• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@lenkasaf
@teok
@verunka_korunka

holky děkují moc, předpokládám, že bude v těch testech i návod :grinning: a já budu o něco chytřejší :slight_smile: dnes jsem 11DC, tak na testování asi stejnak bude ještě brzo, ne? :slight_smile: :slight_smile: připadám si jak pako, když se ptám i na takové věci... :frowning2: :grinning:
25. čer 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 od toho jsme tady, aby jsme si pomáhali, já ještě v říjnu neěděla, že nějaké takové testy existují :grinning:, takže nejsi sama, kdo v tom ze začátku tápal a to já si ještě ani nepřečetla návod, ale naštěstí sem testila po obědě ;) :grinning:... opravdu na to přijdeš sama, já první měsíc testovala už asi od 10DC, pač sem vůbec nevěděla kdy dojde, teď vím, že je 15DC, ale testím už od 13DC, ráda pak sleduju jak sílí :grinning: a mám je nalepené, pečlivě uschovávám, abych měla přehled i u každého měsíc si dělám poznámku, z jakého vaječníku jde :grinning:
25. čer 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Přesně jak píše @teok, i já s prvními testy válčila, testovala jsem hned po ránu a strašně jsem se divila, že nemám ani po 14dnech pozitivní, jen pořád dušíci. Už jsem byla na prášky, že u mě k ovu nedochází a pak mi tady holky poradily co a jak a šup, další cyklus dálnice. Sice k ničemu, ale aspoň k ovulce dochází. :grinning: Já testuji tak od toho 12 DC. Uvidíš, zkusíš a přijdeš si na to sama. :wink:
25. čer 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Nic opravdu nic :slight_smile: Ja odpocivam ale v posteli je to sileny porad byt :unamused:
25. čer 2014 ve 13:28  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak ty už si v tom profík koukám :slight_smile: :slight_smile: já právě bych chtěla zkusit využít tu akci u DR. MAXE jak tu bylo psáno. Na základě toho bych případně ty testy koupila :slight_smile: :slight_smile: chci ty testy koupit bez přítele, nechci aby o tom věděl, zkusím mu to říct až třeba za měsíc, dva... :slight_smile: protože jsme nedávno řešili, že tomu ještě volný průběh necháme a případně poté bychom přistoupili na testy atd... no je to složité.. :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 chápu tě, také jsem teď měřila na tajňačku, ale mládě prásklo, že tam mám teploměr :grinning:... Nezvládala jsem každodenní dotaz, jaká je teplota :grinning:
25. čer 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky normálně já si koupila ovu testy od Dr. Maxe, kde je napsáno 7 ks v balení.....a teďka to otevřu a že krabičku vyhodím a dívám se, ejhle, ono jich je tam jenom šest.......no to mě pobavilo teda......tak se vydělává....to aby si pokaždé člověk při převzetí zkontroloval obsah krabičky. Ale vracet už to nejdu, bůhví, jestli by mi ještě neřekli, že jsem ten jeden vytáhla :grinning: :grinning:
25. čer 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka jen pisu co jsem cetla....
25. čer 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no to by ho asi pekne trefilo sefa :slight_smile:
25. čer 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 taky delam jak teok testim, lepim popisuju jaky den jsem a datum. Ja testuju zhruba od 14DC protoze mam ovulku pozdeji...tohle cele musis vypozorovat sama kdy mas zhruba ovulku. Jen pozor....akce konci posledniho cervna :wink:
25. čer 2014 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem byla v lékárně a jak jsem dopadla? mám tři balení ovu testů :grinning: :grinning: :grinning: doufám, že je nebudu potřebovat všechny :slight_smile: :slight_smile: půjdu tomu štěstíčku trošku naproti s Váma :slight_smile: :wink:
25. čer 2014 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lefik02 taky jsem se vratila od Dr. Maxe :grinning: Jen jsem moc neusetrila, kupovala jsem neco pro deti kolem 100,-Kc a pak tehu test, tak na nem jsem usetrila, ale jen 39,-Kc. No, nemela jsem cas vymyslet, priste bych to detem koupila vickrat, stejne by to posledni bylo zadara. A tehu test pak extra. Ale nechtela jsem to tam kombinovat a komplikovat. Ale stala za mnou spoluzacka ze zakladky (a to extra kupuji v jinem meste, aby me tu u nas nikdo s ovu ci tehu testy nevidel) a ona po letech tam za mnou. No tak jsem to svedla, ze to kupuji pro kamaradku :grinning: :grinning:
25. čer 2014 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to jsi dobra, ze jsi vydrzela. Ja uz ted si rikam, ze to snad vydrzim. No, drive nema u me smysl, aby se to nespletlo s tou injekci a dyl nechci, protoze kdyby to nevyslo, tak at to vim hned, resp. o vikendu, abych se z toho stihla vybrecet v klidu doma.
25. čer 2014 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak mi dneska k obedu vubec nechutnal rizek. Ale to bylo asi nasi kantynou :grinning: a to by clovek rekl, ze na rizku se neda nic zkazit. No a ted doma rizoto mi teda ale taky nejak moc nejelo, pritom ho delam furt stejne. No, ale asi je to nahoda, protoze je na jakekoli zavery jeste moc brzy. Ale stale se mi ozyvaji vajecniky. Vzdy chvili klid a pak je zase dost citim. Tak jestli furt ta injekce, nevim. Myslela jsem, ze by to spis odeznivalo, nez ze jednou to citim a pak zase ne. Zvlastni.
25. čer 2014 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok určitě dam, teď už to mají zařízené. Zítra nafotím, dneska jsem ko
25. čer 2014 v 18:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin no zatím to budou chtít vést spontánně. Už nic neříkají a kdyby něco,tak mě hned přivezou. Budou na to připraveny
25. čer 2014 v 18:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak ja zmerila teplotu, tu jsem mela 37,1 zadne spineni, tak jsem test nedelala a nechala na zitra. Ted uz je to za chvilku...tak pujdu brzy spat at muzu brzy testovat. Ale pozoruji napeti v prsou ( to jsem nikdy nemela a ani pri tehu ) a po obede mi bylo pekne blbe, ze jsem male vzala lizatko :slight_smile:
25. čer 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak snad to bude podle tvych predstav. To by bylo super!!!
25. čer 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jo, tak to vypada hodne nadejne, tak moc drzim palecky. V kolik ze chces testovat? Ja ze pred 7 muzu doma jeste kouknout na tablet jak jsi na tom. Pak se uz cely den na konika nedostanu, tak byl byla napnuta jak ksandy :grinning:
25. čer 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok tak dnes vecer citim obcas takove mravenceni v brise, nebo jak jsi to posledne nazyvala a ja nevedela. Tak ted to mam taky :grinning:
25. čer 2014 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak to je super, akorát, že u mě to nic neznamenalo :frowning2:, máš nějaké prášky na podporu teď? já zatím bez příznaku, jen občasné bolení jako na ms, ale to je fakt chvilku a zase to je pryč :slight_smile:... ale jsem nějaká klidná tento cyklus, na jednu stranu sem ráda a n adruhou se děsím :grinning:
26. čer 2014 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko preji. Tak dnesni testik dopadl myslim dobre. Carka zesilila z pidi dusika na dusika :grinning: dalsi testik bude v sobotu :slight_smile:
26. čer 2014 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
@lupinpupin velká gratulace a zkrytá závist :slight_smile:... jsem šťastná za tebe :slight_smile:
26. čer 2014 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lupinpupin jupiii!:slight_smile: to bylo strachu jak budeš poslední :slight_smile:
26. čer 2014 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Krásně sílí. Moc gratuluji a také trochu závidím. Ale moc ti to přeji !!! :slight_smile:
26. čer 2014 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok
@ivet1987
@lenkasaf Diky moc Holky!!! Jste zlate! Jsem stastna jak blecha...mela jsem obavu aby po tom potratu bylo vse ok a mohla otehktnet. Ted uz bude vse v lohode a v unoru nebo kdy to vychazi...to musim zjistit budeme mit doma mrnouska.
26. čer 2014 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin řekla bych že březen začátek? Kdy byla ovu? :slight_smile:
26. čer 2014 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to snad už ani nejni dušík...jsem ráda,že se to takhle brzy vrbí.
26. čer 2014 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin I já moc gratuluji a veřejně závidím :slight_smile: :slight_smile:
26. čer 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to už není dušík, to už je jasná čárka, kterou by viděl i slepý :grinning: :grinning:
Holky, to vypadá, že spíš budu poslední JÁ :grinning: ale snad všechny brzy a rychle zapadnem :slight_smile:
26. čer 2014 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek