• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@teok no tak nam uz ze vztekacich scen vyrostl :grinning:, ale to vis prichazejici puberta dela taky sve :grinning: :grinning:
24. čer 2014 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin no,ividime jak se vyspim,mam tlaky v podbrisku,a slabe spineni...
25. čer 2014 ve 02:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak jak si na tom?
25. čer 2014 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin a jak ty se cítíš? měla jsi nějaké bolesti, jako, že má přijít ms nebo vůbec nic?
25. čer 2014 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dneska zacinam zase testovat ovulaci :slight_smile: mam jeste 7 testu tak snad dorazi vcas a bude tak ve ctvrtek nebo v patek :slight_smile: Tak drzte palecky at neco ulovim :wink:
25. čer 2014 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lupinpupin no tomu věřím :grinning: ale jo hlavně,že se zadarilo a nemusíš do práce. Ten začátek je krasnej i když já teď posledně ho měla silenej. Teď už mě malej okopava a je to krásný. Jen živější je o dost v porovnání s Patrikem... Jen u Tynky jsem říkala, že dělohu mám samou midrinu. Ta co dělala :grinning:
25. čer 2014 v 08:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 to je mi jasný. Taky bych 2 nechtěla. Rychlé to uteče, ani si to neuzijes. A radci si kazdemiminko odrodim zvlášť... A mě se porod pěkně blíží :grinning:
25. čer 2014 v 08:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jméno.... Máme času dost ještě :grinning: to visvflegmatici. Něco bude vymyslet cestou do porodnice :grinning: :grinning: :grinning: se nemůžeme dohodnout
25. čer 2014 v 08:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin
@danielka1985 jj ze jo taky bych to viděla na hnízdění.... I když já u něj měla jasne červenou krev a 1 den a taky říkám ta mrska se rozjede a večer nic,druhý den nic a za 4 dny duch na testu.. Jinak manžel testuje vždy se mnou a hned kouká na test :grinning: zvedávej no.
25. čer 2014 v 08:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 taky jsem to měla. Duch na testu a pak ta menstruace to byli jatka jak jsem krvacela. Taky jsem říkala, že jsem možná potratila.. A další měsíc už se mimco udrželo
25. čer 2014 v 08:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no mě celej pokojík 3 postele, 3 skříně, a políčka i s dopravou a složením a vyšla na 39 500
25. čer 2014 v 08:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 cíjooo, tak to vyšlo fajně :wink:...
25. čer 2014 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 jo a foto :wink:, když už jsme u těch pokojíků :grinning:
25. čer 2014 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ja jsem minuly tyden jeden den mela bolesti jam na MS a druhy den nic. Dalsi den jsem zacala spinit....pak jsem citila jakoby bolest delohy nebo co...protoze me lehce bolelo pod pupikem. Jinak nic. Zadne priznaky, zadne extra bolesti. A teplota porad cca 37. Dneska 37,1.
25. čer 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak toje super, těším se na další testík :slight_smile:
25. čer 2014 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jj taky se mi s tou praci ulevilo...tak snad to dopadne :wink: . Jmeno budete vymejslet na porodnim sale :slight_smile:. A jak to vlastne vypada s porodem...spontane a nebo cisar?
25. čer 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok testik bude zitra...dneska jsem odolala. Jsem ale nedockava a tesim se az pujdu spat :grinning:
25. čer 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to ti věřím :grinning:
25. čer 2014 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin držím palce ať se z dušíka vyklubou pořádné dálnice a ať je vše v pořádku, je dobře, že jsi mrchu odeslala pryč :slight_smile:
Jinak holky já jsem dneska asi 2 Dc je to sice slaboučké, ale asi je to mrcha co jiného by to taky bylo s tou mojí cystou? :( no tak hurá na kolo č. 11 za čtrnáct dní mám jít k dr a on utz zkontroluje jak ta cysta vypadá... doufám že tam už žádná nebude a já nebudu muset na operaci.
jinak všem ostatním držím moc palečky, pečlivě tu sleduji jak se všechny máte a jestli nám přibývají těhulky :slight_smile:
25. čer 2014 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky zlatý, asi se budu ptát jak úplné pako a opakovat se, protože ano, stále jsem nerozhodná... Takže co se týče ovu testu!! Je potřeba si ten test dělal několikrát denně, nebo stačí jednou, je to lepší ráno, nebo večer? nebo kdy? :slight_smile: vím, že to tam vše bude napsané v návodu atd.. ale chtěla bych raději Vaše zkušenosti :slight_smile: :slight_smile: děkují moc :slight_smile:
25. čer 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Já si testy dělám až k večeru jak přijdu z práce, tzn. okolo 18 hod. A aspoň 2 hod. před testováním by jsi neměla pít. Což já občas zapomínám. :frowning2:
25. čer 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ahoj, furt spineni,a boli me ppdbrisek furt:(
25. čer 2014 ve 12:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin heh,jak jsem napsala ,ze me boli podbrisek,tak najednou prestal:slight_smile:,dobry:slight_smile:
25. čer 2014 ve 12:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 já testuji po obědě a když už je test pozitivní, tak si udělám ještě jeden večer a většinou býváještě silnější :wink:... chce to vyzkoušet a uvidíš :slight_smile:
25. čer 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 je takova hnedocervena takova,jak jsem vstala,tak jsem myslela,ze prasknu,a pred chvili to odeznelo:slight_smile:ted nevim jsetli jsem 2dc ci 27dc:(
25. čer 2014 ve 12:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 ja si test taky delam po obede...cca kolem druhe. Ono je to ale jedno kdy...jen se nesmi delar hned rano...to je nizka hladina LH...takze ideal odpoledne a nebo k veceru. Delam je 1x denne a co jsem cetla doskuze, tak staci i ob den. LH roste postupne a vzdy pred pozitivnim je napul pozitivni, takze ti pripadne nic neutece...bud bys mela rovnou pozitivni a nebo na pul pozitivni a to bys vedela, ze dalsi den testnout ze bude pozitivni...
25. čer 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak uvidis co zitra. Takove divne MS si mivala na zacatku roku ne.?
25. čer 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin
@lefik02
Testovat ob den fakt ne holky. Je sice pravda ze nekdo ma pozitivni test i 2 dny po sobe, ale na to se neda spolehat. A to ze je carka den pred polovicni je taky blbost. Zrovna me vzdy zatim uplne zmizela den pred pozitivnim yestem. Predtim byli aspon nejaci dusi ale den pred absolutne snehobilo. Tak bacha na to :slight_smile:
25. čer 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jen jednou,ale vzdy po 28dc,a ne v 26dc:(
25. čer 2014 ve 13:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky u nás v práci je veselo :grinning: 1.7. měla nastoupit naše brigádnice na plný úvazek místo holky co odešla v květnu na mateřskou a houby, prchá,má lepší nabídku. Při dnešním meetingu jsem myslela že padnu :grinning: šéf na nervy a vědět že ještě odejdu já :grinning:
25. čer 2014 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek