ale poprve, tak nevim co z toho vyleze...
24. čer 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono to jde :grinning: a jestli sis vsimla, uz muzu hazet fotky, mame novy PC, tak nemusim resit, ze nam k tomu nejde pridelat fotak
24. čer 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no vypadá to fajnově :wink:, také super kombinace :slight_smile:... chůdě malinká :frowning2:, tak snad se to brzo srovná a nebo ty budeš těhu a bude si tě ještě dlouho užívat doma :slight_smile:
24. čer 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jeste jedna s posteli, ale je to v dobe sestavovani, tak to neni komplet
24. čer 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia tak ta postel je bomba, my nemáme vůbec místo v děcáku :frowning2:, máme to hodně mikro :frowning2:
24. čer 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no, tehu by mi vyresilo vic veci najednou - praci, hlidani o prazdninach, protoze se ji do jine skolky nechce. Sice jsem nejdriv chtela vydrzet min. do 12tt, az bych mela vysledky z prvotrimestralniho screeningu, ale v tehle atmosfere tam nebudu ani minutu.
24. čer 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jo, je to vlastne cela sestava posteli a skrinek, hned ode dveri ty bordo dvirka to zacina a pokracuje posteli a pak ty skrinky na druhe strane. Chtela jsem, aby deti mely i ty prihradky vevnitr u hlavy na ty jejich plysaky a poklady. To same je vlastne pak nahore jakoby zrcadlove proti sobe.
24. čer 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia to se ti nedivím, nestojí to za ty nervy :frowning2: :wink:
24. čer 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok to ne, tak ted jen aby se zadarilo. Normalne odpocitavam dny do navratu kolegy a doufam jen, ze mi v patek nenapise, ze je po kontrole a jeste bude doma. To uz by me mrsklo. Hlavne uz zustane doma Domik cely den, kdyz jim konci v patek skola a tak by tu byl furt sam. No ne ze by se zlobil, to on si s PC vystaci, ale preci jen, nemusi u nej byt furt, ze :sweat_smile:
24. čer 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak to je jasné, my také bojujeme s počítačem :frowning2:, má na něj stop stav, nemůžeme ho pak z něj dostat a akorát máme vtekazí scény :frowning2:
24. čer 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek